נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה

אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של שבוע אינטנסיבי מלא בחוויות והרבה טניס טוב, נבחרת ישראל ניצחה וזכתה בגביע 2023 Team Event International Cup – U12
מרכזי הטניס והחינוך בישראל שיתפו פעולה עם טניס קנדה כדי ליצור חווית "בית וחוץ" בין תרבותית לשחקני טניס צעירים עם ביצועים גבוהים.
שמונה שחקני U12 ITEC מובילים נסעו מישראל והצטרפו לצוות של שמונה שחקני U12 קנדיים מובילים בטורונטו כדי להתאמן, ללמוד, להתחרות ולחוות חילופי דברים חברתיים ותרבותיים שחרגו הרבה מעבר למגרש הטניס.
שלושת הימים הראשונים כללו אימונים ובארבעת הימים האחרונים התחרו הקבוצות בתחרות גביע U12 לקבוצות.
קנדה וישראל נאבקו על המגרש, תוך יצירת חברויות משמעותיות מחוץ למגרש.
בתחילת השבוע, הייתה אינטראקציה נמוכה בין הילדים – הם ישבו בשולחנות שונים, ולא דיברו כמעט ,אך במהלך השבוע ראינו חברויות נוצרות וקשרים מתהדקים .
עד סוף הטיול הצוותים ניהלו שיחות, התחברו מאוד וחיבקו אחד את השני.
הישראלים לימדו את הקנדים עברית והקנדים לימדו את הישראלים כמה מילים צרפתיות.
במהלך ארוחת הערב האחרונה שלהם יחד, הילדים החל לדבר על נושא הדת. הקבוצה כללה שילוב של יהודים, נוצרים ומוסלמים.
לקנדים היו הרבה שאלות על ישראל ואיך נראים חיי היומיום שם. כשהגיע הזמן להיפרד, הרגשות בן השחקניות והשחקנים היו בשיאם.
הילדים החליפו מספרי טלפון והודעות ברשתות חברתיות ודיברו על להיפגש שוב, בתקווה שזה יהיה בישראל בנובמבר במהלך הביקור של נבחרת קנדה בחלק השני של יוזמה זו.
אמנם לא כל הספורטאים הצעירים המבטיחים ממשיכים להיות מקצוענים, אך כולם משיגים חוסן נפשי, לומדים כיצד להתמודד עם לחץ, לנהל תסכול ולהתמיד באתגרים, שהם כישורים מכריעים שממשיכים מעבר למגרש.
גולת הכותרת של הטיול הייתה השתתפות ב-National Bank Open Masters ATP 1000, שם זכו בני הנוער לצפות,
ללמוד ולקבל השראה משחקנים ושחקניות מהטופ העולמי כולל מפגש בסוף משחק הגמר עם הזוכה יאניק סינר האיטלקי הצעיר והמבטיח,
שחתם לילדים והצטלם איתם.
המפגש בין שתי האומות הללו התקיים ברוח ספורטיבית מדהימה, והיינו עדים ליצירת קשרים ארוכי טווח.
על ידי עידוד סוגים כאלה של יוזמות, אנו שואפים לחזק את הקשר בין ישראל לעמים אחרים ולקדם חברויות לכל החיים על המגרש ומחוצה לו.
הילדים שהשתתפו בגביע הנבחרת יהיו שגרירים עתידיים של קנדה וישראל, ובסופו של דבר יקרבו בין שתי המדינות שלנו דרך משחק הטניס.
ברצוננו להודות לטניס קנדה שעמלו ושקדו על הביקור חודשים ארוכים , תודה מיוחדת לעודד (דדי) יעקב , המאמן הלאומי הראשי של טניס קנדה שאחראי על התוכנית התחרותית.
תודות ליוני ארליך המנהל המקצועי של מרכזי הטניס והחינוך ולשי מקדש מנהל מחלקת תחרויות שעמלו על הרכבת הנבחרת הישראלית, ההכנות והתיאומים שתרמו להצלחת הביקור.
וכמובן ברכות לשחקניות ,לשחקנים , למאמנות והמאמנים משתי המדינות על שבוע מדהים !
כולנו ציפייה רבה לארח את נבחרת קנדה בישראל בנובמבר 2023 לחלק השני של היוזמה
.
כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה