נותנים כבוד: אירוע הוקרה לבני שוורץ

אירוע הוקרה לכבודו של בני שוורץ מנהל מרכזי הטניס והחינוך בישראל – אשקלון בין השנים 1981-1994 נערך ביום ג' 10.5.22 ברחבת מרכז הטניס אשקלון.

אל האירוע הגיעו כ-  120 אנשים שזכו להינות ולהוקיר את פועלו של בני במהלך 13 השנים שהוא כיהן כמנהל המרכז.

אירוע זה יצר מפגש עם מגוון של אנשים אשר גדלו וחונכו במרכז הטניס אשקלון ובשאר המרכזים לאורך כל השנים מאז הקמתו של הארגון.

האווירה הייתה מלאה בהיסטוריה של המרכז, אנשים נכבדים כמו ראש העיר תומר גלאם, ראש העיר לשעבר בני וקנין, השר לענייני דתות והיום בכיר בראשות ובמועצה הרב יעקב אביטן, סגן שר החוץ וראש עיר לשעבר אלי דיין, אל"מ ומפקד משטרה צבאית דרור יאמין,ראש מחלקת ספורט,מנהל תיק הספרט באשקלון מרסלו בורדמן, איש העסקים רונן מלכה, מנכל הארגון ארז וידר, לילו צרפתי אנדי רם שלמה גליקשטיין שגדל באשקלון משפחתו של בני הם רק חלק מקבוצת המכובדם שהגיעו להשתתף במעמד מרגש זה .

 את טקס ההוקרה  קיימנו במגרש 16 המיתולוגי בו הוקרן  סרט המתאר את הסיפור חיו של בני במהלך שנות עבודתו במרכזי הטניס והחינוך בישראל.

מנהל המרכז כיום, תומר סוויסה ניהל טקס מכובד ונוגע ללב, במהלך הטקס ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך נשא מילים חמות וכך גם רונן מורלי.

לסיום בני קיבל תעודת הוקרה מראש העיר של אשקלון. 

מפגש זה חיבר אנשים שלא התראו יותר למעלה מ 2 עשורים, הייתה  אווירה מרגשת ומחברת, מי שנכח במקום יכול היה להרגיש את האנרגיה המיוחדת באותו ערב עם סיפורים וחוויות רבות שהתרחשו במהלך ההיסטוריה .

תומר סוויסה "בנימה אישית, התרגשתי מבני, מהאנשים שבאו לומר תודה לפועלו, מהארגון שלנו שתמך באירוע, אני גאה להיות שייך למשפחת הטניס בישראל ולארגון המיוחד שלנו."

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

הקרב על המקום הראשון בעולם: ג'וקוביץ' וציציפאס בגמר אליפות אוסטרליה

הסרבי מחץ את טומי פול בשלוש מערכות 5:7, 1:6, 2:6 • היווני התאמץ כדי לנצח בחצי הגמר את קארן ח'צנוב 6:7, 4:6, 7:6, 3:6 • ביום ראשון הם ישחזרו את גמר הרולאן גארוס של 2021 בדרך...

להמשך קריאה
נהריה של טניס
במזג אוויר נפלא התקיים הבוקר טקס הפתיחה הרשמי של טורניר ה-ITF ההיסטורי עד גיל 18 במרכז הטניס והחינוך נהריה.מי ומי במשתתפי הטקס? רונן מרלי, ראש עיריית נהריה; דודו אלחיאני, מנכ"ל העירייה; משה שיטרית, מנהל מחלקת...
להמשך קריאה
כללי הפיקל בול כמה קל ככה כיף!
1.חבטת הגשה 
  • חבטת הגשה תתבצע מצד ימין, באלכסון, בהגשת תחתית, מאחורי קו הבסיס. יש חבטת הגשה אחת בלבד.
  • בהגשה ובהחזרה הכדור חייב לנחות אחרי החבטה בו. (כלומר קיים איסור על שני...
להמשך קריאה
לראשונה: נהריה תארח תחרות טניס בינלאומית לנוער
128 טניסאיות וטניסאים מ-20 מדינות ישתתפו החל מסוף השבוע הקרוב בתחרות טניס לנוער שתתקיים במתחם הספורטק בנהריה ותקנה נקודות דירוג בסבב העולמי עד גיל 18. "שמחים לארח במתחם הטניס בעיר תחרות בינלאומית לנוער. מדובר על הזדמנות לתושבי...
להמשך קריאה
זוהר: נחזיר את הטניס לקדמת הספורט בישראל

שר הספורט אירח היום בלשכתו עם טניסאי העבר אנדי רם ויוני ארליך, יחד בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל: "מצאנו שותף לחזון העצמת הענף וערכיו"

אנדי רם מיקי זוהר ויוני ארליך...</div><div class= להמשך קריאה