200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

מרכז הטניס והחינוך חיפה אירח היום (חמישי) 200 ילדי טניס עם צרכים מיוחדים לציון השותפות והפעילות השנתית של תוכנית “ספיישל טניס”. התוכנית המיוחדת מתקיימת ב-23 מרכזי טניס וחינוך ברחבי המדינה, בתמיכת ארגון וראייטי ישראל ובשיתוף עם ספיישל אולימפיקס ישראל, כולל הפעלת תוכניות אימונים מותאמות והשתתפות בתחרויות ארציות ובין-לאומיות.

סה"כ לוקחים חלק בספיישל הטניס של מרכזי הטניס והחינוך בישראל יותר מ-300 ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים, בהם טניסאיות וטניסאים תחרותיים, שישתתפו במשחקי העולם של ספיישל אולימפיקס ביוני הקרוב בברלין.

באירוע במרכז בחיפה השתתפו נשיא וראייטי ישראל אודי אנג'ל, יחד עם הנהלת הארגון ולמעלה מ-50 מתנדבים, ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, שרון לוי בלנגה, מנכ״לית ספיישל אולימפיקס ישראל, שוקי רחמן, מנהל התוכנית החברתיות במרכזי הטניס והחינוך בישראל, וטניסאי העבר יוני ארליך ואנדי רם. כמו כן, הפתיעו את הילדים והגיעו לאירוע נציגים בכירים מאלופת המדינה בכדורגל – ברק בכר, מאמן מכבי חיפה, יחד עם מנכ"ל הקבוצה, איציק עובדיה.

אנירוע שיא לילדי הספיישל טניס

מבין מגוון הפעילויות באירוע נהנו ילדי הספיישל טניס ממשחקים עם ארליך ורם, שהתרגשו לראות את הילדים מפגינים יכולות מרשימות למרות מוגבלויות ולקויות פיזיות וקוגניטיביות.

נשיא וראייטי ישראל, אודי אנג'ל: "הפעילות של וראייטי מתפרשת על פני מגוון רחב של תחומים  ולפני שנה החלטנו גם להיכנס לעולמות הספורט עם קבוצות ילדים גם בעולם הכדורסל (מכבי ת"א) וגם עם מאות ילדים במרכזי הטניס והחינוך, שנהנים מפעילות שבועית מעצימה. אנחנו גאים לתמוך בפעילות הזו והתרגשנו להיות היום בחיפה ולראות את האור בעיני הילדים".

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר: "תכנית ספיישל טניס היא דוגמה נוספת לחזון של מרכזי הטניס והחינוך, שמעניקים הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילדה וילד להגשים את עצמם, דרך משחק החיים – הטניס. אנו גאים על הזכות לקדם ולהעצים את ילדי הספיישל המדהימים, שממחישים כל יום מחדש כי הטניס הוא המקום בו כל אחת ואחד יכולים לשבור שיאים חדשים".

שרון לוי בלנגה, מנכ״לית ספיישל אולימפיקס ישראל: ״אני שמחה ומתרגשת לפעול יחד עם מרכזי הטניס והחינוך וארגון וראייטי, שמאפשרים לנו להביא לידי ביטוי את כישרונם של מאות ספורטאים עם צרכים מיוחדים, ולהפוך את חייהם למלאי משמעות וסיפוק. בזכות מיזמים כמו אלה, יוצאים אלופים ישראלים לעולם ומקדמים את החברה הישראלית לעתיד טוב יותר. כן ירבו".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה