יש לנו זוכים באליפות ישראל לנוער!!!

מיקה בוחניק, הטניסאית המבטיחה גברה בגמר על חברתה לאימונים, קארין אלטורי, וקטפה את התואר אלופת ישראל  בתחרות עד גיל 16.

אליפות ישראל לנוער 2022, על שם גדי מרגלית, הגיעהביום חמישי לסיומה עם מפגש מסקרן במיוחד בגמר בנות עד גיל 16, בין שתי טניסאיות העתיד של ישראל, מיקה בוחניק וקארין אלטורי. השתיים, שנמנות על האקדמיה של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, התמודדו זו מול זו על התואר ומי שיצאה עם ידה על העליונה הייתה בוחניק, עם 2:6  ו-5:7.

בוחניק, שמתאמנת יחד עם ואלטורי אצל מאמן הטניס אייל אומיד ומאמן הכושר רונן בגה, רשמה בשנה האחרונה שורה של הישגים מרשימים, בהם זכייה בשני טורנירי ITF לנוער בישראל ובמקסיקו, העפלה לגמר Les Petit As היוקרתי בצרפת והעפלה לגמר תחרות TE רמה 1 בצרפת על מגרשי חימר.

מיקה בוחניק

יחד עם זאת, בטורניר הבנים עד גיל 18 גבר בגמר שחקן האקדמיה, אופק שימנוב, על איל טולדנו 3:6, ו-2:6. שימנוב בן ה-16, המתאמן ברמת השרון אצל אלירן דוייב, זכה אף הוא השנה בטורניר ה-ITF שנערך בישראל ובתחילת החודש נעצר רק בגמר הטורניר שנערך במקסיקו.

אופק שימנוב

בבנים עד גיל 16 הלל אשוש ניצח את סיימון לוי המדורג הראשון 2:6 ו-1:6. בבנים עד גיל 14 ניצח בגמר שניר מורג ממרכז הטניס והחינוך חיפה את דן ברנד בשלוש מערכות 6:7, 6:2 ו-2:6.

אופיר קרמיש

גם הצפון הרחוק התכבד באלוף צעיר, לאחר שאופיר קרמיש בן ה-11, המתאמן במרכז הטניס והחינוך קריית שמונה, ניצח בגמר בנים עד גיל 12 את טל שוסטר 6:4, 4:6 ו-1:6. קרמיש ממשיך לרשום הישגים מרשימים לגילו ומסתמן כהבטחה גדולה לעתיד. הבטחה צעירה נוספת היא אגם שירן, ממרכז הטניס והחינוך רמת השרון, שניצחה בבנות עד גיל 10 את נויה רוזנסקי בשלוש מערכות מותחות 6:4, 6:7 ו-8:10.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

הקרב על המקום הראשון בעולם: ג'וקוביץ' וציציפאס בגמר אליפות אוסטרליה

הסרבי מחץ את טומי פול בשלוש מערכות 5:7, 1:6, 2:6 • היווני התאמץ כדי לנצח בחצי הגמר את קארן ח'צנוב 6:7, 4:6, 7:6, 3:6 • ביום ראשון הם ישחזרו את גמר הרולאן גארוס של 2021 בדרך...

להמשך קריאה
נהריה של טניס
במזג אוויר נפלא התקיים הבוקר טקס הפתיחה הרשמי של טורניר ה-ITF ההיסטורי עד גיל 18 במרכז הטניס והחינוך נהריה.מי ומי במשתתפי הטקס? רונן מרלי, ראש עיריית נהריה; דודו אלחיאני, מנכ"ל העירייה; משה שיטרית, מנהל מחלקת...
להמשך קריאה
כללי הפיקל בול כמה קל ככה כיף!
1.חבטת הגשה 
  • חבטת הגשה תתבצע מצד ימין, באלכסון, בהגשת תחתית, מאחורי קו הבסיס. יש חבטת הגשה אחת בלבד.
  • בהגשה ובהחזרה הכדור חייב לנחות אחרי החבטה בו. (כלומר קיים איסור על שני...
להמשך קריאה
לראשונה: נהריה תארח תחרות טניס בינלאומית לנוער
128 טניסאיות וטניסאים מ-20 מדינות ישתתפו החל מסוף השבוע הקרוב בתחרות טניס לנוער שתתקיים במתחם הספורטק בנהריה ותקנה נקודות דירוג בסבב העולמי עד גיל 18. "שמחים לארח במתחם הטניס בעיר תחרות בינלאומית לנוער. מדובר על הזדמנות לתושבי...
להמשך קריאה
זוהר: נחזיר את הטניס לקדמת הספורט בישראל

שר הספורט אירח היום בלשכתו עם טניסאי העבר אנדי רם ויוני ארליך, יחד בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל: "מצאנו שותף לחזון העצמת הענף וערכיו"

אנדי רם מיקי זוהר ויוני ארליך...</div><div class= להמשך קריאה