נבחרת ישראל בדיוויס ניצחה את לטביה, ארליך: אמרתי להם שאנחנו כמו מתאגרפים

קפטן הדייויס של ישראל שיבח את השחקנים אחרי הקאמבק הגדול מול לטביה: "שאפו, לא פשוט לחזור אחרי מה שהיה אתמול. מבחינתי זה היה עינוי לשבת בחוץ"

נבחרת הדייויס של ישראל, בהובלת הקפטן יוני ארליך, כבר הייתה בבור גדול של 2:0 במשחקים מול לטביה, אך ביצעה ביום ראשון היה מהפך מהסרטים וחגיגה עם 2:3 בסיום המפגש שנתן לכחולים-לבנים את ההישארות בבית האזורי העליון של מפעל הנבחרות בטניס.

ארליך סיפר על הניצחון: “ניצחון אדיר, פעם ראשונה בהיסטוריה שחזרנו מפיגור כזה. החבר’ה הראה אופי מדהים אחרי שקיבלו אגרוף ממש. לחזור עם ביטחון, מוטיבציה והשארה זה לא פשוט. אתמול אמרתי להם שאנחנו כמו מתאגרפים והורידו אותנו לחבלים, אבל לא קיבלנו נוק אאוט. כל עוד יש סיכוי, אנחנו נעשה את זה, ככה אמרתי להם וכך היה, חזרנו צעד אחרי צעד”.

“החולשה של לטביה? אני לא מתייחס ליריבה, אתמול כבר היו הזדמנויות לנצח, אך זה לא הלך. חזרנו היום עם מוטיבציה וביטחון, לא פשוט. בטח לא לי, לשבת שם בלחץ. שאפו ענק, מגיע להם הרבה כבוד. דניאל צוקרמן שיחק איזה 10 שעות טניס ביומיים, גם לישי עוליאל שבא מוכן היום כמו גבר. הראה לב ענק, עלה כמו אריה והרגשנו מהרגע הראשון שבא לנצח”.

“ישי היה מוכן היום, זה היה חלק מהתוכנית משחק. שמח שהכל עבד למופת. מצד אחד ראיתי את המתח והלחץ במשחק הראשון ואמרתי ‘איזה כיף שאני לא חלק מזה’, שכחתי כבר מזה אחרי 25 שנים. מצד שני אתה רוצה לעלות, עינוי גדול יותר לשבת בחוץ, אבל זו הבמה שלהם. הגיע הזמן שזקנים כמוני ירדו מהבמה, אני מהצד מנסה לעזור להם כמה שיותר ולכמה שיותר שנים”.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה