לראשונה: נהריה תארח תחרות טניס בינלאומית לנוער

128 טניסאיות וטניסאים מ-20 מדינות ישתתפו החל מסוף השבוע הקרוב בתחרות טניס לנוער שתתקיים במתחם הספורטק בנהריה ותקנה נקודות דירוג בסבב העולמי עד גיל 18. "שמחים לארח במתחם הטניס בעיר תחרות בינלאומית לנוער. מדובר על הזדמנות לתושבי נהריה לראות את הצעירות והצעירים המובילים בתחום כאן אצלנו בעיר", ציין ראש עיריית נהריה, רונן מרלי. "מתחרויות הנוער הבינלאומיות כמו זו אשר תתקיים בנהריה צמחו אגדות הטניס", הוסיף יוני ארליך, המנהל המקצועי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל

בשבת הקרובה ה-21.1.23 תיפתח במתחם הטניס ב'ספורטק' בעיר נהריה, תחרות טניס בינלאומית לנוער, שתתקיים לראשונה בעיר. התחרות תקנה נקודות דירוג בסבב העולמי עד גיל 18 ותאפשר לשחקניות ולשחקנים להתקדם בדרכם לקריירה מקצוענית בבוגרים.

בתחרות צפויים להשתתף 128 טניסאיות וטניסאים מ-20 מדינות וקיומה הינו חלק משיתוף הפעולה המוצלח בין מרכזי הטניס והחינוך בישראל לבין עריית נהריה. כזכור, המרכז בנהריה נפתח במרץ 2021 כחלק מהרחבת פעילות הספור בעיר.

מנהל המרכז, כארם גאנם: "כולנו נרגשים לקראת התחרות הבינלאומית ההיסטורית. זהו ציון דרך נוסף בהצבת הטניס וערכיו בחיי הספורט והקהילה בעיר. אין לי ספק כי התחרות תביא גאווה גדולה לנהריה ולאזור, כאשר בנוסף, היא תהווה מקור השראה לילדים הרבים המשחקים כיום במרכז שלנו וחולמים להגיע רחוק בטניס".

יוני ארליך, טניסאי העבר וכיום המנהל המקצועי של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, מסר: "מתחרויות הנוער הבינלאומיות כמו זו אשר תתקיים בנהריה צמחו אגדות הטניס. זו ההזדמנות של טניסאיות וטניסאים צעירים לפרוץ קדימה ואני משוכנע כי לקהילת העיר אשר תגיע לצפות במשחקים מצפה חוויה מדהימה. אני מודה לעיריית נהריה ולראש העירייה רונן מרלי על שיתוף הפעולה לטובת ילדי הטניס בעיר ובישראל כולה".

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: "שמחים לארח במתחם הטניס בעיר שלנו תחרות בינלאומית ראשונה לנוער. מדובר על הזדמנות לתושבי נהריה לראות את הצעירות והצעירים המובילים בתחום כאן אצלנו בעיר. אני מברך על שיתוף הפעולה הפורה והמוצלח של רשת מרכזי הטניס והחינוך בישראל לאורך כל השנה עם מחלקת הספורט בראשות משה שטרית ומזמין את תושבי העיר לקחת חלק במגוון החוגים והפעילויות שמקיים המרכז לטניס וחינוך בעיר".

המשחקים יתקיימו בין התאריכים

21-29.1.23 במרכז הטניס הממוקם במתחם הספורטק בעין שרה החל מהשעה 10:00 ועד לשעה 17:00 הכניסה למשחקים תהיה חופשית.

אליפות בינ'ל ראשונה לנוער בטניס מגיעה לנהריה

צילומים עיריית נהריה


 

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה
השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה