נגב. כל הסיכויים!

מרכזי הטניס והחינוך בישראל, נרגשים לשתף אתכם בשיתוף פעולה אמיץ עם קהילת רהט, העיר הבדואית היחידה בישראל והעיר הערבית השנייה בגודלה בארץ. אנחנו שם, יחד עם שותפינו המדהימים, בהובלת ראש עיריית רהט, פאיז סהיבאן ויו"ר ועדת הספורט בעיר, עמאר אבו ג'רארה, במטרה לפתח את הטניס בעיר, לטפח מנהיגות צעירה ולהשפיע על אורח החיים של הילדים בדרך של ספורט וערכים.

במסגרת שיתוף הפעולה מתקיימים מזה מספר חודשים תהליכי הכשרה של מורות ומורים לחינוך גופני ברהט כמדריכי טניס מקומיים על-ידי מאמן העל, רונן מורלי.

במסירות אין-קץ מגיעים רונן וצוותי אימון ממרכזי הטניס והחינוך בישראל, להנגיש עבורם את יסודות המשחק, את ערכיו הייחודיים ואת תרומתו לפתיחת אופקים מבטיחים גם לילדי רהט, על המגרש ובחיים עצמם.

בעזרת הכשרת המאמנים המקומיים נמשיך הלאה, להפעלת חוגי טניס שבועיים ל-200 ילדי רהט מגיל 5 עד 18 במתכונת של "STREET TENNIS", כך שהחלום ממש קורם עור וגידים ובשורת הטניס, משחק החיים, מגיעה גם לרהט.

עד כמה חלום זה ממשי, תעיד העובדה כי כבר כיום יש לנו שני שחקני טניס צעירים מרהט, הנמנים על העתודה התחרותית בטניס ומתאמנים ברמת השרון.

פנינו קדימה, נחושים ואופטימיים, גם למען ילדי רהט, מתוך שליחות הטניס וחזון האחריות החברתית שתמיד מובילים אותנו.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה