תרומתן של התוכניות הקהילתיות לילדי ישראל

עם סיום החופש הגדול חזרו הילדים לתוכניות הקהילתיות שלנו בכל רחבי ישראל.  הילדים חזרו בשמחה רבה לאותן תוכניות מיוחדות, שבהן משולבות ומשולבים הילדות והילדים על הרצף החינוכי-חברתי, מעבר לפעילויות הטניס. מכון הנרייטה סאלד, שהינו המכון הארצי למחקר במדעי ההתנהגות ומשתף פעולה עמנו בהפעלת התוכניות, אישר את תרומת התוכניות להנאת ולהעצמת הילדים, לאחר שערך מחקר הערכה מיוחד בנושא. המחקר בדק את התחושות והעמדות של למעלה מ-150 חניכי התוכניות בהשוואה בין שני פרקי זמן: במהלך הפסקת הפעילות במרכזים בתקופת הקורונה ובעקבות החזרה לשגרת פעילות רגילה בקיץ אשתקד.

אז הנה מה שמצאו במכון הנרייטה סאלד (לא נגענו!):

  • 83% מהחניכים דיווחו כי הפעילות במרכזי הטניס והחינוך הייתה חסרה להם במידה בינונית עד רבה מאוד.
  • לפי החניכים, ההיבטים שהיו חסרים להם במידה הרבה ביותר היו: לשחק טניס (68%), לצאת החוצה ולהתאוורר (52%) ולהיפגש עם חברים במרכזים (48%).
  • 90% מהחניכים דיווחו כי לאחר החזרה לפעילות כיף להם באותה מידה או אף יותר להגיע למרכזי הטניס והחינוך.                                             
  • 87% מהם אמרו כי ימליצו לחבריהם להצטרף לפעילות במרכזי הטניס והחינוך.

נוסיף ונשתף אתכם בדבריה של אחת המאמנות, שאמרה בראיון שנערך עמה במסגרת המחקר: "החניכים אמרו לנו שהם התגעגעו מאוד לטניס".

ועל זה נאמר: מודים על הזכות לתרום לתחושות החיוביות של הילדים ומחויבים להמשיך ולעשות להם רק טוב. שגרה מהנה ומעצימה לכולנו!

 

 

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה
השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה