ד"ר איאן פרומן – אבי הטניס הישראלי

ד"ר איאן פרומן – אבי הטניס הישראלי
לא לחינם נחשב ד"ר איאן פרומן לאבי הטניס הישראלי. איאן, ציוני בכל רמ"ח איבריו, היה הרוח החיה מאחורי מרכזי הטניס והחינוך בישראל. הוא רתם אחריו אנשי חזון מיהדות התפוצות וחתר יחד עמם לטפח אלופות ואלופי טניס כחול-לבן, שייצגו בכבוד רב את המדינה בעולם.

 

בכך, הוא גם רצה להנחיל לילדי ישראל את היכולת לנצח במשחק החיים דרך משחק הטניס וערכיו הייחודיים. לחזק את חוסנם האישי והמנטלי על-ידי הקניית ערכי משמעת, אחריות, נחישות ועבודה קשה. להרגיש את הסיפוק העצום מניצחון או הגעה להישג אישי, אבל גם להבין כי מהפסדים או מקשיים אפשר רק להתחזק, בדרך לניצחונות ולהישגים הבאים. בתקופתו אף צמח "תור הזהב" של ענף הטניס בישראל, עם אגדות טניס אשר רשמו הישגים מדהימים בסבב העולמי, אך לא פחות חשוב מכך – היוו השראה לדור הצעיר.

לא בכדי איאן הוא גם חתן פרס ישראל לשנת 1989 ואף זכה לכבוד לאומי נוסף, עת נבחר להדליק משואה לציון יום העצמאות ה-56 למדינת ישראל. פרסים אלו הם תעודת הוקרה על תרומתו חסרת התקדים לאורך 4 עשורים, למען הספורט, החינוך והחברה.

הטבעת חותם על עתידם של עשרות אלפי ילדים אשר התחנכו והצטיינו על-פי מורשתו, שממשיכה ומלווה אותנו עד עצם היום הזה, בטיפוח דור חדש של אלופות ואלופי טניס. ד"ר איאן פרומן – פעם אלוף, תמיד אלוף.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה