מרגש: טניסאי העבר הצדיעו לאיאן פרומן; וגם: מי הפתיע והגיע במיוחד מארה"ב

אירוע הגאלה לאבי הטניס הישראלי נערך במרכזי הטניס והחינוך בישראל בסימן: מדור המייסדים לדור ההמשך

ערב גאלה לכבודו של ד"ר איאן פרומן, שנערך אתמול (יום ג') ברמה"ש ביוזמת מרכזי הטניס והחינוך בישראל, החזיר למגרשי הטניס ברמת השרון כוכבי עבר רבים, בהם שלמה גליקשטיין, עמוס מנסדורף, אנדי רם והראל לוי. מי שהפתיע והגיע במיוחד לאירוע היה גלעד בלום, החי בשנים האחרונות בארה"ב.

 

בנוסף אליהם השתתפו באירוע אבי פרץ, יו"ר איגוד הטניס: ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל; רונן מורלי, מאמן נבחרת הנשים של ישראל ומנהל תוכניות אוהבי הטניס במרכזים; המאמן הוותיק רוני סנדר; ורקפת בנימיני, אלופת ישראל בשנות ה-80 וחברת בנבחרת הנשים במשך חמש שנים. 

 

פרומן, שהיה נרגש מהמחווה, חגג השנה 85 ויובל לפעילותו למען הטניס הישראלי, לאחר שהגה את הקמת מרכזי הטניס והחינוך בישראל והיה ממייסדיהם. הוא אף זכה בפרס ישראל על.תרומתו בתחום הספורט והחברה וכן נמנה עם מדליקי המשואות ביום העצמאות ה-56 למדינת ישראל. 

בשיאו של הערב הוקרן סרט מיוחד על תרומתו של פרומן לספורט ולחברה בישראל, לצד מפגש עם עשרים ושלושה המנהלות והמנהלים של מרכזים ושלוחות לטניס וחינוך ברחבי הארץ.

מהמרכזים נמסר: "איאן שם את הטניס על מפת ישראל והעולם כולו, ולנו יש את החובה והזכות להמשיך את מורשתו, מתוך חתירה בלתי מתפשרת להצמיח אלופים חדשים בטניס, כמו גם בחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה