מובילים את הפיקל בול בישראל!

זכינו היום (5.4.22) לכבוד רב, בכתבה שפורסמה ב"כלכליסט" על דקל בר, בוגר מרכזי הטניס והחינוך חיפה, הנמצא כיום בטופ העולמי בענף הפיקל בול. הכתבה, בין השאר, סקרה את פריצת הדרך שהובלנו עם הבאת המשחק שמשגע את העולם לישראל.

אז למי שעוד לא שמע או מכיר את הפיקל בול, מדובר במשחק אשר משלב ארבעה משחקי כדור, בהם טניס, טניס שולחן, סקווש ובדמינגטון. המשחק מתאים לכל גיל מהגיל הרך ועד לגיל השלישי, וכמובן שגם לאלה שאינם ספורטאים דגולים. הפיקל בול קל מאוד ללמידה והכי מהנה לשחק אותו בזוגות. הוא משוחק על מגרש טניס מוקטן, עם מחבטים הדומים למטקות וכדור פלסטיק חלול ומחורר, המאט את תאוצת הכדור לעומת כדור טניס רגיל. במהלך המשחק ניתן לדבר אחד עם השני, לצחוק וליהנות, כל אחד בקצב שלו. אפילו כשמשחקים אותו בקצב גבוה ההנאה עצומה, כל הגוף עובד, הקלוריות נשרפות במהרה וכמעט שאין פציעות.

חברותי, כיפי, ידידותי וחוקים מאוד פשוטים.

זהו הפיקל בול ותוכלו לשחק אותו אצלנו על מגרשי פיקל בול ייעודיים, כולל אימונים שבועיים עם מדריך מקצועי וציוד מתאים שאותו נספק לכם.

פיקל בול – מתאים לכם בול!

רגע, רגע…. גם בחודש יוני הקרוב נערוך לראשונה בישראל, במרכזי הטניס והחינוך יפו, תחרות פיקל בול נושאת פרסים, כולל זוג כרטיסי טיסה לארה"ב!

זה הזמן להתחיל לשחק פיקל בול ואם אתם רוצים לדעת עוד, מוזמנים לקרוא את הכתבה המצורפת, בקישור: https://katzr.net/4b8663

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!
מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!נתחיל בזה, שמדובר בספורט הנחשב ליחידני אבל הוא בעצם מאוד חברתי. ספורט, שבו תוכלו לא רק  לשרוף קלוריות (והרבה) ולהפעיל את כל חלקי הגוף, אלא גם לחלוק עם...
להמשך קריאה
טוסו על זה!! אליפות ארצית בפיקלבול
אנו מכריזים כי נפתחה ההרשמה לתחרות פיקל-בול ארצית זוגות של מרכזי הטניס והחינוך בישראל!!  הזוכים המאושרים יקבלו פרס יוקרתי במיוחד: טיסה זוגית לארה"בתהתחרות תתקיים בין התאריכים 10/6/2022-11/6/2022במרכזי הטניס והחינוך בישראל-...
להמשך קריאה
הטניס הישראלי חוגג: 45 שנה לאצטדיון קנדה

האצטדיון המיתולוגי ברמה"ש נחנך ביום העצמאות ה-29 של המדינה ומאז אירח אירועי שיא רבים. מנסדורף: "צפים זיכרונות מרגשים מהמשחקים ששיחקתי כאן"

אצטדיון קנדה הומה בצופים ( ארכיון מרכזי הטניס והחינוך בישראל )
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
10 "המכות"- חבטות של עולם הטניס

חשבתם שאתם יודעים מה זה סרב, וולי או דרופשוט? חישבו שוב.. המרכז לטניס בישראל מגיש לכם את מילון מונחי חבטות טניס:

  1. סרב (serve) – חבטת הגשה. הכדור חייב לנחות באיזור ה'סרוויס-בוקס' של מגרש היריב, דהיינו – במחצית...
להמשך קריאה