ספיישל עבורם: ארגון וראייטי ומרכזי הטניס והחינוך בישראל ישתפו פעולה בתכניות טניס מיוחדות לילדים עם צרכים מיוחדים

וראייטי יתמכו בהיקף של כ-1 מיליון ₪ ב-25 קבוצות ספיישל טניס אשר פועלות במרכזי הטניס והחינוך ברחבי הארץ ובעיקר בפריפריה, בהם משתתפים כ-250 צעירים. תמיכת וראייטי תאפשר להרחיב את אימוני הטניס ופעילויות ההעצמה לילדים עם צרכים מיוחדים.

שיתוף פעולה ראשון מסוגו הושק היום ברמת השרון על-ידי ארגון וראייטי ישראל ומרכזי הטניס והחינוך בישראל, בהובלת נשיא וראייטי ישראל, אודי אנג'ל, טניסאי העבר ומתנדב בולט בארגון, אנדי רם, ומנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך  בישראל, ארז וידר.

במסגרת שיתוף הפעולה תתמוך וראייטי בתכניות ספיישל טניס של מרכזי הטניס והחינוך ברחבי ישראל, המתקיימות כיום ב-14 מרכזים, מתוכם ב-12 מרכזים בפריפריה, מקריית שמונה וטבריה בצפון ועד לאופקים וערד בדרום. בתכניות משתתפים כ-300 אנשים עם צרכים מיוחדים ומוגבלות, בהם כ-250 ילדים וצעירים עד לגיל 21, המשתייכים ל-25 קבוצות ספיישל טניס.

תמיכת וראייטי בתכניות הטניס לילדים עם צרכים מיוחדים תעמוד על כ-1 מיליון ₪ למשך 5 שנים, שיתווספו לתקציב השנתי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל בהפעלת התכניות, העומד על כ-200,000$ ומקורם בתרומות של ידידי הארגון בצפון אמריקה.

הודות לשיתוף הפעולה יזכו קבוצות ילדי הספיישל טניס לתגבור משמעותי באימונים מותאמים, לסיוע בהשתתפות בטורנירים בארץ ובחו"ל, לפעילויות חברתיות ואף לקבלת ציוד ספורט אישי. כמו כן, תוכשר עתודת מאמנים לעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות.

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, הודה לארגון וראייטי ישראל על החלטתו לתמוך בתכנית ספיישל טניס לצעירים ואמר: "וראייטי תאפשר לנו להמשיך ולהעמיק את פעילויות ההעצמה גם לצעירים עם צרכים מיוחדים, דרך משחק החיים – הטניס. מדובר באוכלוסייה ייחודית ומרגשת, שמהווה מקור השראה לכולנו בהתגברות על מגבלות וקשיים בעזרת כוח הרצון וברוח ערכי הטניס. אין ספק כי ההירתמות של וראייטי לפעילותינו מהווה מצפן ערכי ומוסרי לכלל החברה בישראל, במתן ההזדמנות השווה לכל ילד ללא הבדל להיות אלוף בטניס או בחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

על מוטיבציה, הישגים ומה שביניהם
אלוף הטניס האגדי, האמריקאי ג'ימי קונורס, טען בעבר כי לצד המנטלי השפעה של 90% מההצלחה על מגרשי הטניס. בין אם נסכים לדעתו של קונורס לגבי מידת ההשפעה המנטלית על הצלחות בטניס ובין אם לאו, הרי לא נוכל...
להמשך קריאה
מסורת של תחרות- סבב מרשל מגיע בנובמבר לקריית שמונה.
בתאריכים 19-26/11/2022 תתקיים במרכז הטניס והחינוך קריית שמונה ,תחרות בינלאומית לנוער (Marshall Open ITF Juniors) לבנים ובנות לגילאי 13-18.תחרות זו הפכה למסורת רבת שנים והיא ממומנת דרך קבע ע"י דוקטור אריק מרשל (Dr...
להמשך קריאה
החלה תחרות טניס על שם רס"ן בר פלח ז"ל
אחת מפקודותיו של סגן מפקד סיירת נח"ל, שנפל בהיתקלות עם מחבלים לפני כחודשיים, הקימה אירוע לזכרו: "תמיד האמין כי עבודה קשה משתלמת, כמו בטניס"תחרות בטבריה לכבוד רס

תחרות טניס מרגשת...

להמשך קריאה
יצחק רבין: ראש ממשלה, רמטכ"ל אבל גם חובב טניס ושחקן טניס מושבע
מלבד רבין הציבורי והממלכתי, היה גם יצחק הפרטי. חובב ספורט מושבע, מאוהב במשחק הטניס - גם כשחקן וגם כצופה
להמשך קריאה
המיתוס ושברו: הטעויות בטניס שייפגעו במשחק שלכם
כמעט כל הטניסאיות והטניסאים שבויים במיתוס ידוע ומוכר, לפיו הם לרוב מפספסים כדור כתוצאה מפעולה טכנית שגויה, כלומר הזזת חלקי הגוף בצורה לא נכונה. לכן, אם הם יתקנו את הטעות ויזיזו את חלקי הגוף שלהם "נכון", אז...
להמשך קריאה