שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה ענקית לעולם הטניס: בפגישה שנערכה היום בין שר התרבות והספורט מיקי זוהר לאיגוד הטניס ואיש העסקים ד״ר מיכאל מירילשוילי הוחלט לקדם באופן מיידי אירוח של טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" שיגיע לישראל גם השנה ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר 2023 בהשתתפות כוכבי הטניס הגדולים בעולם.
כזכור, בשנה שעברה נובאק ג'וקוביץ' הרשים את קהל הספורט בת"א עם הזכייה, כשגם שחקנים איכותיים דוגמת מרין צ'יליץ', דומיניק תים ועוד הגיעו ארצה והשתתפו באירוע.
br-lazy"
הטורניר יתקיים באקספו בת"א ויהיה במתכונת של שנה שעברה ATP 250 כאשר נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP. במפגש היום עם שר התרבות והספורט מיקי זוהר ורמ"ט הספורט בלשכתו חן אביטן, הוצג המתווה המתוכנן ע"י ד"ר מירילשוילי ואיגוד הטניס – והמתווה אושר ויצא לדרך.
שר התרבות והספורט מיקי זוהר: "בעזרת השם נפעל לארח כמה שיותר תחרויות בינלאומיות גדולות, זוהי מדיניות המשרד בראשותי. טורניר ATP גדול בישראל הוא בשורה מדהימה. האירועים הבינלאומיים בספורט פותחים את ישראל לעולם ומחזקים את ענף הטניס בפרט. מודה לד"ר מירילשווילי ולאיגוד הטניס על החזון וארגון הטורניר וכמובן שמשרדי יסייע לקיומו ככל שניתן. נמשיך לפעול לקידום ענף הטניס בישראל על מנת שיגדל ויתפתח עוד".
כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה