לראשונה: נהריה תארח תחרות טניס בינלאומית לנוער

128 טניסאיות וטניסאים מ-20 מדינות ישתתפו החל מסוף השבוע הקרוב בתחרות טניס לנוער שתתקיים במתחם הספורטק בנהריה ותקנה נקודות דירוג בסבב העולמי עד גיל 18. "שמחים לארח במתחם הטניס בעיר תחרות בינלאומית לנוער. מדובר על הזדמנות לתושבי נהריה לראות את הצעירות והצעירים המובילים בתחום כאן אצלנו בעיר", ציין ראש עיריית נהריה, רונן מרלי. "מתחרויות הנוער הבינלאומיות כמו זו אשר תתקיים בנהריה צמחו אגדות הטניס", הוסיף יוני ארליך, המנהל המקצועי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל

בשבת הקרובה ה-21.1.23 תיפתח במתחם הטניס ב'ספורטק' בעיר נהריה, תחרות טניס בינלאומית לנוער, שתתקיים לראשונה בעיר. התחרות תקנה נקודות דירוג בסבב העולמי עד גיל 18 ותאפשר לשחקניות ולשחקנים להתקדם בדרכם לקריירה מקצוענית בבוגרים.

בתחרות צפויים להשתתף 128 טניסאיות וטניסאים מ-20 מדינות וקיומה הינו חלק משיתוף הפעולה המוצלח בין מרכזי הטניס והחינוך בישראל לבין עריית נהריה. כזכור, המרכז בנהריה נפתח במרץ 2021 כחלק מהרחבת פעילות הספור בעיר.

מנהל המרכז, כארם גאנם: "כולנו נרגשים לקראת התחרות הבינלאומית ההיסטורית. זהו ציון דרך נוסף בהצבת הטניס וערכיו בחיי הספורט והקהילה בעיר. אין לי ספק כי התחרות תביא גאווה גדולה לנהריה ולאזור, כאשר בנוסף, היא תהווה מקור השראה לילדים הרבים המשחקים כיום במרכז שלנו וחולמים להגיע רחוק בטניס".

יוני ארליך, טניסאי העבר וכיום המנהל המקצועי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, מסר: "מתחרויות הנוער הבינלאומיות כמו זו אשר תתקיים בנהריה צמחו אגדות הטניס. זו ההזדמנות של טניסאיות וטניסאים צעירים לפרוץ קדימה ואני משוכנע כי לקהילת העיר אשר תגיע לצפות במשחקים מצפה חוויה מדהימה. אני מודה לעיריית נהריה ולראש העירייה רונן מרלי על שיתוף הפעולה לטובת ילדי הטניס בעיר ובישראל כולה".

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: "שמחים לארח במתחם הטניס בעיר שלנו תחרות בינלאומית ראשונה לנוער. מדובר על הזדמנות לתושבי נהריה לראות את הצעירות והצעירים המובילים בתחום כאן אצלנו בעיר. אני מברך על שיתוף הפעולה הפורה והמוצלח של רשת מרכזי הטניס והחינוך בישראל לאורך כל השנה עם מחלקת הספורט בראשות משה שטרית ומזמין את תושבי העיר לקחת חלק במגוון החוגים והפעילויות שמקיים המרכז לטניס וחינוך בעיר".

המשחקים יתקיימו בין התאריכים

21-29.1.23 במרכז הטניס הממוקם במתחם הספורטק בעין שרה החל מהשעה 10:00 ועד לשעה 17:00 הכניסה למשחקים תהיה חופשית.

אליפות בינ'ל ראשונה לנוער בטניס מגיעה לנהריה

צילומים עיריית נהריה


 

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

הקרב על המקום הראשון בעולם: ג'וקוביץ' וציציפאס בגמר אליפות אוסטרליה

הסרבי מחץ את טומי פול בשלוש מערכות 5:7, 1:6, 2:6 • היווני התאמץ כדי לנצח בחצי הגמר את קארן ח'צנוב 6:7, 4:6, 7:6, 3:6 • ביום ראשון הם ישחזרו את גמר הרולאן גארוס של 2021 בדרך...

להמשך קריאה
נהריה של טניס
במזג אוויר נפלא התקיים הבוקר טקס הפתיחה הרשמי של טורניר ה-ITF ההיסטורי עד גיל 18 במרכז הטניס והחינוך נהריה.מי ומי במשתתפי הטקס? רונן מרלי, ראש עיריית נהריה; דודו אלחיאני, מנכ"ל העירייה; משה שיטרית, מנהל מחלקת...
להמשך קריאה
כללי הפיקל בול כמה קל ככה כיף!
1.חבטת הגשה 
  • חבטת הגשה תתבצע מצד ימין, באלכסון, בהגשת תחתית, מאחורי קו הבסיס. יש חבטת הגשה אחת בלבד.
  • בהגשה ובהחזרה הכדור חייב לנחות אחרי החבטה בו. (כלומר קיים איסור על שני...
להמשך קריאה
זוהר: נחזיר את הטניס לקדמת הספורט בישראל

שר הספורט אירח היום בלשכתו עם טניסאי העבר אנדי רם ויוני ארליך, יחד בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל: "מצאנו שותף לחזון העצמת הענף וערכיו"

אנדי רם מיקי זוהר ויוני ארליך...</div><div class= להמשך קריאה
עולים למגרש השלום.
בימים באחרונים עשינו צעד ראשון היסטורי ביצירת גשר אברהם לקהילה משותפת חוצה תרבויות דרך משחק החיים, הטניס. לרונן מורלי, חזר בתחילת השבוע מהשתלמות מקצועית של שישה ימים למאמני טניס בבחריין. אל רונן הצטרפו הטניסאים הצעירים עידו סמימיאן...
להמשך קריאה