טניסאים מהטופ ה-ATP 250 בדרך לישראל!

שימו לב, אירוע כזה הרבה זמן לא היה בישראל.

סבב ה-ATP בדרך חזרה לישראל ועם תחרות נוצצת במיוחד. בסוף חודש ספטמבר, 25/26.9, צפוי להתחיל בתל אביב טורניר ATP 250 עם בכירי הטניסאים מהסבב העולמי. התחרות שתכלול פרסים בשווי של כמיליון דולר, צפויה לצאת לפועל בזכות מימון של איש העסקים מיכאל מירשווילי, שעומד מאחורי הרעיון והמטרה היא בהמשך להפוך את האירוע הנוכחי למסורת.

הטורניר היוקרתי צפוי להתקיים במרכז הירידים בתל אביב (אקספו), בביתן 1 ו-2 עם ארבעה מגרשים שיארחו את כוכבי הסבב שיגיעו.

צוותו של מירילשווילי, שלקחו חלק בקיום התחרות בסנט פטרסבורג , הגיעו לפני כשבוע לישראל ובחנו את האפשרויות לקיום התחרות, כשבינתיים קיבלו אישור מיוחד מסבב ה-ATP לקיים את התחרות באולם. כידוע, אירוע בסדר גודל שכזה מצריך לא מעט השקעה ומשאבים ומירשווילי איש העסקים שהגה את הרעיון מצפה גם לעזרה ממשלתית בנושא.

בתכנון המקורי של ראשי הסבב טורנירים בתאריכים אלה היו אמורים להתקיים בסין ובבולגריה, אולם כרגע נראה שהחלופה המפתיעה שעלתה היא קיום הטורניר היוקרתי על סך 250 נקודות דירוג בישראל, כשבוע אחרי מפגש הדייויס של הנבחרת המקומית מול המקבילה מצ’כיה בהיכל קבוצת שלמה. ייתכן וזה יהיה גם טורניר הפרישה של יוני ארליך, שרשם עד כה קריירה מפוארת כאחד משחקני הזוגות הטובים בעולם.

כמו כן נודע כי שחקנים מהטופ 10 בעולם צפויים לקבל תשלום נוסף על הגעתם לכאן, כך שייתכן ובאמת נראה לא מעט שחקנים מהעשירייה הראשונה נוחתים בזה אחר זה בנמל התעופה בן גוריון.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש השלום: הטניס הישראלי בדרך לבחריין

שגריר בחריין בישראל חאלד אל ג'לאמה ביקר במרכזי הטניס והחינוך בארץ ונפגש עם אנדי רם ורונן מורלי ברמה"ש: "מגרש הטניס הוא הרבה יותר ממגרש טניס"

יש לנו בייבי חדש!
נרגשים להשיק פעילות חדשה בחצור הגלילית, שתצטרף לפעילות במרכז הטניס והחינוך קריית שמונה. מאות ילדים וקהילה שמחה בראשות ראש המועצה, שמעון סוויסה, קיבלה את פנינו הערב בחום...
להמשך קריאה
חובטים ונהנים: תחרות טניס משותפת עם ספורטאי ''ספיישל אולימפיקס" 🎾
ביום שלישי האחרון התקיימה במרכז הטניס והחינוך ברמת השרון תחרות מיוחדת בהשתתפות חניכים וחניכות ממרכזי הטניס והחינוך קריית אונו בליווי מנהל המרכז והמאמן, שמעון עמר.במסגרת התחרות התקיימו משחקים מול חניכים וחניכות ממרכזי הטניס באשקלון, ירושלים...
להמשך קריאה
אנדי רם הגשים חלום לצעיר בעל תסמונת דאון

באירוע בהשתתפות כוכב העבר נפתח לראשונה מרכז טניס מקצועי בחצור הגלילית • טוביאל אדרי בן ה-24 שנכח גם הוא באירוע החגיגי סיפר לנוכחים כי הוא מעריץ את רם, ששמע זאת וגרם לו לאושר גדול.

להמשך קריאה
פיקל בול!! הקריירה הבאה של סרינה וויליאמס?
אגדת הטניס בנשים כבר השיגה הכל בעולם הטניס ורמזה לאחרונה מה היא מתכוונת לעשות בהמשך. תתפלאו, אבל זה עדיין קשור למשחק כדור... הגענו עד לארצות הברית כדי לגלות לאן פניה של הטניסאית סרינה וויליאמס....
להמשך קריאה