נקודת פתיחה: טניסאי המכביה נפגשו עם איאן פרומן

כ-200 שחקנים התאחדו ברמה"ש עם אבי הענף בארץ, כולל משחק ראווה בין דור העבר והעתיד. רם: "היכרות עם המדינה תביא עלייה, זה הבית של העם היהודי"

נקודת פתיחה: אמש (רביעי) נערכה קבלת פנים לטניסאי המכביה במרכז הטניס והחינוך ברמת השרון, כאשר השחקנים והשחקניות פגשו באבי הענף בישראל, ד”ר איאן פרומן, ומי שהחליט לעלות לארצה מדרום אפריקה לאחר שהשתתף במכביה בשנות ה-50. האירוע כלל משחקי ראווה בין דור העבר לבין דור העתיד.
טניסאי העבר שהשתתף באירוע, אנדי רם, סיפר: "בתור ילד שעלה מאורוגוואי, תמיד הרגשתי גאווה גדולה לייצג את ישראל בכל התחרויות שהשתתפתי בהם. אני משוכנע כי המשחקים הקרובים וההיכרות עם המדינה הנפלאה שלנו יביאו ספורטאיות וספורטאים מיהדות התפוצות לעלות למדינת ישראל, הבית של העם היהודי".
בנוסף לפרומן ואנדי רם, הגיעו לחלוק כבוד גם בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל, בהם אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון; קווין גרין מקנדה, יו"ר דירקטוריון הארגון, שיוסיף ויתחרה במשחקי הטניס במכביה; לארי גרינשפון מארצות הברית, מהתורמים הגדולים לתוכניות הטניס והקהילה של המרכזים, שבחר לפתוח את ביקורו בארץ במפגש מיוחד עם ילדות וילדי הטניס בעיר הערבית טייבה וחברי הנהלת הארגון בראשות המנכ"ל ארז וידר.
במסגרת האירוע נערכו משחקי ראווה בין טניסאי העבר אנדי רם והראל לוי לבין הטניסאיות והטניסאים הצעירים רון אלוק, יונתן ברק, ליזה ריכטרמן וקארין אלטורי. השתתפותה של אלטורי גרמה להתרגשות רבה של הקהל, שכן המדובר בטניסאית התחרותית הראשונה מהחברה הבדואית במדינה, המייצגת כיום את דגל ישראל בסבבי הנוער בעולם. בין הקהל נמנו אף טניסאי העבר נועם אוקון ואלוף הטניס הפרא – אולימפי נועם גרשוני. בתוך כך, משחקי הטניס במכביה יתקיימו לפי קטגוריות התחרויות השונות במרכזי הטניס והחינוך ירושלים, חיפה ורמת השרון, וכן במגרשים העירוניים בנתניה.
ממרכזי הטניס והחינוך בישראל נמסר: "השקענו מאמצים רבים בכדי להנגיש למשתתפי המכביה את הסיפור של הטניס הישראלי ואת ייחודיותם של המרכזים, כארגון המטפח מזה 46 שנים אלופות ואלופים בטניס ובחיים, במיוחד בפריפריה הגאוגרפית והחברתית של ישראל. הרשמים מהערב המדהים שחווינו לבטח ילוו את המשתתפות והמשתתפים, בתקווה לראות אותם חלק מהמשפחה שלנו לא רק במכביה אלא גם בהמשך הדרך".
כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה
השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה