נותנים כבוד: אירוע הוקרה לבני שוורץ

אירוע הוקרה לכבודו של בני שוורץ מנהל מרכזי הטניס והחינוך בישראל – אשקלון בין השנים 1981-1994 נערך ביום ג' 10.5.22 ברחבת מרכז הטניס אשקלון.

אל האירוע הגיעו כ-  120 אנשים שזכו להינות ולהוקיר את פועלו של בני במהלך 13 השנים שהוא כיהן כמנהל המרכז.

אירוע זה יצר מפגש עם מגוון של אנשים אשר גדלו וחונכו במרכז הטניס אשקלון ובשאר המרכזים לאורך כל השנים מאז הקמתו של הארגון.

האווירה הייתה מלאה בהיסטוריה של המרכז, אנשים נכבדים כמו ראש העיר תומר גלאם, ראש העיר לשעבר בני וקנין, השר לענייני דתות והיום בכיר בראשות ובמועצה הרב יעקב אביטן, סגן שר החוץ וראש עיר לשעבר אלי דיין, אל"מ ומפקד משטרה צבאית דרור יאמין,ראש מחלקת ספורט,מנהל תיק הספרט באשקלון מרסלו בורדמן, איש העסקים רונן מלכה, מנכל הארגון ארז וידר, לילו צרפתי אנדי רם שלמה גליקשטיין שגדל באשקלון משפחתו של בני הם רק חלק מקבוצת המכובדם שהגיעו להשתתף במעמד מרגש זה .

 את טקס ההוקרה  קיימנו במגרש 16 המיתולוגי בו הוקרן  סרט המתאר את הסיפור חיו של בני במהלך שנות עבודתו במרכזי הטניס והחינוך בישראל.

מנהל המרכז כיום, תומר סוויסה ניהל טקס מכובד ונוגע ללב, במהלך הטקס ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך נשא מילים חמות וכך גם רונן מורלי.

לסיום בני קיבל תעודת הוקרה מראש העיר של אשקלון. 

מפגש זה חיבר אנשים שלא התראו יותר למעלה מ 2 עשורים, הייתה  אווירה מרגשת ומחברת, מי שנכח במקום יכול היה להרגיש את האנרגיה המיוחדת באותו ערב עם סיפורים וחוויות רבות שהתרחשו במהלך ההיסטוריה .

תומר סוויסה "בנימה אישית, התרגשתי מבני, מהאנשים שבאו לומר תודה לפועלו, מהארגון שלנו שתמך באירוע, אני גאה להיות שייך למשפחת הטניס בישראל ולארגון המיוחד שלנו."

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש השלום: הטניס הישראלי בדרך לבחריין

שגריר בחריין בישראל חאלד אל ג'לאמה ביקר במרכזי הטניס והחינוך בארץ ונפגש עם אנדי רם ורונן מורלי ברמה"ש: "מגרש הטניס הוא הרבה יותר ממגרש טניס"

טניסאים מהטופ ה-ATP 250 בדרך לישראל!
שימו לב, אירוע כזה הרבה זמן לא היה בישראל.

סבב ה-ATP בדרך חזרה לישראל ועם תחרות נוצצת במיוחד. בסוף חודש ספטמבר, 25/26.9, צפוי להתחיל בתל אביב טורניר ATP 250 עם בכירי הטניסאים מהסבב...

להמשך קריאה
יש לנו בייבי חדש!
נרגשים להשיק פעילות חדשה בחצור הגלילית, שתצטרף לפעילות במרכז הטניס והחינוך קריית שמונה. מאות ילדים וקהילה שמחה בראשות ראש המועצה, שמעון סוויסה, קיבלה את פנינו הערב בחום...
להמשך קריאה
חובטים ונהנים: תחרות טניס משותפת עם ספורטאי ''ספיישל אולימפיקס" 🎾
ביום שלישי האחרון התקיימה במרכז הטניס והחינוך ברמת השרון תחרות מיוחדת בהשתתפות חניכים וחניכות ממרכזי הטניס והחינוך קריית אונו בליווי מנהל המרכז והמאמן, שמעון עמר.במסגרת התחרות התקיימו משחקים מול חניכים וחניכות ממרכזי הטניס באשקלון, ירושלים...
להמשך קריאה
אנדי רם הגשים חלום לצעיר בעל תסמונת דאון

באירוע בהשתתפות כוכב העבר נפתח לראשונה מרכז טניס מקצועי בחצור הגלילית • טוביאל אדרי בן ה-24 שנכח גם הוא באירוע החגיגי סיפר לנוכחים כי הוא מעריץ את רם, ששמע זאת וגרם לו לאושר גדול.

להמשך קריאה