יש לנו זוכים באליפות ישראל לנוער!!!

מיקה בוחניק, הטניסאית המבטיחה גברה בגמר על חברתה לאימונים, קארין אלטורי, וקטפה את התואר אלופת ישראל  בתחרות עד גיל 16.

אליפות ישראל לנוער 2022, על שם גדי מרגלית, הגיעהביום חמישי לסיומה עם מפגש מסקרן במיוחד בגמר בנות עד גיל 16, בין שתי טניסאיות העתיד של ישראל, מיקה בוחניק וקארין אלטורי. השתיים, שנמנות על האקדמיה של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, התמודדו זו מול זו על התואר ומי שיצאה עם ידה על העליונה הייתה בוחניק, עם 2:6  ו-5:7.

בוחניק, שמתאמנת יחד עם ואלטורי אצל מאמן הטניס אייל אומיד ומאמן הכושר רונן בגה, רשמה בשנה האחרונה שורה של הישגים מרשימים, בהם זכייה בשני טורנירי ITF לנוער בישראל ובמקסיקו, העפלה לגמר Les Petit As היוקרתי בצרפת והעפלה לגמר תחרות TE רמה 1 בצרפת על מגרשי חימר.

מיקה בוחניק

יחד עם זאת, בטורניר הבנים עד גיל 18 גבר בגמר שחקן האקדמיה, אופק שימנוב, על איל טולדנו 3:6, ו-2:6. שימנוב בן ה-16, המתאמן ברמת השרון אצל אלירן דוייב, זכה אף הוא השנה בטורניר ה-ITF שנערך בישראל ובתחילת החודש נעצר רק בגמר הטורניר שנערך במקסיקו.

אופק שימנוב

בבנים עד גיל 16 הלל אשוש ניצח את סיימון לוי המדורג הראשון 2:6 ו-1:6. בבנים עד גיל 14 ניצח בגמר שניר מורג ממרכז הטניס והחינוך חיפה את דן ברנד בשלוש מערכות 6:7, 6:2 ו-2:6.

אופיר קרמיש

גם הצפון הרחוק התכבד באלוף צעיר, לאחר שאופיר קרמיש בן ה-11, המתאמן במרכז הטניס והחינוך קריית שמונה, ניצח בגמר בנים עד גיל 12 את טל שוסטר 6:4, 4:6 ו-1:6. קרמיש ממשיך לרשום הישגים מרשימים לגילו ומסתמן כהבטחה גדולה לעתיד. הבטחה צעירה נוספת היא אגם שירן, ממרכז הטניס והחינוך רמת השרון, שניצחה בבנות עד גיל 10 את נויה רוזנסקי בשלוש מערכות מותחות 6:4, 6:7 ו-8:10.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!
מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!נתחיל בזה, שמדובר בספורט הנחשב ליחידני אבל הוא בעצם מאוד חברתי. ספורט, שבו תוכלו לא רק  לשרוף קלוריות (והרבה) ולהפעיל את כל חלקי הגוף, אלא גם לחלוק עם...
להמשך קריאה
טוסו על זה!! אליפות ארצית בפיקלבול
אנו מכריזים כי נפתחה ההרשמה לתחרות פיקל-בול ארצית זוגות של מרכזי הטניס והחינוך בישראל!!  הזוכים המאושרים יקבלו פרס יוקרתי במיוחד: טיסה זוגית לארה"בתהתחרות תתקיים בין התאריכים 10/6/2022-11/6/2022במרכזי הטניס והחינוך בישראל-...
להמשך קריאה
הטניס הישראלי חוגג: 45 שנה לאצטדיון קנדה

האצטדיון המיתולוגי ברמה"ש נחנך ביום העצמאות ה-29 של המדינה ומאז אירח אירועי שיא רבים. מנסדורף: "צפים זיכרונות מרגשים מהמשחקים ששיחקתי כאן"

אצטדיון קנדה הומה בצופים ( ארכיון מרכזי הטניס והחינוך בישראל )
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
10 "המכות"- חבטות של עולם הטניס

חשבתם שאתם יודעים מה זה סרב, וולי או דרופשוט? חישבו שוב.. המרכז לטניס בישראל מגיש לכם את מילון מונחי חבטות טניס:

  1. סרב (serve) – חבטת הגשה. הכדור חייב לנחות באיזור ה'סרוויס-בוקס' של מגרש היריב, דהיינו – במחצית...
להמשך קריאה