נגב. כל הסיכויים!

מרכזי הטניס והחינוך בישראל, נרגשים לשתף אתכם בשיתוף פעולה אמיץ עם קהילת רהט, העיר הבדואית היחידה בישראל והעיר הערבית השנייה בגודלה בארץ. אנחנו שם, יחד עם שותפינו המדהימים, בהובלת ראש עיריית רהט, פאיז סהיבאן ויו"ר ועדת הספורט בעיר, עמאר אבו ג'רארה, במטרה לפתח את הטניס בעיר, לטפח מנהיגות צעירה ולהשפיע על אורח החיים של הילדים בדרך של ספורט וערכים.

במסגרת שיתוף הפעולה מתקיימים מזה מספר חודשים תהליכי הכשרה של מורות ומורים לחינוך גופני ברהט כמדריכי טניס מקומיים על-ידי מאמן העל, רונן מורלי.

במסירות אין-קץ מגיעים רונן וצוותי אימון ממרכזי הטניס והחינוך בישראל, להנגיש עבורם את יסודות המשחק, את ערכיו הייחודיים ואת תרומתו לפתיחת אופקים מבטיחים גם לילדי רהט, על המגרש ובחיים עצמם.

בעזרת הכשרת המאמנים המקומיים נמשיך הלאה, להפעלת חוגי טניס שבועיים ל-200 ילדי רהט מגיל 5 עד 18 במתכונת של "STREET TENNIS", כך שהחלום ממש קורם עור וגידים ובשורת הטניס, משחק החיים, מגיעה גם לרהט.

עד כמה חלום זה ממשי, תעיד העובדה כי כבר כיום יש לנו שני שחקני טניס צעירים מרהט, הנמנים על העתודה התחרותית בטניס ומתאמנים ברמת השרון.

פנינו קדימה, נחושים ואופטימיים, גם למען ילדי רהט, מתוך שליחות הטניס וחזון האחריות החברתית שתמיד מובילים אותנו.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה