נגב. כל הסיכויים!

מרכזי הטניס והחינוך בישראל, נרגשים לשתף אתכם בשיתוף פעולה אמיץ עם קהילת רהט, העיר הבדואית היחידה בישראל והעיר הערבית השנייה בגודלה בארץ. אנחנו שם, יחד עם שותפינו המדהימים, בהובלת ראש עיריית רהט, פאיז סהיבאן ויו"ר ועדת הספורט בעיר, עמאר אבו ג'רארה, במטרה לפתח את הטניס בעיר, לטפח מנהיגות צעירה ולהשפיע על אורח החיים של הילדים בדרך של ספורט וערכים.

במסגרת שיתוף הפעולה מתקיימים מזה מספר חודשים תהליכי הכשרה של מורות ומורים לחינוך גופני ברהט כמדריכי טניס מקומיים על-ידי מאמן העל, רונן מורלי.

במסירות אין-קץ מגיעים רונן וצוותי אימון ממרכזי הטניס והחינוך בישראל, להנגיש עבורם את יסודות המשחק, את ערכיו הייחודיים ואת תרומתו לפתיחת אופקים מבטיחים גם לילדי רהט, על המגרש ובחיים עצמם.

בעזרת הכשרת המאמנים המקומיים נמשיך הלאה, להפעלת חוגי טניס שבועיים ל-200 ילדי רהט מגיל 5 עד 18 במתכונת של "STREET TENNIS", כך שהחלום ממש קורם עור וגידים ובשורת הטניס, משחק החיים, מגיעה גם לרהט.

עד כמה חלום זה ממשי, תעיד העובדה כי כבר כיום יש לנו שני שחקני טניס צעירים מרהט, הנמנים על העתודה התחרותית בטניס ומתאמנים ברמת השרון.

פנינו קדימה, נחושים ואופטימיים, גם למען ילדי רהט, מתוך שליחות הטניס וחזון האחריות החברתית שתמיד מובילים אותנו.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!
מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!נתחיל בזה, שמדובר בספורט הנחשב ליחידני אבל הוא בעצם מאוד חברתי. ספורט, שבו תוכלו לא רק  לשרוף קלוריות (והרבה) ולהפעיל את כל חלקי הגוף, אלא גם לחלוק עם...
להמשך קריאה
טוסו על זה!! אליפות ארצית בפיקלבול
אנו מכריזים כי נפתחה ההרשמה לתחרות פיקל-בול ארצית זוגות של מרכזי הטניס והחינוך בישראל!!  הזוכים המאושרים יקבלו פרס יוקרתי במיוחד: טיסה זוגית לארה"בתהתחרות תתקיים בין התאריכים 10/6/2022-11/6/2022במרכזי הטניס והחינוך בישראל-...
להמשך קריאה
הטניס הישראלי חוגג: 45 שנה לאצטדיון קנדה

האצטדיון המיתולוגי ברמה"ש נחנך ביום העצמאות ה-29 של המדינה ומאז אירח אירועי שיא רבים. מנסדורף: "צפים זיכרונות מרגשים מהמשחקים ששיחקתי כאן"

אצטדיון קנדה הומה בצופים ( ארכיון מרכזי הטניס והחינוך בישראל )
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
10 "המכות"- חבטות של עולם הטניס

חשבתם שאתם יודעים מה זה סרב, וולי או דרופשוט? חישבו שוב.. המרכז לטניס בישראל מגיש לכם את מילון מונחי חבטות טניס:

  1. סרב (serve) – חבטת הגשה. הכדור חייב לנחות באיזור ה'סרוויס-בוקס' של מגרש היריב, דהיינו – במחצית...
להמשך קריאה