נגב. כל הסיכויים!

מרכזי הטניס והחינוך בישראל, נרגשים לשתף אתכם בשיתוף פעולה אמיץ עם קהילת רהט, העיר הבדואית היחידה בישראל והעיר הערבית השנייה בגודלה בארץ. אנחנו שם, יחד עם שותפינו המדהימים, בהובלת ראש עיריית רהט, פאיז סהיבאן ויו"ר ועדת הספורט בעיר, עמאר אבו ג'רארה, במטרה לפתח את הטניס בעיר, לטפח מנהיגות צעירה ולהשפיע על אורח החיים של הילדים בדרך של ספורט וערכים.

במסגרת שיתוף הפעולה מתקיימים מזה מספר חודשים תהליכי הכשרה של מורות ומורים לחינוך גופני ברהט כמדריכי טניס מקומיים על-ידי מאמן העל, רונן מורלי.

במסירות אין-קץ מגיעים רונן וצוותי אימון ממרכזי הטניס והחינוך בישראל, להנגיש עבורם את יסודות המשחק, את ערכיו הייחודיים ואת תרומתו לפתיחת אופקים מבטיחים גם לילדי רהט, על המגרש ובחיים עצמם.

בעזרת הכשרת המאמנים המקומיים נמשיך הלאה, להפעלת חוגי טניס שבועיים ל-200 ילדי רהט מגיל 5 עד 18 במתכונת של "STREET TENNIS", כך שהחלום ממש קורם עור וגידים ובשורת הטניס, משחק החיים, מגיעה גם לרהט.

עד כמה חלום זה ממשי, תעיד העובדה כי כבר כיום יש לנו שני שחקני טניס צעירים מרהט, הנמנים על העתודה התחרותית בטניס ומתאמנים ברמת השרון.

פנינו קדימה, נחושים ואופטימיים, גם למען ילדי רהט, מתוך שליחות הטניס וחזון האחריות החברתית שתמיד מובילים אותנו.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על נפילתו של רב סרן ג'לאא איבראהים
מרכזי הטניס והחינוך בישראל, משתתפים בצערו של עלאם אבראהים, מנהל מרכז הטניס והחינוך סאג'ור, שאיבד את בן דודו רב סרן ג'לאא איבראהים שנהרג מפגיעת נ"ט ברדום רצועת עזה.
קורס טניס למתחילים 8 ב-120 (לפי רשימת סניפים)
הקיץ הזה אתם.ן איתנו! 🌞🔥במיוחד בשבילכם, הכנו קורס קיץ הכולל 8 מפגשים ב- 120 ₪.הקורס מתאים לגילאי 4-18 בכל הרמות.מחכה לכם חוויה ספורטיבית ומקצועית על המגרשהבטיחו את מקומכם כבר...
להמשך קריאה
ביל ליפי אחד מששת מייסי הארגון הלך לעולמו בשיבה טובה
מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על לכתו של אחד מששת מייסדי הארגון ביל ליפי שהלך הלילה לעולמו בשיבה טובה.
באפריל...
להמשך קריאה
יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.