ספיישל עבורם: ארגון וראייטי ומרכזי הטניס והחינוך בישראל ישתפו פעולה בתכניות טניס מיוחדות לילדים עם צרכים מיוחדים

וראייטי יתמכו בהיקף של כ-1 מיליון ₪ ב-25 קבוצות ספיישל טניס אשר פועלות במרכזי הטניס והחינוך ברחבי הארץ ובעיקר בפריפריה, בהם משתתפים כ-250 צעירים. תמיכת וראייטי תאפשר להרחיב את אימוני הטניס ופעילויות ההעצמה לילדים עם צרכים מיוחדים.

שיתוף פעולה ראשון מסוגו הושק היום ברמת השרון על-ידי ארגון וראייטי ישראל ומרכזי הטניס והחינוך בישראל, בהובלת נשיא וראייטי ישראל, אודי אנג'ל, טניסאי העבר ומתנדב בולט בארגון, אנדי רם, ומנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך  בישראל, ארז וידר.

במסגרת שיתוף הפעולה תתמוך וראייטי בתכניות ספיישל טניס של מרכזי הטניס והחינוך ברחבי ישראל, המתקיימות כיום ב-14 מרכזים, מתוכם ב-12 מרכזים בפריפריה, מקריית שמונה וטבריה בצפון ועד לאופקים וערד בדרום. בתכניות משתתפים כ-300 אנשים עם צרכים מיוחדים ומוגבלות, בהם כ-250 ילדים וצעירים עד לגיל 21, המשתייכים ל-25 קבוצות ספיישל טניס.

תמיכת וראייטי בתכניות הטניס לילדים עם צרכים מיוחדים תעמוד על כ-1 מיליון ₪ למשך 5 שנים, שיתווספו לתקציב השנתי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל בהפעלת התכניות, העומד על כ-200,000$ ומקורם בתרומות של ידידי הארגון בצפון אמריקה.

הודות לשיתוף הפעולה יזכו קבוצות ילדי הספיישל טניס לתגבור משמעותי באימונים מותאמים, לסיוע בהשתתפות בטורנירים בארץ ובחו"ל, לפעילויות חברתיות ואף לקבלת ציוד ספורט אישי. כמו כן, תוכשר עתודת מאמנים לעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות.

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, הודה לארגון וראייטי ישראל על החלטתו לתמוך בתכנית ספיישל טניס לצעירים ואמר: "וראייטי תאפשר לנו להמשיך ולהעמיק את פעילויות ההעצמה גם לצעירים עם צרכים מיוחדים, דרך משחק החיים – הטניס. מדובר באוכלוסייה ייחודית ומרגשת, שמהווה מקור השראה לכולנו בהתגברות על מגבלות וקשיים בעזרת כוח הרצון וברוח ערכי הטניס. אין ספק כי ההירתמות של וראייטי לפעילותינו מהווה מצפן ערכי ומוסרי לכלל החברה בישראל, במתן ההזדמנות השווה לכל ילד ללא הבדל להיות אלוף בטניס או בחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.

נערך אירוע סוף השנה בטניס לילדי הפריפריה

מנכ"ל בית הנשיא ואנדיוני הגיעו לטקס מיוחד שבמרכזו תוכנית ה`הדסטארט`

צילם אלכס גולדשטיין
עשרות ילדות וילדים מהפריפריה הגיאוגרפית במרכזי הטניס  התארחו  במרכז הטניס...
להמשך קריאה
הכוח הנשי: מלכות החימר כובשות אותו שוב

תחרות צמודה ומותחת בטניס נשים עתידה לרתק אותנו לערוץ יורוספורט ברולאן גארוס 2024. מה חדש בין הקליבריות הגדולות? אלופת ישראל לשעבר רקפת בנימיני מנתחת

רקפת בנימיני- טור אורח

מוכנה להסתער שביונטק

בעוד מגרשי החימר ברולאן...
להמשך קריאה
מטפחים את דור עתיד של הטניס התחרותי בישראל!
היום התכנסו כ-80 שחקניות ושחקני טניס בגילאי 6-11 מכל רחבי הארץ לסדרת תחרויות מיוחדת במרכז הטניס והחינוך שברמת השרון. מדובר בשחקניות ושחקני ה"עתודה" של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, אשר זוהו...
להמשך קריאה