לראשונה: נהריה תארח תחרות טניס בינלאומית לנוער

128 טניסאיות וטניסאים מ-20 מדינות ישתתפו החל מסוף השבוע הקרוב בתחרות טניס לנוער שתתקיים במתחם הספורטק בנהריה ותקנה נקודות דירוג בסבב העולמי עד גיל 18. "שמחים לארח במתחם הטניס בעיר תחרות בינלאומית לנוער. מדובר על הזדמנות לתושבי נהריה לראות את הצעירות והצעירים המובילים בתחום כאן אצלנו בעיר", ציין ראש עיריית נהריה, רונן מרלי. "מתחרויות הנוער הבינלאומיות כמו זו אשר תתקיים בנהריה צמחו אגדות הטניס", הוסיף יוני ארליך, המנהל המקצועי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל

בשבת הקרובה ה-21.1.23 תיפתח במתחם הטניס ב'ספורטק' בעיר נהריה, תחרות טניס בינלאומית לנוער, שתתקיים לראשונה בעיר. התחרות תקנה נקודות דירוג בסבב העולמי עד גיל 18 ותאפשר לשחקניות ולשחקנים להתקדם בדרכם לקריירה מקצוענית בבוגרים.

בתחרות צפויים להשתתף 128 טניסאיות וטניסאים מ-20 מדינות וקיומה הינו חלק משיתוף הפעולה המוצלח בין מרכזי הטניס והחינוך בישראל לבין עריית נהריה. כזכור, המרכז בנהריה נפתח במרץ 2021 כחלק מהרחבת פעילות הספור בעיר.

מנהל המרכז, כארם גאנם: "כולנו נרגשים לקראת התחרות הבינלאומית ההיסטורית. זהו ציון דרך נוסף בהצבת הטניס וערכיו בחיי הספורט והקהילה בעיר. אין לי ספק כי התחרות תביא גאווה גדולה לנהריה ולאזור, כאשר בנוסף, היא תהווה מקור השראה לילדים הרבים המשחקים כיום במרכז שלנו וחולמים להגיע רחוק בטניס".

יוני ארליך, טניסאי העבר וכיום המנהל המקצועי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, מסר: "מתחרויות הנוער הבינלאומיות כמו זו אשר תתקיים בנהריה צמחו אגדות הטניס. זו ההזדמנות של טניסאיות וטניסאים צעירים לפרוץ קדימה ואני משוכנע כי לקהילת העיר אשר תגיע לצפות במשחקים מצפה חוויה מדהימה. אני מודה לעיריית נהריה ולראש העירייה רונן מרלי על שיתוף הפעולה לטובת ילדי הטניס בעיר ובישראל כולה".

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: "שמחים לארח במתחם הטניס בעיר שלנו תחרות בינלאומית ראשונה לנוער. מדובר על הזדמנות לתושבי נהריה לראות את הצעירות והצעירים המובילים בתחום כאן אצלנו בעיר. אני מברך על שיתוף הפעולה הפורה והמוצלח של רשת מרכזי הטניס והחינוך בישראל לאורך כל השנה עם מחלקת הספורט בראשות משה שטרית ומזמין את תושבי העיר לקחת חלק במגוון החוגים והפעילויות שמקיים המרכז לטניס וחינוך בעיר".

המשחקים יתקיימו בין התאריכים

21-29.1.23 במרכז הטניס הממוקם במתחם הספורטק בעין שרה החל מהשעה 10:00 ועד לשעה 17:00 הכניסה למשחקים תהיה חופשית.

אליפות בינ'ל ראשונה לנוער בטניס מגיעה לנהריה

צילומים עיריית נהריה


 

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה