200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

מרכז הטניס והחינוך חיפה אירח היום (חמישי) 200 ילדי טניס עם צרכים מיוחדים לציון השותפות והפעילות השנתית של תוכנית “ספיישל טניס”. התוכנית המיוחדת מתקיימת ב-23 מרכזי טניס וחינוך ברחבי המדינה, בתמיכת ארגון וראייטי ישראל ובשיתוף עם ספיישל אולימפיקס ישראל, כולל הפעלת תוכניות אימונים מותאמות והשתתפות בתחרויות ארציות ובין-לאומיות.

סה"כ לוקחים חלק בספיישל הטניס של מרכזי הטניס והחינוך בישראל יותר מ-300 ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים, בהם טניסאיות וטניסאים תחרותיים, שישתתפו במשחקי העולם של ספיישל אולימפיקס ביוני הקרוב בברלין.

באירוע במרכז בחיפה השתתפו נשיא וראייטי ישראל אודי אנג'ל, יחד עם הנהלת הארגון ולמעלה מ-50 מתנדבים, ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, שרון לוי בלנגה, מנכ״לית ספיישל אולימפיקס ישראל, שוקי רחמן, מנהל התוכנית החברתיות במרכזי הטניס והחינוך בישראל, וטניסאי העבר יוני ארליך ואנדי רם. כמו כן, הפתיעו את הילדים והגיעו לאירוע נציגים בכירים מאלופת המדינה בכדורגל – ברק בכר, מאמן מכבי חיפה, יחד עם מנכ"ל הקבוצה, איציק עובדיה.

אנירוע שיא לילדי הספיישל טניס

מבין מגוון הפעילויות באירוע נהנו ילדי הספיישל טניס ממשחקים עם ארליך ורם, שהתרגשו לראות את הילדים מפגינים יכולות מרשימות למרות מוגבלויות ולקויות פיזיות וקוגניטיביות.

נשיא וראייטי ישראל, אודי אנג'ל: "הפעילות של וראייטי מתפרשת על פני מגוון רחב של תחומים  ולפני שנה החלטנו גם להיכנס לעולמות הספורט עם קבוצות ילדים גם בעולם הכדורסל (מכבי ת"א) וגם עם מאות ילדים במרכזי הטניס והחינוך, שנהנים מפעילות שבועית מעצימה. אנחנו גאים לתמוך בפעילות הזו והתרגשנו להיות היום בחיפה ולראות את האור בעיני הילדים".

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר: "תכנית ספיישל טניס היא דוגמה נוספת לחזון של מרכזי הטניס והחינוך, שמעניקים הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילדה וילד להגשים את עצמם, דרך משחק החיים – הטניס. אנו גאים על הזכות לקדם ולהעצים את ילדי הספיישל המדהימים, שממחישים כל יום מחדש כי הטניס הוא המקום בו כל אחת ואחד יכולים לשבור שיאים חדשים".

שרון לוי בלנגה, מנכ״לית ספיישל אולימפיקס ישראל: ״אני שמחה ומתרגשת לפעול יחד עם מרכזי הטניס והחינוך וארגון וראייטי, שמאפשרים לנו להביא לידי ביטוי את כישרונם של מאות ספורטאים עם צרכים מיוחדים, ולהפוך את חייהם למלאי משמעות וסיפוק. בזכות מיזמים כמו אלה, יוצאים אלופים ישראלים לעולם ומקדמים את החברה הישראלית לעתיד טוב יותר. כן ירבו".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על נפילתו של רב סרן ג'לאא איבראהים
מרכזי הטניס והחינוך בישראל, משתתפים בצערו של עלאם אבראהים, מנהל מרכז הטניס והחינוך סאג'ור, שאיבד את בן דודו רב סרן ג'לאא איבראהים שנהרג מפגיעת נ"ט ברדום רצועת עזה.
קורס טניס למתחילים 8 ב-120 (לפי רשימת סניפים)
הקיץ הזה אתם.ן איתנו! 🌞🔥במיוחד בשבילכם, הכנו קורס קיץ הכולל 8 מפגשים ב- 120 ₪.הקורס מתאים לגילאי 4-18 בכל הרמות.מחכה לכם חוויה ספורטיבית ומקצועית על המגרשהבטיחו את מקומכם כבר...
להמשך קריאה
ביל ליפי אחד מששת מייסי הארגון הלך לעולמו בשיבה טובה
מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על לכתו של אחד מששת מייסדי הארגון ביל ליפי שהלך הלילה לעולמו בשיבה טובה.
באפריל...
להמשך קריאה
יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.