200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

מרכז הטניס והחינוך חיפה אירח היום (חמישי) 200 ילדי טניס עם צרכים מיוחדים לציון השותפות והפעילות השנתית של תוכנית “ספיישל טניס”. התוכנית המיוחדת מתקיימת ב-23 מרכזי טניס וחינוך ברחבי המדינה, בתמיכת ארגון וראייטי ישראל ובשיתוף עם ספיישל אולימפיקס ישראל, כולל הפעלת תוכניות אימונים מותאמות והשתתפות בתחרויות ארציות ובין-לאומיות.

סה"כ לוקחים חלק בספיישל הטניס של מרכזי הטניס והחינוך בישראל יותר מ-300 ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים, בהם טניסאיות וטניסאים תחרותיים, שישתתפו במשחקי העולם של ספיישל אולימפיקס ביוני הקרוב בברלין.

באירוע במרכז בחיפה השתתפו נשיא וראייטי ישראל אודי אנג'ל, יחד עם הנהלת הארגון ולמעלה מ-50 מתנדבים, ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, שרון לוי בלנגה, מנכ״לית ספיישל אולימפיקס ישראל, שוקי רחמן, מנהל התוכנית החברתיות במרכזי הטניס והחינוך בישראל, וטניסאי העבר יוני ארליך ואנדי רם. כמו כן, הפתיעו את הילדים והגיעו לאירוע נציגים בכירים מאלופת המדינה בכדורגל – ברק בכר, מאמן מכבי חיפה, יחד עם מנכ"ל הקבוצה, איציק עובדיה.

אנירוע שיא לילדי הספיישל טניס

מבין מגוון הפעילויות באירוע נהנו ילדי הספיישל טניס ממשחקים עם ארליך ורם, שהתרגשו לראות את הילדים מפגינים יכולות מרשימות למרות מוגבלויות ולקויות פיזיות וקוגניטיביות.

נשיא וראייטי ישראל, אודי אנג'ל: "הפעילות של וראייטי מתפרשת על פני מגוון רחב של תחומים  ולפני שנה החלטנו גם להיכנס לעולמות הספורט עם קבוצות ילדים גם בעולם הכדורסל (מכבי ת"א) וגם עם מאות ילדים במרכזי הטניס והחינוך, שנהנים מפעילות שבועית מעצימה. אנחנו גאים לתמוך בפעילות הזו והתרגשנו להיות היום בחיפה ולראות את האור בעיני הילדים".

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר: "תכנית ספיישל טניס היא דוגמה נוספת לחזון של מרכזי הטניס והחינוך, שמעניקים הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילדה וילד להגשים את עצמם, דרך משחק החיים – הטניס. אנו גאים על הזכות לקדם ולהעצים את ילדי הספיישל המדהימים, שממחישים כל יום מחדש כי הטניס הוא המקום בו כל אחת ואחד יכולים לשבור שיאים חדשים".

שרון לוי בלנגה, מנכ״לית ספיישל אולימפיקס ישראל: ״אני שמחה ומתרגשת לפעול יחד עם מרכזי הטניס והחינוך וארגון וראייטי, שמאפשרים לנו להביא לידי ביטוי את כישרונם של מאות ספורטאים עם צרכים מיוחדים, ולהפוך את חייהם למלאי משמעות וסיפוק. בזכות מיזמים כמו אלה, יוצאים אלופים ישראלים לעולם ומקדמים את החברה הישראלית לעתיד טוב יותר. כן ירבו".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
אישור 46 א' - מרכזי הטניס והחינוך בישראל
מצ"ב טופס אישור 46 א'  לשנת 2023 - לפתיחה - לחצו על הקישור ⇐ אישור 46 א'
להמשך קריאה