מרגש: טניסאי העבר הצדיעו לאיאן פרומן; וגם: מי הפתיע והגיע במיוחד מארה"ב

אירוע הגאלה לאבי הטניס הישראלי נערך במרכזי הטניס והחינוך בישראל בסימן: מדור המייסדים לדור ההמשך

ערב גאלה לכבודו של ד"ר איאן פרומן, שנערך אתמול (יום ג') ברמה"ש ביוזמת מרכזי הטניס והחינוך בישראל, החזיר למגרשי הטניס ברמת השרון כוכבי עבר רבים, בהם שלמה גליקשטיין, עמוס מנסדורף, אנדי רם והראל לוי. מי שהפתיע והגיע במיוחד לאירוע היה גלעד בלום, החי בשנים האחרונות בארה"ב.

 

בנוסף אליהם השתתפו באירוע אבי פרץ, יו"ר איגוד הטניס: ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל; רונן מורלי, מאמן נבחרת הנשים של ישראל ומנהל תוכניות אוהבי הטניס במרכזים; המאמן הוותיק רוני סנדר; ורקפת בנימיני, אלופת ישראל בשנות ה-80 וחברת בנבחרת הנשים במשך חמש שנים. 

 

פרומן, שהיה נרגש מהמחווה, חגג השנה 85 ויובל לפעילותו למען הטניס הישראלי, לאחר שהגה את הקמת מרכזי הטניס והחינוך בישראל והיה ממייסדיהם. הוא אף זכה בפרס ישראל על.תרומתו בתחום הספורט והחברה וכן נמנה עם מדליקי המשואות ביום העצמאות ה-56 למדינת ישראל. 

בשיאו של הערב הוקרן סרט מיוחד על תרומתו של פרומן לספורט ולחברה בישראל, לצד מפגש עם עשרים ושלושה המנהלות והמנהלים של מרכזים ושלוחות לטניס וחינוך ברחבי הארץ.

מהמרכזים נמסר: "איאן שם את הטניס על מפת ישראל והעולם כולו, ולנו יש את החובה והזכות להמשיך את מורשתו, מתוך חתירה בלתי מתפשרת להצמיח אלופים חדשים בטניס, כמו גם בחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על נפילתו של רב סרן ג'לאא איבראהים
מרכזי הטניס והחינוך בישראל, משתתפים בצערו של עלאם אבראהים, מנהל מרכז הטניס והחינוך סאג'ור, שאיבד את בן דודו רב סרן ג'לאא איבראהים שנהרג מפגיעת נ"ט ברדום רצועת עזה.
קורס טניס למתחילים 8 ב-120 (לפי רשימת סניפים)
הקיץ הזה אתם.ן איתנו! 🌞🔥במיוחד בשבילכם, הכנו קורס קיץ הכולל 8 מפגשים ב- 120 ₪.הקורס מתאים לגילאי 4-18 בכל הרמות.מחכה לכם חוויה ספורטיבית ומקצועית על המגרשהבטיחו את מקומכם כבר...
להמשך קריאה
ביל ליפי אחד מששת מייסי הארגון הלך לעולמו בשיבה טובה
מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על לכתו של אחד מששת מייסדי הארגון ביל ליפי שהלך הלילה לעולמו בשיבה טובה.
באפריל...
להמשך קריאה
יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.