מרכזי הטניס בישראל – פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.

יש לנו בייבי חדש!

המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי מיליון שקלים, יחד עם עמודי תאורה, חנייה מסודרת, ספסלי ישיבה ומגוון שירותים נלווים. מיקומו של המרכז, בלב מגדל העמק, מוסיף ומאפשר נגישות קלה למקום בין אם ברכב פרטי ובין אם בתחבורה ציבורית.

בשלוחה החדשה של מרכזי ההטניס והחינוך במגדל העמק תתקיים פעילות טניס לילדים ולילדות בגילאי 6-18 בכל רמת משחק, ממתחילים ועד למתקדמים, במקביל לפעילות טניס למבוגרים ולמבוגרות, במסגרת מועדון "טניס קלאב 18+".

עוד נוסיף כי המרכז במגדל העמק יפעל בהדרכת צוותי מקצוע מהמובילים בישראל, תחת ניהולו של אייל בורשטיין והמאמנים שי כהן ודור כהן.

ילדי מגדל העמק והקהילה כולה – ברוכים הבאים למשפחת מרכזי הטניס והחינוך בישראל. מוזמנים ליהנות מחוויה ספורטיבית וקהילתית מדהימה וכתמיד, נהיה כאן גם בשבילכם, כמו בכל רחבי הארץ, בכדי לטפח אלופות ואלופים בטניס ובחיים.

מגרש טניס חדש - צבע כחול

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה