כל התאריכים לתחרויות הטניס הבינ"ל שיערכו בארץ

לאחר חודשים עשירים בטניס בישראל שכללו את גביע דייויס וטורניר ה-ATP היוקרתי, באיגוד הטניס מתכננים עוד 7 טורנירים עד סוף השנה עם פרסים רבים

דניאל צוקרמן ( צילום - קרדיט לאיגוד הטניס )

לאחר שענף הטניס בישראל נהנה מחודשים עשירים באירועים שהתחילו עם מפגש גביע דייויס מול צ׳כיה והמשיכו לטורניר ה-ATP עמוס הכוכבים, העתיד נראה דומה. איגוד הטניס הודיע על מקבץ טורנירים בינלאומיים בכל רחבי הארץ, כשהשיא יגיע עם טורניר הפיוצ׳ר לנשים שיתקיים במיתר באמצע חודש נובמבר.

איגוד הטניס יקיים לא פחות משבעה טורנירים בינלאומיים (לבוגרים ולנוער) עד לסוף השנה הנוכחית בפריסה ארצית כאשר הראשון יצא לדרך בעפולה השבוע – פיוצ׳ר ״עפולה אופן״ לגברים עם פרס על סך 25,000 דולר שיתקיים בין התאריכים 23-29 באוקטובר. משחק הגמר ישוחק ביום שבת 29.10 בשעה 14:30. הישראלים הבכירים שלוקחים חלק בטורניר השבוע הם דניאל צוקרמן וסער סימון, שחקני סגל נבחרת ישראל, שיפגשו כבר בשלב רבע הגמר היום אחד עם השני. ישראלי נוסף שהעפיל לרבע הגמר הוא שי בר מנחם שיפגוש את יאנקי מטורקיה.

בין התאריכים 30/10 –6/11 יתקיימו שני טורנירי פיוצ׳ר לגברים ולנשים במרכז הטניס בירושלים עם פרס על סך 25,000 דולר כל אחד. טורניר הגברים ״Jerusalem Open״ וטורניר הנשים על שם מרג׳ורי שרמן. בטורניר הגברים יקחו חלק השחקנים הישראלים הבכירים: בן פתאל, דניאל צוקרמן וסער סימון. בנשים ישחקו לינה גלושקו ושביט קמחי.

סער מימון ( צילום קרדיט לאיגוד הטניס)

בשבוע שלאחר מכן בין התאריכים 6-12 בנובמבר יתקיים פיוצ׳ר נוסף לנשים על סך 25,000 דולר בקריית מוצקין, ולסיום החודש הגדוש באירועים יתקיים טורניר הפיוצ׳ר לנשים במועדון הטניס במיתר ״בי ג׳י בונד מיתר אופן״. הטורניר במיתר הוא הגדול ביותר ומתקיים זו השנה השביעית לזכרו של סרן ליעד לביא ז״ל, בו פרסים על סך 60,000 דולר בין התאריכים 13-19 בנובמבר.

גם לשחקני הנוער תהיה הזדמנות להתקדם בדירוג העולמי עם שתי תחרויות בינלאומיות שיתקיימו בסוף חודש נובמבר: תחרות ITF JUNIOR,  בדרג השני שתתקיים במרכז הטניס בקרית שמונה ותחרות נוספת בדרג השלישי שתתקיים במרכז הטניס בחיפה. בסניורים, יתקיים טורניר המאסטרס המסורתי באילת (9-12 בנובמבר). במהלך חודש דצמבר יתקיימו גם שתי תחרויות נוער – ארצית ואזורית חנוכה, יתקיימו משחקי הארבע האחרונות של ליגת WINNER, וכמובן תתקיים אליפות ישראל לבוגרים (9-2 בדצמבר). הכניסה לכל משחקי התחרויות השונים חופשית כולל משחקי הגמר. לו״ז והגרלות מפורסמים באתר איגוד הטניס.

ירושלים ( קרדיט לאיגוד הטניס)

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה