מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע

מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכז הטניס והחינוך באר שבע אירח היום (שבת) עשרות רבות של ילדים, לפעיליות ספורט וחברה משותפות. מבין המשתתפים הפתיע והגיע אליניב ברדה, מאמן הפועל באר שבע בכדורגל, ששיחק עם הילדים, הצטלם עמם וחיזק אותם.
במרכז הטניס והחינוך באר שבע התגייסו מתחילת המלחמה למען ילדי הנגב והדרום, משפחות העוטף וחיילי צה"ל . המרכז, בניהולו של יניב סקירה, פתח את "מועדון החלומות", המחלק צעצועים, משחקים וביגוד לילדים, יחד עם פינוקים רבים נוספים, על מנת להקל ולהנעים את שהותם הממושכת בבתים, במ"מדים, במקלטים ובמרחבים המוגנים.
הודות לתרומות ולשיתופי פעולה מקומיים, קיבלו מכבר בחינם מאות ילדים צעצועים, משחקים וביגוד בבאר שבע, אופקים, ערד, אשקלון ודימונה, בהם: 8,000 משחקי יצירה, 5,000 צעצועים🎮 וחוברות יצירה, מאות מארזי משחקים ו-600 סווטשירטים, בנוסף ל-1,500 חבילות פינוקים לחיילים  ולתושבי העוטף והדרום ו-600 קפסולות קפה לכוחות הביטחון.
בנוסף, הצוותים החברתיים במרכז בבאר שבע מעניקים תמיכה נפשית לילדים, במטרה לחזק את התמודדותם במרחב האישי והחברתי, לצד לתת תמיכה נפשית במאמנים ובמאמנות, בעובדים ובעובדות, במטרה לחזק את התמודדותם כהורים לילדים במרחב האישי והמשפחתי. הצוותים החברתיים כוללים מאמנים מנטליים, פסיכולוג ספורט, יועצים לטיפול נפשי ואנשי מקצוע נוספים.
יניב סקירה, מנהל מרכז הטניס והחינוך באר שבע: "היה מרגש הבוקר במרכז לראות ילדים משחקים, נהנים ושוכחים ולו למספר שעות מהמציאות הקשה עמה מתמודדת מדינת.
תודתי לאליניב ברדה, שהגיע להיות עם הילדים והוכיח מהי ערבות הדדית אמיתית ומהי רוחה של החברה הישראלית במלוא תפארתה. גאים על הזכות לתמוך בילדים וגאים בשותפים הנפלאים למאמץ, התורמים מישראל ומחו"ל ואנשי ספורט בכירים כמו אליניב ברדה".
כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

צוות טבריה מגיעים לבתי מלון עם פעילות
צוות מרכזי הטניס והחינוך בישראל - טבריה התגייסו למען ילדי הצפון והדרום הם אספו מחבטים,
כדורים ורשתות טניס והגיעו לבתי מלון בהם משתכנים כל ילדי הדרום והצפון...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מבצע מיוחד לתרומות דם בחברה הערבית
בעת הימים הקשים של המלחמה, מאות תושבים הגיעו לתרום דם במרכז הטניס והחינוך ביישוב הדרוזי סאג'ור
עלם איברהים, מנהל המרכז בסאג'ור: "ערבות...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה