כל התאריכים לתחרויות הטניס הבינ"ל שיערכו בארץ

לאחר חודשים עשירים בטניס בישראל שכללו את גביע דייויס וטורניר ה-ATP היוקרתי, באיגוד הטניס מתכננים עוד 7 טורנירים עד סוף השנה עם פרסים רבים

דניאל צוקרמן ( צילום - קרדיט לאיגוד הטניס )

לאחר שענף הטניס בישראל נהנה מחודשים עשירים באירועים שהתחילו עם מפגש גביע דייויס מול צ׳כיה והמשיכו לטורניר ה-ATP עמוס הכוכבים, העתיד נראה דומה. איגוד הטניס הודיע על מקבץ טורנירים בינלאומיים בכל רחבי הארץ, כשהשיא יגיע עם טורניר הפיוצ׳ר לנשים שיתקיים במיתר באמצע חודש נובמבר.

איגוד הטניס יקיים לא פחות משבעה טורנירים בינלאומיים (לבוגרים ולנוער) עד לסוף השנה הנוכחית בפריסה ארצית כאשר הראשון יצא לדרך בעפולה השבוע – פיוצ׳ר ״עפולה אופן״ לגברים עם פרס על סך 25,000 דולר שיתקיים בין התאריכים 23-29 באוקטובר. משחק הגמר ישוחק ביום שבת 29.10 בשעה 14:30. הישראלים הבכירים שלוקחים חלק בטורניר השבוע הם דניאל צוקרמן וסער סימון, שחקני סגל נבחרת ישראל, שיפגשו כבר בשלב רבע הגמר היום אחד עם השני. ישראלי נוסף שהעפיל לרבע הגמר הוא שי בר מנחם שיפגוש את יאנקי מטורקיה.

בין התאריכים 30/10 –6/11 יתקיימו שני טורנירי פיוצ׳ר לגברים ולנשים במרכז הטניס בירושלים עם פרס על סך 25,000 דולר כל אחד. טורניר הגברים ״Jerusalem Open״ וטורניר הנשים על שם מרג׳ורי שרמן. בטורניר הגברים יקחו חלק השחקנים הישראלים הבכירים: בן פתאל, דניאל צוקרמן וסער סימון. בנשים ישחקו לינה גלושקו ושביט קמחי.

סער מימון ( צילום קרדיט לאיגוד הטניס)

בשבוע שלאחר מכן בין התאריכים 6-12 בנובמבר יתקיים פיוצ׳ר נוסף לנשים על סך 25,000 דולר בקריית מוצקין, ולסיום החודש הגדוש באירועים יתקיים טורניר הפיוצ׳ר לנשים במועדון הטניס במיתר ״בי ג׳י בונד מיתר אופן״. הטורניר במיתר הוא הגדול ביותר ומתקיים זו השנה השביעית לזכרו של סרן ליעד לביא ז״ל, בו פרסים על סך 60,000 דולר בין התאריכים 13-19 בנובמבר.

גם לשחקני הנוער תהיה הזדמנות להתקדם בדירוג העולמי עם שתי תחרויות בינלאומיות שיתקיימו בסוף חודש נובמבר: תחרות ITF JUNIOR,  בדרג השני שתתקיים במרכז הטניס בקרית שמונה ותחרות נוספת בדרג השלישי שתתקיים במרכז הטניס בחיפה. בסניורים, יתקיים טורניר המאסטרס המסורתי באילת (9-12 בנובמבר). במהלך חודש דצמבר יתקיימו גם שתי תחרויות נוער – ארצית ואזורית חנוכה, יתקיימו משחקי הארבע האחרונות של ליגת WINNER, וכמובן תתקיים אליפות ישראל לבוגרים (9-2 בדצמבר). הכניסה לכל משחקי התחרויות השונים חופשית כולל משחקי הגמר. לו״ז והגרלות מפורסמים באתר איגוד הטניס.

ירושלים ( קרדיט לאיגוד הטניס)

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.

נערך אירוע סוף השנה בטניס לילדי הפריפריה

מנכ"ל בית הנשיא ואנדיוני הגיעו לטקס מיוחד שבמרכזו תוכנית ה`הדסטארט`

צילם אלכס גולדשטיין
עשרות ילדות וילדים מהפריפריה הגיאוגרפית במרכזי הטניס  התארחו  במרכז הטניס...
להמשך קריאה
הכוח הנשי: מלכות החימר כובשות אותו שוב

תחרות צמודה ומותחת בטניס נשים עתידה לרתק אותנו לערוץ יורוספורט ברולאן גארוס 2024. מה חדש בין הקליבריות הגדולות? אלופת ישראל לשעבר רקפת בנימיני מנתחת

רקפת בנימיני- טור אורח

מוכנה להסתער שביונטק

בעוד מגרשי החימר ברולאן...
להמשך קריאה
מטפחים את דור עתיד של הטניס התחרותי בישראל!
היום התכנסו כ-80 שחקניות ושחקני טניס בגילאי 6-11 מכל רחבי הארץ לסדרת תחרויות מיוחדת במרכז הטניס והחינוך שברמת השרון. מדובר בשחקניות ושחקני ה"עתודה" של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, אשר זוהו...
להמשך קריאה