משחקים לשלום ולחיים משותפים.

חשנו התרגשות עצומה, בזמן שילדי הטניס של טייבה ושל רמת השרון נפגשו יחד על המגרשים ושיחקו "STREET TENNIS".
חוו יחד חוויות משותפות ללא מחיצות, גבולות או הבדלים. ילדים לילדים, החולקים חלומות גדולים, הנאה ואושר. אוחזים במחבט יד ליד בכדי ללמוד את יסודות משחק הטניס ואת ערכיו הייחודיים, התורמים לרכישת כישורים חיוניים לחיים. י
לדות וילדים, שמעיניהם נשקפים טוב הלב הטהור, התמימות והיעדר הציניות, שמאמינים שהכול אפשרי. כל אלה הזדקקו לרגעים קסומים במפגש, אבל לא רק. הם מלווים את הילדות והילדים שלנו לאורך כל הדרך, בפעילותינו למען כלל ילדי ישראל, יהודים וערבים, ב-23 ישובים ברחבי המדינה.
תודתנו שלוחה מכאן לכל המשתתפות והמשתתפים באירוע משחקים לשלום ולחיים משותפים, כולל שגריר בחריין בישראל חאלד אל ג'לאמה ומשפחתו, חברים בבורד הארגון מחו"ל, שחקניות ושחקני המכביה, חברי הנהלת מרכזי הטניס והחינוך בישראל, מנהל מרכז הטניס והחינוך רמת השרון שי פוני וצוות המרכז, נועם יצחקי מי שהוביל את המפגש, עלם איברהים מנהל תחום החברה הערבית בארגון, רונן מורלי מנהל תוכניות אוהבי הטניס בארגון, עדן עין אלי פרויקטור תוכניות הטניס והקהילה בטייבה, מואמן חאג' יחיא מנהל המרכז בטייבה, וכמובן-כמובן לכל הילדות והילדים המדהימים, הלב הפועם של שליחותנו מעולם ולעולם.
כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה