מובילים את הפיקל בול בישראל!

זכינו היום (5.4.22) לכבוד רב, בכתבה שפורסמה ב"כלכליסט" על דקל בר, בוגר מרכזי הטניס והחינוך חיפה, הנמצא כיום בטופ העולמי בענף הפיקל בול. הכתבה, בין השאר, סקרה את פריצת הדרך שהובלנו עם הבאת המשחק שמשגע את העולם לישראל.

אז למי שעוד לא שמע או מכיר את הפיקל בול, מדובר במשחק אשר משלב ארבעה משחקי כדור, בהם טניס, טניס שולחן, סקווש ובדמינגטון. המשחק מתאים לכל גיל מהגיל הרך ועד לגיל השלישי, וכמובן שגם לאלה שאינם ספורטאים דגולים. הפיקל בול קל מאוד ללמידה והכי מהנה לשחק אותו בזוגות. הוא משוחק על מגרש טניס מוקטן, עם מחבטים הדומים למטקות וכדור פלסטיק חלול ומחורר, המאט את תאוצת הכדור לעומת כדור טניס רגיל. במהלך המשחק ניתן לדבר אחד עם השני, לצחוק וליהנות, כל אחד בקצב שלו. אפילו כשמשחקים אותו בקצב גבוה ההנאה עצומה, כל הגוף עובד, הקלוריות נשרפות במהרה וכמעט שאין פציעות.

חברותי, כיפי, ידידותי וחוקים מאוד פשוטים.

זהו הפיקל בול ותוכלו לשחק אותו אצלנו על מגרשי פיקל בול ייעודיים, כולל אימונים שבועיים עם מדריך מקצועי וציוד מתאים שאותו נספק לכם.

פיקל בול – מתאים לכם בול!

רגע, רגע…. גם בחודש יוני הקרוב נערוך לראשונה בישראל, במרכזי הטניס והחינוך יפו, תחרות פיקל בול נושאת פרסים, כולל זוג כרטיסי טיסה לארה"ב!

זה הזמן להתחיל לשחק פיקל בול ואם אתם רוצים לדעת עוד, מוזמנים לקרוא את הכתבה המצורפת, בקישור: https://katzr.net/4b8663

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה