נבחרת ישראל בדיוויס ניצחה את לטביה, ארליך: אמרתי להם שאנחנו כמו מתאגרפים

קפטן הדייויס של ישראל שיבח את השחקנים אחרי הקאמבק הגדול מול לטביה: "שאפו, לא פשוט לחזור אחרי מה שהיה אתמול. מבחינתי זה היה עינוי לשבת בחוץ"

נבחרת הדייויס של ישראל, בהובלת הקפטן יוני ארליך, כבר הייתה בבור גדול של 2:0 במשחקים מול לטביה, אך ביצעה ביום ראשון היה מהפך מהסרטים וחגיגה עם 2:3 בסיום המפגש שנתן לכחולים-לבנים את ההישארות בבית האזורי העליון של מפעל הנבחרות בטניס.

ארליך סיפר על הניצחון: “ניצחון אדיר, פעם ראשונה בהיסטוריה שחזרנו מפיגור כזה. החבר’ה הראה אופי מדהים אחרי שקיבלו אגרוף ממש. לחזור עם ביטחון, מוטיבציה והשארה זה לא פשוט. אתמול אמרתי להם שאנחנו כמו מתאגרפים והורידו אותנו לחבלים, אבל לא קיבלנו נוק אאוט. כל עוד יש סיכוי, אנחנו נעשה את זה, ככה אמרתי להם וכך היה, חזרנו צעד אחרי צעד”.

“החולשה של לטביה? אני לא מתייחס ליריבה, אתמול כבר היו הזדמנויות לנצח, אך זה לא הלך. חזרנו היום עם מוטיבציה וביטחון, לא פשוט. בטח לא לי, לשבת שם בלחץ. שאפו ענק, מגיע להם הרבה כבוד. דניאל צוקרמן שיחק איזה 10 שעות טניס ביומיים, גם לישי עוליאל שבא מוכן היום כמו גבר. הראה לב ענק, עלה כמו אריה והרגשנו מהרגע הראשון שבא לנצח”.

“ישי היה מוכן היום, זה היה חלק מהתוכנית משחק. שמח שהכל עבד למופת. מצד אחד ראיתי את המתח והלחץ במשחק הראשון ואמרתי ‘איזה כיף שאני לא חלק מזה’, שכחתי כבר מזה אחרי 25 שנים. מצד שני אתה רוצה לעלות, עינוי גדול יותר לשבת בחוץ, אבל זו הבמה שלהם. הגיע הזמן שזקנים כמוני ירדו מהבמה, אני מהצד מנסה לעזור להם כמה שיותר ולכמה שיותר שנים”.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה