נקודת פתיחה: טניסאי המכביה נפגשו עם איאן פרומן

כ-200 שחקנים התאחדו ברמה"ש עם אבי הענף בארץ, כולל משחק ראווה בין דור העבר והעתיד. רם: "היכרות עם המדינה תביא עלייה, זה הבית של העם היהודי"

נקודת פתיחה: אמש (רביעי) נערכה קבלת פנים לטניסאי המכביה במרכז הטניס והחינוך ברמת השרון, כאשר השחקנים והשחקניות פגשו באבי הענף בישראל, ד”ר איאן פרומן, ומי שהחליט לעלות לארצה מדרום אפריקה לאחר שהשתתף במכביה בשנות ה-50. האירוע כלל משחקי ראווה בין דור העבר לבין דור העתיד.
טניסאי העבר שהשתתף באירוע, אנדי רם, סיפר: "בתור ילד שעלה מאורוגוואי, תמיד הרגשתי גאווה גדולה לייצג את ישראל בכל התחרויות שהשתתפתי בהם. אני משוכנע כי המשחקים הקרובים וההיכרות עם המדינה הנפלאה שלנו יביאו ספורטאיות וספורטאים מיהדות התפוצות לעלות למדינת ישראל, הבית של העם היהודי".
בנוסף לפרומן ואנדי רם, הגיעו לחלוק כבוד גם בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל, בהם אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון; קווין גרין מקנדה, יו"ר דירקטוריון הארגון, שיוסיף ויתחרה במשחקי הטניס במכביה; לארי גרינשפון מארצות הברית, מהתורמים הגדולים לתוכניות הטניס והקהילה של המרכזים, שבחר לפתוח את ביקורו בארץ במפגש מיוחד עם ילדות וילדי הטניס בעיר הערבית טייבה וחברי הנהלת הארגון בראשות המנכ"ל ארז וידר.
במסגרת האירוע נערכו משחקי ראווה בין טניסאי העבר אנדי רם והראל לוי לבין הטניסאיות והטניסאים הצעירים רון אלוק, יונתן ברק, ליזה ריכטרמן וקארין אלטורי. השתתפותה של אלטורי גרמה להתרגשות רבה של הקהל, שכן המדובר בטניסאית התחרותית הראשונה מהחברה הבדואית במדינה, המייצגת כיום את דגל ישראל בסבבי הנוער בעולם. בין הקהל נמנו אף טניסאי העבר נועם אוקון ואלוף הטניס הפרא – אולימפי נועם גרשוני. בתוך כך, משחקי הטניס במכביה יתקיימו לפי קטגוריות התחרויות השונות במרכזי הטניס והחינוך ירושלים, חיפה ורמת השרון, וכן במגרשים העירוניים בנתניה.
ממרכזי הטניס והחינוך בישראל נמסר: "השקענו מאמצים רבים בכדי להנגיש למשתתפי המכביה את הסיפור של הטניס הישראלי ואת ייחודיותם של המרכזים, כארגון המטפח מזה 46 שנים אלופות ואלופים בטניס ובחיים, במיוחד בפריפריה הגאוגרפית והחברתית של ישראל. הרשמים מהערב המדהים שחווינו לבטח ילוו את המשתתפות והמשתתפים, בתקווה לראות אותם חלק מהמשפחה שלנו לא רק במכביה אלא גם בהמשך הדרך".
כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה