פאדל טניס – הבאנו לכם את המשחק הכי מטורף שיש!

ממשיכים להפתיע אתכם עם משחק חדש, שהגיע אלינו למרכז הטניס והחינוך חיפה ובקרוב אף למרכזים נוספים ברחבי ישראל. המדובר בפאדל טניס, שמלהיב את כל העולם בשל החוויה, הריגוש והאדרנלין שנלווים למשחק.

כדי להבין עד כמה פאדל טניס הוא באמת משהו מטורף, דמיינו את עצמכם משחקים טניס וסקווש בו-זמנית. רגע, אבל איך הקירות של הסקווש מתחברים לטניס? אז זהו, שבפאדל המגרש תחום בארבעה קירות זכוכית העוטפים אותו, כך שניתן להעביר את הכדור לאחר שפגע באחד מהקירות. כל עוד הכדור ניתז מהקיר ופגע פעם אחת במשטח המגרש, המשחק ממשיך להתנהל ובקצב גבוה מאוד. המשמעות: הקירות הם חלק מהמשחק (כמו בסקווש) והחוקים כמו בטניס. כל זאת, במסגרת מגרש טניס מוקטן ובעזרת מחבט מיוחד עם חורים  קטנים (הדומה בגודלו למטקות), שעמו חובטים בכדור טניס רגיל מצד לצד, מעבר לרשת, יחד עם קירות הזכוכית. אכן כן: בפאדל טניס הקירות הם חברים ושותפים למשחק.

והנה, הגענו לתכל'ס, לצבירת הנקודות בפאדל טניס. מוכנים? קדימה, האקשן בעיצומו, הכדור נע מעל לרשת מצד לצד, עם ובלי הקירות, ומי שייקח את הנקודה יהיה זה שיחבוט באופן שהיריב לא יצליח להגיע לחבטה לאחר הקפצת כדור אחת בלבד, או לחילופין לאחר פסילת היריב בגלל שתי סיבות: הוא לא הצליח להעביר את הכדור מעבר לרשת, או שהוא חבט מחוץ לאזור המשחק – מעבר לקירות כמו גם באחד מהקירות של השחקן ממולו, לפני שהכדור פגע בשטח שלו.

ככל שחוקי הפאדל זהים לאלו בטניס, נוסיף ונספר לכם  שעדיין קיימים הבדלים מסוימים בין המשחקים. הבדלים אלו מתבטאים בעיקר בהגשה, שמתבצעת בפאדל על-ידי הקפצת הכדור על הקרקע ומתחת לגובה הירכיים, בנוסף לכללים מיוחדים לגבי הקירות מסביב ולאפשרות להציל כדור שיצא מקווי המגרש.

אפשר לדבר עוד ועוד על הפאדל טניס, אבל מומלץ מאוד לעבור כמה שיותר מהר למגרש. נרגשים לקראת האטרף? אנחנו בהחלט מבינים אתכם, רק לפני שתעלו לשחק, חשוב שתדעו שהמשחק מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד, וניתן לשחקו ביחידים או בזוגות. הפאדל כבר בחיפה, מוזמנים להצטרף וליהנות משילוב סוחף של טניס וסקווש, במשחק אחד ומיוחד.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה
השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה