למען הטניס: אנדיוני נפגשו עם ראש עיריית אשקלון

צמד הטניסאים נפגשו עם ראש העיר ושוחחו על שיתופי פעולה למען הקהילה: " כל ילד וילדה שירצו להיות כמוהם, ידעו שיוכלו להגשים זאת כאן"

אנדי רם ויוני ארליך, הידועים בכינויים כאנדיוני, התארחו אתמול בלשכתו של ראש עיריית אשקלון תומר גלאם למטרת בחינת שיתופי פעולה למען הקהילה וקידום ענף הטניס במרכז הטניס והחינוך אשקלון. בפגישה נכחו בנוסף מ״מ ראש העיר, סופה ביילין, סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט,  מנכ״ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, מנהל התפעול במרכזי הטניס והחינוך, לילו צרפתי, ומנהל מרכז אשקלון, תומר סוויסה.

מרכז הטניס והחינוך אשקלון כולל 16 מגרשי טניס, אצטדיון עם 500 מקומות, מגרש קט-רגל הכולל דשא סינטטי, מיגוניות ומקלט גדול המשמש לאימון קטנטנים. במרכז מתאמנים למעלה מ-430 ספורטאיות וספורטאים חלקם בקטגוריות אוהבי טניס, תחרותי, קטנטנים וטניס קלאב. במהלך שנת 2021 העניק מרכז הטניס והחינוך מלגות לילדי העיר בהיקף של 483 אלף שקלים.

בחודשים האחרונים זכה מרכז הטניס והחינוך הפועל באשקלון לחיזוקים משמעותיים. כך למשל תומר סוויסה, מנהל המרכז הנוכחי שגדל בתור ילד במרכזי הטניס והחינוך אשקלון, חזר למרכז כמנהל לאחר הישגים רבים כטניסאי בתחרויות ארציות ובינלאומית; רונן מורלי, מנהל תכנית ״אוהבי הטניס״ במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שגדל במרכז אשקלון, הגיע למעמד של מאמן-על בטניס ואף זכה לאחרונה מנשיא המדינה בתואר ״מאמן הכבוד של המדינה״; שלמה גליקשטיין, מגדולי הטניסאים במדינת ישראל, שגם הוא צמח ממגרשי המרכז באשקלון ולמעלה מ-30 שנה מתקיימת במרכז תחרות שנתית ארצית לזכר אביו, משה גליקשטיין.

מרכז הטניס והחינוך אשקלון

במסגרת פעילותו מקיים המרכז באשקלון מגוון תוכניות עם דגש מיוחד לקהילות באשקלון ולאופן העצמתן באמצעות משחק הטניס. בין התוכניות: חבק לילדים במצבי סיכון; ספיישל טניס – ילדים ובוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית – רמה תפקודית גבוה/בינונית ואוטיזם; טניס פלוס – נערות מתבגרות מבית חם; העצמת נערות – נערות במצבי סיכון. כמו כן, בשיתוף מרכז חוסן אשקלון צפויה להיפתח בקרוב קבוצה ייעודית ראשונה מסוגה בישראל לחיזוק משאבי ההתמודדות של משפחות, וכן תוכנית לחינוך לטניס מהגיל הקדם-יסודי בשיתוף עם מחלקת גני ילדים במנהל חינוך ברשות.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם, שיבח את פעילות המרכז למען ילדי ותושבי העיר והנחה לבחון דרכים להעצמת שיתוף הפעולה בין הרשות למרכז, לרווחת המתאמנים והספורטאים: ״באשקלון פועל אחד ממרכזי הטניס והחינוך הטובים בישראל, שמצמיח דורות של ספורטאים איכותיים ומצטיינים. הנחיתי לחזק את שיתוף הפעולה בין הרשות למרכז על מנת להעצים את המענה לילדי ולתושבי העיר ובמטרה להצמיח דורות נוספים של אלופות ואלופים. כל ילד וילדה באשקלון שירצו להיות האנדי רם או היוני ארליך הבאים, ידעו שהם יוכלו להגשים זאת, ליד הבית, בעיר אשקלון״.

מנהל מרכז הטניס והחינוך אשקלון, תומר סוויסה, אמר: ״מחמם את הלב לראות את שיתוף הפעולה, שממשיך להתחזק בין מרכז הטניס והחינוך אשקלון לבין עיריית אשקלון. כבוד ראש העיר מר תומר גלאם הינו תומך נלהב בתוכניות הקהילה שמוביל המרכז ויחד נמשיך ונפעל להרחבת הפרויקטים השונים. כל זאת, תוך מתן הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילדה וילד באשקלון להיות אלופות ואלופים בטניס ובחיים, יחד עם טיפוח מנהיגות צעירה וחיזוק השייכות והזהות עם הקהילה".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה