יש לנו זוכים באליפות ישראל לנוער!!!

מיקה בוחניק, הטניסאית המבטיחה גברה בגמר על חברתה לאימונים, קארין אלטורי, וקטפה את התואר אלופת ישראל  בתחרות עד גיל 16.

אליפות ישראל לנוער 2022, על שם גדי מרגלית, הגיעהביום חמישי לסיומה עם מפגש מסקרן במיוחד בגמר בנות עד גיל 16, בין שתי טניסאיות העתיד של ישראל, מיקה בוחניק וקארין אלטורי. השתיים, שנמנות על האקדמיה של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, התמודדו זו מול זו על התואר ומי שיצאה עם ידה על העליונה הייתה בוחניק, עם 2:6  ו-5:7.

בוחניק, שמתאמנת יחד עם ואלטורי אצל מאמן הטניס אייל אומיד ומאמן הכושר רונן בגה, רשמה בשנה האחרונה שורה של הישגים מרשימים, בהם זכייה בשני טורנירי ITF לנוער בישראל ובמקסיקו, העפלה לגמר Les Petit As היוקרתי בצרפת והעפלה לגמר תחרות TE רמה 1 בצרפת על מגרשי חימר.

מיקה בוחניק

יחד עם זאת, בטורניר הבנים עד גיל 18 גבר בגמר שחקן האקדמיה, אופק שימנוב, על איל טולדנו 3:6, ו-2:6. שימנוב בן ה-16, המתאמן ברמת השרון אצל אלירן דוייב, זכה אף הוא השנה בטורניר ה-ITF שנערך בישראל ובתחילת החודש נעצר רק בגמר הטורניר שנערך במקסיקו.

אופק שימנוב

בבנים עד גיל 16 הלל אשוש ניצח את סיימון לוי המדורג הראשון 2:6 ו-1:6. בבנים עד גיל 14 ניצח בגמר שניר מורג ממרכז הטניס והחינוך חיפה את דן ברנד בשלוש מערכות 6:7, 6:2 ו-2:6.

אופיר קרמיש

גם הצפון הרחוק התכבד באלוף צעיר, לאחר שאופיר קרמיש בן ה-11, המתאמן במרכז הטניס והחינוך קריית שמונה, ניצח בגמר בנים עד גיל 12 את טל שוסטר 6:4, 4:6 ו-1:6. קרמיש ממשיך לרשום הישגים מרשימים לגילו ומסתמן כהבטחה גדולה לעתיד. הבטחה צעירה נוספת היא אגם שירן, ממרכז הטניס והחינוך רמת השרון, שניצחה בבנות עד גיל 10 את נויה רוזנסקי בשלוש מערכות מותחות 6:4, 6:7 ו-8:10.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה