כל התאריכים לתחרויות הטניס הבינ"ל שיערכו בארץ

לאחר חודשים עשירים בטניס בישראל שכללו את גביע דייויס וטורניר ה-ATP היוקרתי, באיגוד הטניס מתכננים עוד 7 טורנירים עד סוף השנה עם פרסים רבים

דניאל צוקרמן ( צילום - קרדיט לאיגוד הטניס )

לאחר שענף הטניס בישראל נהנה מחודשים עשירים באירועים שהתחילו עם מפגש גביע דייויס מול צ׳כיה והמשיכו לטורניר ה-ATP עמוס הכוכבים, העתיד נראה דומה. איגוד הטניס הודיע על מקבץ טורנירים בינלאומיים בכל רחבי הארץ, כשהשיא יגיע עם טורניר הפיוצ׳ר לנשים שיתקיים במיתר באמצע חודש נובמבר.

איגוד הטניס יקיים לא פחות משבעה טורנירים בינלאומיים (לבוגרים ולנוער) עד לסוף השנה הנוכחית בפריסה ארצית כאשר הראשון יצא לדרך בעפולה השבוע – פיוצ׳ר ״עפולה אופן״ לגברים עם פרס על סך 25,000 דולר שיתקיים בין התאריכים 23-29 באוקטובר. משחק הגמר ישוחק ביום שבת 29.10 בשעה 14:30. הישראלים הבכירים שלוקחים חלק בטורניר השבוע הם דניאל צוקרמן וסער סימון, שחקני סגל נבחרת ישראל, שיפגשו כבר בשלב רבע הגמר היום אחד עם השני. ישראלי נוסף שהעפיל לרבע הגמר הוא שי בר מנחם שיפגוש את יאנקי מטורקיה.

בין התאריכים 30/10 –6/11 יתקיימו שני טורנירי פיוצ׳ר לגברים ולנשים במרכז הטניס בירושלים עם פרס על סך 25,000 דולר כל אחד. טורניר הגברים ״Jerusalem Open״ וטורניר הנשים על שם מרג׳ורי שרמן. בטורניר הגברים יקחו חלק השחקנים הישראלים הבכירים: בן פתאל, דניאל צוקרמן וסער סימון. בנשים ישחקו לינה גלושקו ושביט קמחי.

סער מימון ( צילום קרדיט לאיגוד הטניס)

בשבוע שלאחר מכן בין התאריכים 6-12 בנובמבר יתקיים פיוצ׳ר נוסף לנשים על סך 25,000 דולר בקריית מוצקין, ולסיום החודש הגדוש באירועים יתקיים טורניר הפיוצ׳ר לנשים במועדון הטניס במיתר ״בי ג׳י בונד מיתר אופן״. הטורניר במיתר הוא הגדול ביותר ומתקיים זו השנה השביעית לזכרו של סרן ליעד לביא ז״ל, בו פרסים על סך 60,000 דולר בין התאריכים 13-19 בנובמבר.

גם לשחקני הנוער תהיה הזדמנות להתקדם בדירוג העולמי עם שתי תחרויות בינלאומיות שיתקיימו בסוף חודש נובמבר: תחרות ITF JUNIOR,  בדרג השני שתתקיים במרכז הטניס בקרית שמונה ותחרות נוספת בדרג השלישי שתתקיים במרכז הטניס בחיפה. בסניורים, יתקיים טורניר המאסטרס המסורתי באילת (9-12 בנובמבר). במהלך חודש דצמבר יתקיימו גם שתי תחרויות נוער – ארצית ואזורית חנוכה, יתקיימו משחקי הארבע האחרונות של ליגת WINNER, וכמובן תתקיים אליפות ישראל לבוגרים (9-2 בדצמבר). הכניסה לכל משחקי התחרויות השונים חופשית כולל משחקי הגמר. לו״ז והגרלות מפורסמים באתר איגוד הטניס.

ירושלים ( קרדיט לאיגוד הטניס)

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה