יש לנו זוכים באליפות ישראל לנוער!!!

מיקה בוחניק, הטניסאית המבטיחה גברה בגמר על חברתה לאימונים, קארין אלטורי, וקטפה את התואר אלופת ישראל  בתחרות עד גיל 16.

אליפות ישראל לנוער 2022, על שם גדי מרגלית, הגיעהביום חמישי לסיומה עם מפגש מסקרן במיוחד בגמר בנות עד גיל 16, בין שתי טניסאיות העתיד של ישראל, מיקה בוחניק וקארין אלטורי. השתיים, שנמנות על האקדמיה של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, התמודדו זו מול זו על התואר ומי שיצאה עם ידה על העליונה הייתה בוחניק, עם 2:6  ו-5:7.

בוחניק, שמתאמנת יחד עם ואלטורי אצל מאמן הטניס אייל אומיד ומאמן הכושר רונן בגה, רשמה בשנה האחרונה שורה של הישגים מרשימים, בהם זכייה בשני טורנירי ITF לנוער בישראל ובמקסיקו, העפלה לגמר Les Petit As היוקרתי בצרפת והעפלה לגמר תחרות TE רמה 1 בצרפת על מגרשי חימר.

מיקה בוחניק

יחד עם זאת, בטורניר הבנים עד גיל 18 גבר בגמר שחקן האקדמיה, אופק שימנוב, על איל טולדנו 3:6, ו-2:6. שימנוב בן ה-16, המתאמן ברמת השרון אצל אלירן דוייב, זכה אף הוא השנה בטורניר ה-ITF שנערך בישראל ובתחילת החודש נעצר רק בגמר הטורניר שנערך במקסיקו.

אופק שימנוב

בבנים עד גיל 16 הלל אשוש ניצח את סיימון לוי המדורג הראשון 2:6 ו-1:6. בבנים עד גיל 14 ניצח בגמר שניר מורג ממרכז הטניס והחינוך חיפה את דן ברנד בשלוש מערכות 6:7, 6:2 ו-2:6.

אופיר קרמיש

גם הצפון הרחוק התכבד באלוף צעיר, לאחר שאופיר קרמיש בן ה-11, המתאמן במרכז הטניס והחינוך קריית שמונה, ניצח בגמר בנים עד גיל 12 את טל שוסטר 6:4, 4:6 ו-1:6. קרמיש ממשיך לרשום הישגים מרשימים לגילו ומסתמן כהבטחה גדולה לעתיד. הבטחה צעירה נוספת היא אגם שירן, ממרכז הטניס והחינוך רמת השרון, שניצחה בבנות עד גיל 10 את נויה רוזנסקי בשלוש מערכות מותחות 6:4, 6:7 ו-8:10.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה
השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה