נותנים כבוד: אירוע הוקרה לבני שוורץ

אירוע הוקרה לכבודו של בני שוורץ מנהל מרכזי הטניס והחינוך בישראל – אשקלון בין השנים 1981-1994 נערך ביום ג' 10.5.22 ברחבת מרכז הטניס אשקלון.

אל האירוע הגיעו כ-  120 אנשים שזכו להינות ולהוקיר את פועלו של בני במהלך 13 השנים שהוא כיהן כמנהל המרכז.

אירוע זה יצר מפגש עם מגוון של אנשים אשר גדלו וחונכו במרכז הטניס אשקלון ובשאר המרכזים לאורך כל השנים מאז הקמתו של הארגון.

האווירה הייתה מלאה בהיסטוריה של המרכז, אנשים נכבדים כמו ראש העיר תומר גלאם, ראש העיר לשעבר בני וקנין, השר לענייני דתות והיום בכיר בראשות ובמועצה הרב יעקב אביטן, סגן שר החוץ וראש עיר לשעבר אלי דיין, אל"מ ומפקד משטרה צבאית דרור יאמין,ראש מחלקת ספורט,מנהל תיק הספרט באשקלון מרסלו בורדמן, איש העסקים רונן מלכה, מנכל הארגון ארז וידר, לילו צרפתי אנדי רם שלמה גליקשטיין שגדל באשקלון משפחתו של בני הם רק חלק מקבוצת המכובדם שהגיעו להשתתף במעמד מרגש זה .

 את טקס ההוקרה  קיימנו במגרש 16 המיתולוגי בו הוקרן  סרט המתאר את הסיפור חיו של בני במהלך שנות עבודתו במרכזי הטניס והחינוך בישראל.

מנהל המרכז כיום, תומר סוויסה ניהל טקס מכובד ונוגע ללב, במהלך הטקס ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך נשא מילים חמות וכך גם רונן מורלי.

לסיום בני קיבל תעודת הוקרה מראש העיר של אשקלון. 

מפגש זה חיבר אנשים שלא התראו יותר למעלה מ 2 עשורים, הייתה  אווירה מרגשת ומחברת, מי שנכח במקום יכול היה להרגיש את האנרגיה המיוחדת באותו ערב עם סיפורים וחוויות רבות שהתרחשו במהלך ההיסטוריה .

תומר סוויסה "בנימה אישית, התרגשתי מבני, מהאנשים שבאו לומר תודה לפועלו, מהארגון שלנו שתמך באירוע, אני גאה להיות שייך למשפחת הטניס בישראל ולארגון המיוחד שלנו."

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה