מובילים את הפיקל בול בישראל!

זכינו היום (5.4.22) לכבוד רב, בכתבה שפורסמה ב"כלכליסט" על דקל בר, בוגר מרכזי הטניס והחינוך חיפה, הנמצא כיום בטופ העולמי בענף הפיקל בול. הכתבה, בין השאר, סקרה את פריצת הדרך שהובלנו עם הבאת המשחק שמשגע את העולם לישראל.

אז למי שעוד לא שמע או מכיר את הפיקל בול, מדובר במשחק אשר משלב ארבעה משחקי כדור, בהם טניס, טניס שולחן, סקווש ובדמינגטון. המשחק מתאים לכל גיל מהגיל הרך ועד לגיל השלישי, וכמובן שגם לאלה שאינם ספורטאים דגולים. הפיקל בול קל מאוד ללמידה והכי מהנה לשחק אותו בזוגות. הוא משוחק על מגרש טניס מוקטן, עם מחבטים הדומים למטקות וכדור פלסטיק חלול ומחורר, המאט את תאוצת הכדור לעומת כדור טניס רגיל. במהלך המשחק ניתן לדבר אחד עם השני, לצחוק וליהנות, כל אחד בקצב שלו. אפילו כשמשחקים אותו בקצב גבוה ההנאה עצומה, כל הגוף עובד, הקלוריות נשרפות במהרה וכמעט שאין פציעות.

חברותי, כיפי, ידידותי וחוקים מאוד פשוטים.

זהו הפיקל בול ותוכלו לשחק אותו אצלנו על מגרשי פיקל בול ייעודיים, כולל אימונים שבועיים עם מדריך מקצועי וציוד מתאים שאותו נספק לכם.

פיקל בול – מתאים לכם בול!

רגע, רגע…. גם בחודש יוני הקרוב נערוך לראשונה בישראל, במרכזי הטניס והחינוך יפו, תחרות פיקל בול נושאת פרסים, כולל זוג כרטיסי טיסה לארה"ב!

זה הזמן להתחיל לשחק פיקל בול ואם אתם רוצים לדעת עוד, מוזמנים לקרוא את הכתבה המצורפת, בקישור: https://katzr.net/4b8663

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה