ירושלים

אלמליח 1, קטמון ט', ירושלים (ליד איצטדיון טדי וקניון מלחה)
טלפון: 02-6791866
שעות פעילות:

א'-ה': 8:00-22:00
שישי: 7:00-18:00
שבת 8:00-14:00

על המרכז
מנהל/ת: מוריס אוחיון

המרכז נפתח ביולי 1981 בשכונת קטמון בסיוע הקהילה היהודית בדרום אפריקה ונקרא על שמם של ג'ויס ובן אייזנברג, התורמים הגדולים ביותר של המרכז לטניס בישראל. במרכז 20 מגרשים מוארים, מתוכם אחד מקורה, ואצטדיון ל-2,000 צופים. מלבד תכניות טניס מגוונות לכל הגילאים, המרכז מפעיל תכניות למען הקהילה: פרויקט דו קיום בגני הילדים בשעות הבוקר (אימוני תנועה לגיל הרך בהשתתפות גנים יהודיים וערבים יחדיו), תכנית דו קיום לילדים בשעות אחר הצהריים, פעילות לילדים יוצאי אתיופיה בשיתוף מתנ"ס גנים בקרית מנחם ומשרד הקליטה, תכניות לילדים ונוער חרדי בסיכון ותכנית לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

המרכז אירח במהלך השנים תחרויות רבות כגון טורניר אייזנברג הבינלאומי עם פרסים על סך 50,000 דולר, אליפויות ישראל לבוגרים ולנוער, תחרויות במסגרת משחקי המכבייה, תחרויות ארציות, אזוריות ופנימיות ואליפויות של המרכז לטניס בישראל. אירוע השיא של המרכז היה בשנת 1984, כאשר נבחרת ישראל אירחה את נבחרת פולין במסגרת גביע דייויס וגברה עליה 5:0. בשנת 1987 התקיים באותו אצטדיון מפגש ראווה בין עמוס מנסדורף לאגדת הטניס, ג'ימי קונורס.

במהלך השנים גדלו במרכז בירושלים עשרות שחקניות ושחקנים שזכו באליפויות ישראל לנוער ובתחרויות ארציות רבות. השחקן המפורסם ביותר שגדל במרכז הוא אנדי רם, שעשה את צעדיו הראשונים על המגרשים בירושלים כבר בגיל חמש וחצי. גם יוליה גלושקו, שזכתה באליפויות ישראל לנוער ולבוגרים ומייצגת את ישראל בגביע הפדרציה, עשתה את צעדיה הראשונים במרכז.

https://www.high-endrolex.com/9

חוגי טניס המתקיימים במרכז:
טניס קטנטנים טניס טניס תחרותי טניס קלאב סדנאות וימי גיבוש לחברות יום הולדת טניס ימי כיף וגיבוש לגנים/כיתות מחנות אימון/קייטנות בארץ מחנות אימון/קייטנות בחו"ל
צפו במרכז ב-360 מעלות
מתקנים ושירותים
לוגו מבנה 
אזור מקורה
לוגו של מגרשי טניס 
אצטדיון
לוגו - נכים 
גישה לנכים
לוגו של אנשים 
חדר ישיבות
לוגו של משקולות 
חדר כושר
לוגו של מפתח עם כרטיס 
חדרים להשכרה
לוגו של חנות 
חנות
לודו חדר טלוויזיה 
טלוויזיה
לוגו קיר אימון 
קיר אימון
לוגו מזנון 
קפיטריה
לוגו מקלחות 
שירותים ומקלחות
חדשות ועדכונים
כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי
מחפשים חוויה גדולה לילדים קטנים?!
נפתחו במרכזי הטניס והחינוך בישראל מתחמי 'טניס קטנטנים' מרהיבים וצבעוניים לגיל הרך.המתחמים מותאמים לתכנית ייחודית וראשונה מסוגה המשלבת פעילות ספורטיבית וחוויה מדהימה לגילאי 3-7.ילדים אשר יצטרפו לתוכנית יזכו לעצב את שלל יכולותיהם התנועתית...
להמשך קריאה