ספיישל עבורם: ארגון וראייטי ומרכזי הטניס והחינוך בישראל ישתפו פעולה בתכניות טניס מיוחדות לילדים עם צרכים מיוחדים

וראייטי יתמכו בהיקף של כ-1 מיליון ₪ ב-25 קבוצות ספיישל טניס אשר פועלות במרכזי הטניס והחינוך ברחבי הארץ ובעיקר בפריפריה, בהם משתתפים כ-250 צעירים. תמיכת וראייטי תאפשר להרחיב את אימוני הטניס ופעילויות ההעצמה לילדים עם צרכים מיוחדים.

שיתוף פעולה ראשון מסוגו הושק היום ברמת השרון על-ידי ארגון וראייטי ישראל ומרכזי הטניס והחינוך בישראל, בהובלת נשיא וראייטי ישראל, אודי אנג'ל, טניסאי העבר ומתנדב בולט בארגון, אנדי רם, ומנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך  בישראל, ארז וידר.

במסגרת שיתוף הפעולה תתמוך וראייטי בתכניות ספיישל טניס של מרכזי הטניס והחינוך ברחבי ישראל, המתקיימות כיום ב-14 מרכזים, מתוכם ב-12 מרכזים בפריפריה, מקריית שמונה וטבריה בצפון ועד לאופקים וערד בדרום. בתכניות משתתפים כ-300 אנשים עם צרכים מיוחדים ומוגבלות, בהם כ-250 ילדים וצעירים עד לגיל 21, המשתייכים ל-25 קבוצות ספיישל טניס.

תמיכת וראייטי בתכניות הטניס לילדים עם צרכים מיוחדים תעמוד על כ-1 מיליון ₪ למשך 5 שנים, שיתווספו לתקציב השנתי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל בהפעלת התכניות, העומד על כ-200,000$ ומקורם בתרומות של ידידי הארגון בצפון אמריקה.

הודות לשיתוף הפעולה יזכו קבוצות ילדי הספיישל טניס לתגבור משמעותי באימונים מותאמים, לסיוע בהשתתפות בטורנירים בארץ ובחו"ל, לפעילויות חברתיות ואף לקבלת ציוד ספורט אישי. כמו כן, תוכשר עתודת מאמנים לעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות.

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, הודה לארגון וראייטי ישראל על החלטתו לתמוך בתכנית ספיישל טניס לצעירים ואמר: "וראייטי תאפשר לנו להמשיך ולהעמיק את פעילויות ההעצמה גם לצעירים עם צרכים מיוחדים, דרך משחק החיים – הטניס. מדובר באוכלוסייה ייחודית ומרגשת, שמהווה מקור השראה לכולנו בהתגברות על מגבלות וקשיים בעזרת כוח הרצון וברוח ערכי הטניס. אין ספק כי ההירתמות של וראייטי לפעילותינו מהווה מצפן ערכי ומוסרי לכלל החברה בישראל, במתן ההזדמנות השווה לכל ילד ללא הבדל להיות אלוף בטניס או בחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה