ד"ר איאן פרומן – אבי הטניס הישראלי

ד"ר איאן פרומן – אבי הטניס הישראלי
לא לחינם נחשב ד"ר איאן פרומן לאבי הטניס הישראלי. איאן, ציוני בכל רמ"ח איבריו, היה הרוח החיה מאחורי מרכזי הטניס והחינוך בישראל. הוא רתם אחריו אנשי חזון מיהדות התפוצות וחתר יחד עמם לטפח אלופות ואלופי טניס כחול-לבן, שייצגו בכבוד רב את המדינה בעולם.

 

בכך, הוא גם רצה להנחיל לילדי ישראל את היכולת לנצח במשחק החיים דרך משחק הטניס וערכיו הייחודיים. לחזק את חוסנם האישי והמנטלי על-ידי הקניית ערכי משמעת, אחריות, נחישות ועבודה קשה. להרגיש את הסיפוק העצום מניצחון או הגעה להישג אישי, אבל גם להבין כי מהפסדים או מקשיים אפשר רק להתחזק, בדרך לניצחונות ולהישגים הבאים. בתקופתו אף צמח "תור הזהב" של ענף הטניס בישראל, עם אגדות טניס אשר רשמו הישגים מדהימים בסבב העולמי, אך לא פחות חשוב מכך – היוו השראה לדור הצעיר.

לא בכדי איאן הוא גם חתן פרס ישראל לשנת 1989 ואף זכה לכבוד לאומי נוסף, עת נבחר להדליק משואה לציון יום העצמאות ה-56 למדינת ישראל. פרסים אלו הם תעודת הוקרה על תרומתו חסרת התקדים לאורך 4 עשורים, למען הספורט, החינוך והחברה.

הטבעת חותם על עתידם של עשרות אלפי ילדים אשר התחנכו והצטיינו על-פי מורשתו, שממשיכה ומלווה אותנו עד עצם היום הזה, בטיפוח דור חדש של אלופות ואלופי טניס. ד"ר איאן פרומן – פעם אלוף, תמיד אלוף.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה
השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה