מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

לראשונה נחנך מרכז טניס וחינוך במועצה הדרוזית מסעדה ברמת הגולן. הקמת המרכז התאפשרה הודות לשיתוף פעולה בין מרכזי הטניס והחינוך בישראל לבין מועצת מסעדה, וכחלק מפעילות מרכז הטניס והחינוך קריית שמונה, ממנו צמח טניסאי העבר דודי סלע.

המרכז במסעדה יספק אימוני טניס מקצועיים לילדים בגילאי 4-18 מארבעת המועצות הדרוזיות ברמת הגולן – מסעדה, בוקעתא, עין קנייא ומג'דל שמס, תחת פיקוחם של יוני ארליך, המנהל המקצועי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ורונן מורלי, מנהל תוכנית אוהבי הטניס והכשרת מאמנים במרכזים.

באירוע ההשקה השתתפו מעל ל-200 ילדים ממסעדה ומיישובי הסביבה, יחד עם ד"ר מתי אבני, ראש מועצת מסעדה, ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך, מור סניור, מנכ"לית המועצה, סמיר איברהים, מנהל מחלקת הספורט במועצה, טל אמסלם, מנהל מרכז הטניס והחינוך קריית שמונה, ועלם איברהים, מנהל תחום החברה הערבית במרכזים.

בתוך כך, במהלך האירוע ערך רונן מורלי משחקונים עם ילדי הקבוצה התחרותית של המרכז בקריית שמונה, בהם: אופיר קרמיש, שופי אהרון, שי אהרון ויהלי בן ערב. בהמשך, השתתפו ילדי מסעדה בהפנינג טניס קהילתי יחד עם יוני ארליך.

ד"ר מתי אבני, ראש מועצת מסעדה, אמר: "אני שמח שעשינו היסטוריה ופעם ראשונה נפתח כאן ביישוב מרכז טניס מקצועי, שיהווה מרכז אזורי המשלב ספורט וחינוך גם יחד למען עתיד הילדים בני העדה הדרוזית".

ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל: "זו זכות גדולה מאוד להביא את בשורת הטניס וערכיו לכל חלקי ישראל ולראשונה גם ליישובים הדרוזים ברמת הגולן, תוך מתן הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילד להצליח במשחק הטניס ובמשחק החיים".

יוני ארליך, המנהל המקצועי של המרכזים: "המעמד המרגש היום החזיר אותי אחורה, לימים בהם חלמתי להיות שחקן טניס. מדהים לאן הטניס מגיע בזכות העשייה של מרכזי הטניס והחינוך, ואני משוכנע כי עשייה זו תצמיח את אלופות ואלופי הטניס הבאים".

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה