סגירת מעגל: כשג'וקוביץ' היה בישראל בן 19

הסרבי, שיגיע לטורניר ווטרג'ן החודש, דורג במקום ה -70 ב- 2006 אז הוביך את נבחרתו ל 1:4  על הכחולים לבנים בגביע דיוויס עם ניצחונות על סלע ואוקון

בעוד פחות משלושה שבועות זה יקרה: נובאק ג'וקוביץ' יגיע לישראל ולא בפעם הראשונה. אחד הטניסאים הגדולים בהיסטוריה שישתתף בטורניר ווטרג'ן בת"א החל מ-25 בספטמבר, היה כאן גם בתחילת דרכו כמדורג במקום ה-70 בעולם.

זה היה ב-2006, אז ג'וקוביץ' בן ה-19 שיחק עם נבחרת סרביה מול ישראל באצטדיון קנדה במסגרת גביע דייויס. הוא נחשב אז לכישרון עולה והוביל את סרביה לניצחון 1:4 כשהשיג את שתי הנקודות שלו במשחקי היחידים כשגבר על דודי סלע ונועם אוקון.

מאז עבר הרבה זמן וכעת ג'וקוביץ' בן ה-35 כבר בשלהי הקריירה. המדורג שישי בעולם זכה ב-21 גראנד סלאמים (תשע פעמים באליפות אוסטרליה, שבע בווימבלדון, שלוש באליפות ארה"ב ופעמיים ברולאן גארוס), אחד יותר מרוג'ר פדרר ואחד פחות מרפאל נדאל.

בטורניר בת"א ג'וקוביץ' עתיד לשתף פעולה עם יוני ארליך בטורניר הזוגות שאחריו הטניסאי הישראלי הוותיק יפרוש באופן סופי. אגב, הם כבר שיתפו פעולה כשזכו בטורניר קווינס ב-2010.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה