500 ילדי טניס מהפריפריה הוזמנו לסופר קאפ הצרפתי

עמותת ערכים בספורט התומכת בתוכנית העצמה העניקה כרטיסים במתנה למאות ילדים שיוכלו לראות הערב בבלומפילד את ליונל מסי, ניימאר וחבריהם

מרגש. 500 ילדי טניס מהפריפריה הוזמנו לסופר קאפ הצרפתי שייערך הערב אצטדיון בלומפילד ביפו. הכרטיסים נתרמו על-ידי עמותת ערכים בספורט, התומכת בתוכנית העצמה במרכזי הטניס והחינוך בישראל על-שם עמי רם ז"ל, אביו של טניסאי העבר אנדי רם

יוזמה מרגשת של עמותת ערכים בספורט, שהינה עמותה העובדת בשיתוף פעולה עם מרכזי הטניס והחינוך בישראל ואף תומכת בתכנית "הד סטרט" של המרכזים על-שמו של עמי רם, אביו של טניס העבר ואלוף ווימבלדון, אנדי רם. במסגרת שיתוף הפעולה, העניקה העמותה למרכזי הטניס והחינוך בישראל 500 כרטיסים למשחק הסופר קאפ הצרפתי בכדורגל בין פריס סן ז'רמן נגד נאנט, שיתקיים הערב (ראשון) בבלומפילד בהשתתפות כוכבי הכדורגל ליאו מסי, ניימאר, סרחיו ראמוס ועוד.

רוב הכרטיסים מיועדים לילדות ולילדי התוכנית החברתית "הד סטרט", המתקיימת כיום בחמישה מרכזי טניס וחינוך בהם: קריית שמונה, טבריה, גליל-סאג'ור, ערד ואופקים. משתתפים בה ילדות וילדים בגילאי 8-12, הנהנים מפעילויות העצמה והעשרה.

בנוסף אליהם יצטרפו למשחק ילדות וילדים מסה"כ 18 מרכזי טניס וחינוך בפריסה ארצית, כאשר הם יגיעו למשחק לבושים בחולצה של עמותת ערכים בספורט ובהסעות מאורגנות, הודות לסבסוד מלא של מרכזי הטניס והחינוך בישראל. 

בעמותת ערכים בספורט הסבירו ואמרו: "עולם הספורט מאפשר חשיפה לערכים, הטמעה ורתימתם להתמודדויות עם אתגרים אשר צופנים לנו החיים. רכישה והטמעה של ערכים בספורט יוצרים מרחב מוגן בעל גבולות ברורים, הנשמרים במוקד השליטה הפנימי של הילדים, המהווה תחליף לגורמי השפעה שליליים".

ממרכזי הטניס והחינוך בישראל נמסר: "אנו מודים לשותפינו בתוכנית הד סטרט, עמותת ערכים, על המחווה המדהימה לילדות ולילדים. המחווה מתכתבת עם יעדיה של התוכנית ליצירת שוויון הזדמנויות אמיתי להעצמת ילדי הפריפריה וכל ילד בישראל, באמצעות שילוב של חתירה למצוינות, טיפוח ערכים והנגשה של חוויות, על מגרשי הטניס ובחיים עצמם".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה