חזרנו ובגדול: אליפות חיפה המסורתית ע"ש בועז פיקלני ז"ל

התרגשנו לחזור ולקיים את אליפות חיפה המסורתית לזכרו של בועז פיקלני, חובב טניס מושבע ואדם עם הנשמה הכי גדולה שיש, שמרכזי הטניס והחינוך חיפה היה ביתו השני.

למעלה מ-350 ילדים וילדות, מבוגרות ומבוגרות, מכיתות א'-ב' ועד לגיל השלישי, במסגרות יחידים וזוגות, התחרו במשך שלושה שבועות במגוון קטגוריות – מיני טניס, 3/4 מגרש, מגרש מלא ועד לתחרותי ואפילו – לראשונה – בפיקל בול, שבה השתתפו בתחרות כ-25 ילדים וילדות.

הרוח והאחווה הספורטיבית הורגשה בכל יום, בכל מגרש, מתחילת המשחקים בשעה 16:00 ואף במשחקים המרכזיים בקטגוריית ה״אופן״, שהתקיימו בשעה 17:30 ובהם זכה שון קמישב, לאחר ניצחון מותח במיוחד על אופק אמויאל בגמר איכותי מאוד.

חווינו יחד רגעי שיא רבים במהלך התחרות. רגעים של אושר על ניצחונות גדולים וגם רגעים של כבוד הדדי ופרגון בעת הפסדים. רכבת הרים של תחושות, שתמיד הובילה למקומות טובים ולהבנה כי הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה. כך, למעלה מ-250 שחקניות ושחקנים כיבדו את הזוכות והזוכים בטקס חלוקת הפרסים, שבו השתתפו בין היתר אלמנתו של בועז, אורית, בתו של בועז, גלית, חבריו הקרובים ועוד.

אף עין לא נותרה יבשה בטקס מתחושת האהבה לבועז, כמו בחייו כך באליפות לזכרו. נזכור את בועז ונמשיך ונשחק את המשחק, כמו שהוא בטוח היה רוצה.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על נפילתו של רב סרן ג'לאא איבראהים
מרכזי הטניס והחינוך בישראל, משתתפים בצערו של עלאם אבראהים, מנהל מרכז הטניס והחינוך סאג'ור, שאיבד את בן דודו רב סרן ג'לאא איבראהים שנהרג מפגיעת נ"ט ברדום רצועת עזה.
קורס טניס למתחילים 8 ב-120 (לפי רשימת סניפים)
הקיץ הזה אתם.ן איתנו! 🌞🔥במיוחד בשבילכם, הכנו קורס קיץ הכולל 8 מפגשים ב- 120 ₪.הקורס מתאים לגילאי 4-18 בכל הרמות.מחכה לכם חוויה ספורטיבית ומקצועית על המגרשהבטיחו את מקומכם כבר...
להמשך קריאה
ביל ליפי אחד מששת מייסי הארגון הלך לעולמו בשיבה טובה
מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על לכתו של אחד מששת מייסדי הארגון ביל ליפי שהלך הלילה לעולמו בשיבה טובה.
באפריל...
להמשך קריאה
יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.