מרגש: טניסאי העבר הצדיעו לאיאן פרומן; וגם: מי הפתיע והגיע במיוחד מארה"ב

אירוע הגאלה לאבי הטניס הישראלי נערך במרכזי הטניס והחינוך בישראל בסימן: מדור המייסדים לדור ההמשך

ערב גאלה לכבודו של ד"ר איאן פרומן, שנערך אתמול (יום ג') ברמה"ש ביוזמת מרכזי הטניס והחינוך בישראל, החזיר למגרשי הטניס ברמת השרון כוכבי עבר רבים, בהם שלמה גליקשטיין, עמוס מנסדורף, אנדי רם והראל לוי. מי שהפתיע והגיע במיוחד לאירוע היה גלעד בלום, החי בשנים האחרונות בארה"ב.

 

בנוסף אליהם השתתפו באירוע אבי פרץ, יו"ר איגוד הטניס: ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל; רונן מורלי, מאמן נבחרת הנשים של ישראל ומנהל תוכניות אוהבי הטניס במרכזים; המאמן הוותיק רוני סנדר; ורקפת בנימיני, אלופת ישראל בשנות ה-80 וחברת בנבחרת הנשים במשך חמש שנים. 

 

פרומן, שהיה נרגש מהמחווה, חגג השנה 85 ויובל לפעילותו למען הטניס הישראלי, לאחר שהגה את הקמת מרכזי הטניס והחינוך בישראל והיה ממייסדיהם. הוא אף זכה בפרס ישראל על.תרומתו בתחום הספורט והחברה וכן נמנה עם מדליקי המשואות ביום העצמאות ה-56 למדינת ישראל. 

בשיאו של הערב הוקרן סרט מיוחד על תרומתו של פרומן לספורט ולחברה בישראל, לצד מפגש עם עשרים ושלושה המנהלות והמנהלים של מרכזים ושלוחות לטניס וחינוך ברחבי הארץ.

מהמרכזים נמסר: "איאן שם את הטניס על מפת ישראל והעולם כולו, ולנו יש את החובה והזכות להמשיך את מורשתו, מתוך חתירה בלתי מתפשרת להצמיח אלופים חדשים בטניס, כמו גם בחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה