ספיישל עבורם: ארגון וראייטי ומרכזי הטניס והחינוך בישראל ישתפו פעולה בתכניות טניס מיוחדות לילדים עם צרכים מיוחדים

וראייטי יתמכו בהיקף של כ-1 מיליון ₪ ב-25 קבוצות ספיישל טניס אשר פועלות במרכזי הטניס והחינוך ברחבי הארץ ובעיקר בפריפריה, בהם משתתפים כ-250 צעירים. תמיכת וראייטי תאפשר להרחיב את אימוני הטניס ופעילויות ההעצמה לילדים עם צרכים מיוחדים.

שיתוף פעולה ראשון מסוגו הושק היום ברמת השרון על-ידי ארגון וראייטי ישראל ומרכזי הטניס והחינוך בישראל, בהובלת נשיא וראייטי ישראל, אודי אנג'ל, טניסאי העבר ומתנדב בולט בארגון, אנדי רם, ומנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך  בישראל, ארז וידר.

במסגרת שיתוף הפעולה תתמוך וראייטי בתכניות ספיישל טניס של מרכזי הטניס והחינוך ברחבי ישראל, המתקיימות כיום ב-14 מרכזים, מתוכם ב-12 מרכזים בפריפריה, מקריית שמונה וטבריה בצפון ועד לאופקים וערד בדרום. בתכניות משתתפים כ-300 אנשים עם צרכים מיוחדים ומוגבלות, בהם כ-250 ילדים וצעירים עד לגיל 21, המשתייכים ל-25 קבוצות ספיישל טניס.

תמיכת וראייטי בתכניות הטניס לילדים עם צרכים מיוחדים תעמוד על כ-1 מיליון ₪ למשך 5 שנים, שיתווספו לתקציב השנתי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל בהפעלת התכניות, העומד על כ-200,000$ ומקורם בתרומות של ידידי הארגון בצפון אמריקה.

הודות לשיתוף הפעולה יזכו קבוצות ילדי הספיישל טניס לתגבור משמעותי באימונים מותאמים, לסיוע בהשתתפות בטורנירים בארץ ובחו"ל, לפעילויות חברתיות ואף לקבלת ציוד ספורט אישי. כמו כן, תוכשר עתודת מאמנים לעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות.

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, הודה לארגון וראייטי ישראל על החלטתו לתמוך בתכנית ספיישל טניס לצעירים ואמר: "וראייטי תאפשר לנו להמשיך ולהעמיק את פעילויות ההעצמה גם לצעירים עם צרכים מיוחדים, דרך משחק החיים – הטניס. מדובר באוכלוסייה ייחודית ומרגשת, שמהווה מקור השראה לכולנו בהתגברות על מגבלות וקשיים בעזרת כוח הרצון וברוח ערכי הטניס. אין ספק כי ההירתמות של וראייטי לפעילותינו מהווה מצפן ערכי ומוסרי לכלל החברה בישראל, במתן ההזדמנות השווה לכל ילד ללא הבדל להיות אלוף בטניס או בחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה