"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא ההוכחה לכך שאין דבר העומד בפני הרצון"

הישג ענק לטניסאית סוניה ינושוק בת ה-19 מאשקלון במשחקי הטניס של  ספיישל אולימפיקס העולמי, לאחר שקטפה את מדליית הזהב בתחרות היחידים לנשים, שהסתיימה בשבת האחרונה בברלין.

ינושוק, המתאמנת במרכז הטניס והחינוך אשקלון אצל המאמן צחי אבוחצירה, גברה בגמר הטורניר על טניסאית מספרד בשתי מערכות חלקות 2:6 ו-0:6, תוך שהדהימה את הספרדייה בטניס עוצמתי ומדויק על מגרש החימר.

בנוסף, ינושוק זכתה במדליית הכסף בתחרות ה-"יוניפייד", המשלבת טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים. ינושוק שיתפה פעולה במשחקי הזוגות עם ליאור רווח בת ה-16, שאף היא ממרכז הטניס והחינוך אשקלון ומתאמנת אצל מישל גבאי, כאשר צמד  הטניסאיות נעצר רק במשחק הגמר, לאחר שהפסידו לזוג מוונצואלה 6:3, 6:2.

סוניה ינושוק וליאור רווח ממרכז הטניס אשקלון בטקס פתיחת משחקי הספיישל אולימפיקס

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם, בירך ואמר: "כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון! סוניה, שמתאמנת במרכז הטניס והחינוך אשקלון, היא ההוכחה לכך שאין דבר העומד בפני הרצון ועם התמדה, נחישות ואמונה אפשר להגשים כל חלום ולכבוש כל מטרה. סוניה היקרה, כולנו גאים בך! ברכות לשאר השחקנים שהגיעו להישגים יפים ובהצלחה רבה״.

תומר סויסה, מנהל מרכז הטניס והחינוך אשקלון, מסר: "אנחנו גאים על ההישגים המדהימים של סוניה, ליאור ונדב. לייצג את ישראל בבמה העולמית ולהגיע למדליות זהב וכסף זה חלום של כל ספורטאי וספורטאית, ואנו מאושרים שהם זכו להגשים אותו. באופן אישי, כמנהל מרכז שמלווה את סוניה מזה מספר שנים, הרי אין ספק כי מדליית הזהב שלה מביאה כבוד גדול לאשקלון ולמדינת ישראל כולה".

את משלחת הטניס למשחקי הספיישל טניס ליוו לאורך כל ימי התחרויות ברכה בית-נר ושחר קמה ממרכזי הטניס והחינוך בישראל, המשמשים רכזי תוכניות קהילה במרכזים, ביניהן תוכניות לצעירות ולצעירים עם צרכים מיוחדים. תוכניות מיוחדות אלו מתקיימות ב-23 מרכזים בכל רחבי הארץ, כחלק משיתוף פעולה עם ספיישל אולימפיקס ישראל ובתמיכת ארגון וראייטי ישראל.

 

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה