"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא ההוכחה לכך שאין דבר העומד בפני הרצון"

הישג ענק לטניסאית סוניה ינושוק בת ה-19 מאשקלון במשחקי הטניס של  ספיישל אולימפיקס העולמי, לאחר שקטפה את מדליית הזהב בתחרות היחידים לנשים, שהסתיימה בשבת האחרונה בברלין.

ינושוק, המתאמנת במרכז הטניס והחינוך אשקלון אצל המאמן צחי אבוחצירה, גברה בגמר הטורניר על טניסאית מספרד בשתי מערכות חלקות 2:6 ו-0:6, תוך שהדהימה את הספרדייה בטניס עוצמתי ומדויק על מגרש החימר.

בנוסף, ינושוק זכתה במדליית הכסף בתחרות ה-"יוניפייד", המשלבת טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים. ינושוק שיתפה פעולה במשחקי הזוגות עם ליאור רווח בת ה-16, שאף היא ממרכז הטניס והחינוך אשקלון ומתאמנת אצל מישל גבאי, כאשר צמד  הטניסאיות נעצר רק במשחק הגמר, לאחר שהפסידו לזוג מוונצואלה 6:3, 6:2.

סוניה ינושוק וליאור רווח ממרכז הטניס אשקלון בטקס פתיחת משחקי הספיישל אולימפיקס

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם, בירך ואמר: "כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון! סוניה, שמתאמנת במרכז הטניס והחינוך אשקלון, היא ההוכחה לכך שאין דבר העומד בפני הרצון ועם התמדה, נחישות ואמונה אפשר להגשים כל חלום ולכבוש כל מטרה. סוניה היקרה, כולנו גאים בך! ברכות לשאר השחקנים שהגיעו להישגים יפים ובהצלחה רבה״.

תומר סויסה, מנהל מרכז הטניס והחינוך אשקלון, מסר: "אנחנו גאים על ההישגים המדהימים של סוניה, ליאור ונדב. לייצג את ישראל בבמה העולמית ולהגיע למדליות זהב וכסף זה חלום של כל ספורטאי וספורטאית, ואנו מאושרים שהם זכו להגשים אותו. באופן אישי, כמנהל מרכז שמלווה את סוניה מזה מספר שנים, הרי אין ספק כי מדליית הזהב שלה מביאה כבוד גדול לאשקלון ולמדינת ישראל כולה".

את משלחת הטניס למשחקי הספיישל טניס ליוו לאורך כל ימי התחרויות ברכה בית-נר ושחר קמה ממרכזי הטניס והחינוך בישראל, המשמשים רכזי תוכניות קהילה במרכזים, ביניהן תוכניות לצעירות ולצעירים עם צרכים מיוחדים. תוכניות מיוחדות אלו מתקיימות ב-23 מרכזים בכל רחבי הארץ, כחלק משיתוף פעולה עם ספיישל אולימפיקס ישראל ובתמיכת ארגון וראייטי ישראל.

 

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.

נערך אירוע סוף השנה בטניס לילדי הפריפריה

מנכ"ל בית הנשיא ואנדיוני הגיעו לטקס מיוחד שבמרכזו תוכנית ה`הדסטארט`

צילם אלכס גולדשטיין
עשרות ילדות וילדים מהפריפריה הגיאוגרפית במרכזי הטניס  התארחו  במרכז הטניס...
להמשך קריאה
הכוח הנשי: מלכות החימר כובשות אותו שוב

תחרות צמודה ומותחת בטניס נשים עתידה לרתק אותנו לערוץ יורוספורט ברולאן גארוס 2024. מה חדש בין הקליבריות הגדולות? אלופת ישראל לשעבר רקפת בנימיני מנתחת

רקפת בנימיני- טור אורח

מוכנה להסתער שביונטק

בעוד מגרשי החימר ברולאן...
להמשך קריאה
מטפחים את דור עתיד של הטניס התחרותי בישראל!
היום התכנסו כ-80 שחקניות ושחקני טניס בגילאי 6-11 מכל רחבי הארץ לסדרת תחרויות מיוחדת במרכז הטניס והחינוך שברמת השרון. מדובר בשחקניות ושחקני ה"עתודה" של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, אשר זוהו...
להמשך קריאה