נותנים כבוד: אירוע הוקרה לבני שוורץ

אירוע הוקרה לכבודו של בני שוורץ מנהל מרכזי הטניס והחינוך בישראל – אשקלון בין השנים 1981-1994 נערך ביום ג' 10.5.22 ברחבת מרכז הטניס אשקלון.

אל האירוע הגיעו כ-  120 אנשים שזכו להינות ולהוקיר את פועלו של בני במהלך 13 השנים שהוא כיהן כמנהל המרכז.

אירוע זה יצר מפגש עם מגוון של אנשים אשר גדלו וחונכו במרכז הטניס אשקלון ובשאר המרכזים לאורך כל השנים מאז הקמתו של הארגון.

האווירה הייתה מלאה בהיסטוריה של המרכז, אנשים נכבדים כמו ראש העיר תומר גלאם, ראש העיר לשעבר בני וקנין, השר לענייני דתות והיום בכיר בראשות ובמועצה הרב יעקב אביטן, סגן שר החוץ וראש עיר לשעבר אלי דיין, אל"מ ומפקד משטרה צבאית דרור יאמין,ראש מחלקת ספורט,מנהל תיק הספרט באשקלון מרסלו בורדמן, איש העסקים רונן מלכה, מנכל הארגון ארז וידר, לילו צרפתי אנדי רם שלמה גליקשטיין שגדל באשקלון משפחתו של בני הם רק חלק מקבוצת המכובדם שהגיעו להשתתף במעמד מרגש זה .

 את טקס ההוקרה  קיימנו במגרש 16 המיתולוגי בו הוקרן  סרט המתאר את הסיפור חיו של בני במהלך שנות עבודתו במרכזי הטניס והחינוך בישראל.

מנהל המרכז כיום, תומר סוויסה ניהל טקס מכובד ונוגע ללב, במהלך הטקס ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך נשא מילים חמות וכך גם רונן מורלי.

לסיום בני קיבל תעודת הוקרה מראש העיר של אשקלון. 

מפגש זה חיבר אנשים שלא התראו יותר למעלה מ 2 עשורים, הייתה  אווירה מרגשת ומחברת, מי שנכח במקום יכול היה להרגיש את האנרגיה המיוחדת באותו ערב עם סיפורים וחוויות רבות שהתרחשו במהלך ההיסטוריה .

תומר סוויסה "בנימה אישית, התרגשתי מבני, מהאנשים שבאו לומר תודה לפועלו, מהארגון שלנו שתמך באירוע, אני גאה להיות שייך למשפחת הטניס בישראל ולארגון המיוחד שלנו."

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

להתראות אלוף: רוג'ר פדרר הפסיד במשחק הפרידה ובכה מהתרגשות

השוויצרי האגדי שיתף פעולה עם רפאל נדאל בגביע לייבר ושני הנציגים של נבחרת אירופה הפסידו 4:6, 7:6 (2), 11:9 לפרנסס טיאפו וג'ק סוק מנבחרת שאר העולם. בגיל 41, זה היה המשחק הרשמי האחרון בקריירה של זוכה...

להמשך קריאה
"לא האמנתי שמילד כל כך קטן ייצא כוכב כל כך גדול"
רוני סנדר, שהיה מאמנו הראשון של יוני ארליך במרכז הטניס והחינוך חיפה, לא שוכח לרגע את היום שבו הילד בן ה-4.5 התפלח למגרש הטניס. ארליך צפוי לסיים קריירה מפוארת בטורניר ווטרג'ן הקרוב.טורניר ה-ATP ההיסטורי, שיתחיל ביום א' (25.9.22) בתל...
להמשך קריאה
כבוד: הטניסאית סוניה יאנושוק מאשקלון זכתה בתחרות ספיישל אולימפיקס בין-לאומית

יאנושוק, תלמידת בית הספר מעיין שרה, יחד עם הטניסאי אסף אהרונוב, גברו בתחרות הזוגות שנערכה בהונגריה על צמדים מצרפת ומפינלנד. היא צפויה להמשיך למשחקי העולם של ספיישל אולימפיקס בברלין 2023

 הישג מרשים...
להמשך קריאה
קבלו את האלופים של אליפות מרשל לשנת 2022
היום הגיעה לסיומה אליפות מרשל לנבחרות של מרכזי הטניס בישראל לשנת 2022 שהתקיימה במרכז הטניס והחינוך חיפה.
מדובר באליפות שנתית, שהפכה למסורת של מעל ל-20 שנה ומתקיימת...
להמשך קריאה
מעניקים מלגות לטניסאיות צעירות
דברים נפלאים קורים במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שאולי חלקכם לא יודעים עליהם.  הנה, למשל, ידעתם שהמרכזים  מעניקים מדי שנה לשחקניות ולשחקנים צעירים מלגות בהיקף של כ-13 מיליון ₪ ללימודים גבוהים בארה"ב? והנה עוד נתון מרגש שכדאי שתדעו:...
להמשך קריאה