ספיישל עבורם: ארגון וראייטי ומרכזי הטניס והחינוך בישראל ישתפו פעולה בתכניות טניס מיוחדות לילדים עם צרכים מיוחדים

וראייטי יתמכו בהיקף של כ-1 מיליון ₪ ב-25 קבוצות ספיישל טניס אשר פועלות במרכזי הטניס והחינוך ברחבי הארץ ובעיקר בפריפריה, בהם משתתפים כ-250 צעירים. תמיכת וראייטי תאפשר להרחיב את אימוני הטניס ופעילויות ההעצמה לילדים עם צרכים מיוחדים.

שיתוף פעולה ראשון מסוגו הושק היום ברמת השרון על-ידי ארגון וראייטי ישראל ומרכזי הטניס והחינוך בישראל, בהובלת נשיא וראייטי ישראל, אודי אנג'ל, טניסאי העבר ומתנדב בולט בארגון, אנדי רם, ומנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך  בישראל, ארז וידר.

במסגרת שיתוף הפעולה תתמוך וראייטי בתכניות ספיישל טניס של מרכזי הטניס והחינוך ברחבי ישראל, המתקיימות כיום ב-14 מרכזים, מתוכם ב-12 מרכזים בפריפריה, מקריית שמונה וטבריה בצפון ועד לאופקים וערד בדרום. בתכניות משתתפים כ-300 אנשים עם צרכים מיוחדים ומוגבלות, בהם כ-250 ילדים וצעירים עד לגיל 21, המשתייכים ל-25 קבוצות ספיישל טניס.

תמיכת וראייטי בתכניות הטניס לילדים עם צרכים מיוחדים תעמוד על כ-1 מיליון ₪ למשך 5 שנים, שיתווספו לתקציב השנתי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל בהפעלת התכניות, העומד על כ-200,000$ ומקורם בתרומות של ידידי הארגון בצפון אמריקה.

הודות לשיתוף הפעולה יזכו קבוצות ילדי הספיישל טניס לתגבור משמעותי באימונים מותאמים, לסיוע בהשתתפות בטורנירים בארץ ובחו"ל, לפעילויות חברתיות ואף לקבלת ציוד ספורט אישי. כמו כן, תוכשר עתודת מאמנים לעבודה עם אוכלוסיות מיוחדות.

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, הודה לארגון וראייטי ישראל על החלטתו לתמוך בתכנית ספיישל טניס לצעירים ואמר: "וראייטי תאפשר לנו להמשיך ולהעמיק את פעילויות ההעצמה גם לצעירים עם צרכים מיוחדים, דרך משחק החיים – הטניס. מדובר באוכלוסייה ייחודית ומרגשת, שמהווה מקור השראה לכולנו בהתגברות על מגבלות וקשיים בעזרת כוח הרצון וברוח ערכי הטניס. אין ספק כי ההירתמות של וראייטי לפעילותינו מהווה מצפן ערכי ומוסרי לכלל החברה בישראל, במתן ההזדמנות השווה לכל ילד ללא הבדל להיות אלוף בטניס או בחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!
מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!נתחיל בזה, שמדובר בספורט הנחשב ליחידני אבל הוא בעצם מאוד חברתי. ספורט, שבו תוכלו לא רק  לשרוף קלוריות (והרבה) ולהפעיל את כל חלקי הגוף, אלא גם לחלוק עם...
להמשך קריאה
טוסו על זה!! אליפות ארצית בפיקלבול
אנו מכריזים כי נפתחה ההרשמה לתחרות פיקל-בול ארצית זוגות של מרכזי הטניס והחינוך בישראל!!  הזוכים המאושרים יקבלו פרס יוקרתי במיוחד: טיסה זוגית לארה"בתהתחרות תתקיים בין התאריכים 10/6/2022-11/6/2022במרכזי הטניס והחינוך בישראל-...
להמשך קריאה
הטניס הישראלי חוגג: 45 שנה לאצטדיון קנדה

האצטדיון המיתולוגי ברמה"ש נחנך ביום העצמאות ה-29 של המדינה ומאז אירח אירועי שיא רבים. מנסדורף: "צפים זיכרונות מרגשים מהמשחקים ששיחקתי כאן"

אצטדיון קנדה הומה בצופים ( ארכיון מרכזי הטניס והחינוך בישראל )
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
10 "המכות"- חבטות של עולם הטניס

חשבתם שאתם יודעים מה זה סרב, וולי או דרופשוט? חישבו שוב.. המרכז לטניס בישראל מגיש לכם את מילון מונחי חבטות טניס:

  1. סרב (serve) – חבטת הגשה. הכדור חייב לנחות באיזור ה'סרוויס-בוקס' של מגרש היריב, דהיינו – במחצית...
להמשך קריאה