נותנים כבוד: אירוע הוקרה לבני שוורץ

אירוע הוקרה לכבודו של בני שוורץ מנהל מרכזי הטניס והחינוך בישראל – אשקלון בין השנים 1981-1994 נערך ביום ג' 10.5.22 ברחבת מרכז הטניס אשקלון.

אל האירוע הגיעו כ-  120 אנשים שזכו להינות ולהוקיר את פועלו של בני במהלך 13 השנים שהוא כיהן כמנהל המרכז.

אירוע זה יצר מפגש עם מגוון של אנשים אשר גדלו וחונכו במרכז הטניס אשקלון ובשאר המרכזים לאורך כל השנים מאז הקמתו של הארגון.

האווירה הייתה מלאה בהיסטוריה של המרכז, אנשים נכבדים כמו ראש העיר תומר גלאם, ראש העיר לשעבר בני וקנין, השר לענייני דתות והיום בכיר בראשות ובמועצה הרב יעקב אביטן, סגן שר החוץ וראש עיר לשעבר אלי דיין, אל"מ ומפקד משטרה צבאית דרור יאמין,ראש מחלקת ספורט,מנהל תיק הספרט באשקלון מרסלו בורדמן, איש העסקים רונן מלכה, מנכל הארגון ארז וידר, לילו צרפתי אנדי רם שלמה גליקשטיין שגדל באשקלון משפחתו של בני הם רק חלק מקבוצת המכובדם שהגיעו להשתתף במעמד מרגש זה .

 את טקס ההוקרה  קיימנו במגרש 16 המיתולוגי בו הוקרן  סרט המתאר את הסיפור חיו של בני במהלך שנות עבודתו במרכזי הטניס והחינוך בישראל.

מנהל המרכז כיום, תומר סוויסה ניהל טקס מכובד ונוגע ללב, במהלך הטקס ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך נשא מילים חמות וכך גם רונן מורלי.

לסיום בני קיבל תעודת הוקרה מראש העיר של אשקלון. 

מפגש זה חיבר אנשים שלא התראו יותר למעלה מ 2 עשורים, הייתה  אווירה מרגשת ומחברת, מי שנכח במקום יכול היה להרגיש את האנרגיה המיוחדת באותו ערב עם סיפורים וחוויות רבות שהתרחשו במהלך ההיסטוריה .

תומר סוויסה "בנימה אישית, התרגשתי מבני, מהאנשים שבאו לומר תודה לפועלו, מהארגון שלנו שתמך באירוע, אני גאה להיות שייך למשפחת הטניס בישראל ולארגון המיוחד שלנו."

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה
השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה