חזרנו ובגדול: אליפות חיפה המסורתית ע"ש בועז פיקלני ז"ל

התרגשנו לחזור ולקיים את אליפות חיפה המסורתית לזכרו של בועז פיקלני, חובב טניס מושבע ואדם עם הנשמה הכי גדולה שיש, שמרכזי הטניס והחינוך חיפה היה ביתו השני.

למעלה מ-350 ילדים וילדות, מבוגרות ומבוגרות, מכיתות א'-ב' ועד לגיל השלישי, במסגרות יחידים וזוגות, התחרו במשך שלושה שבועות במגוון קטגוריות – מיני טניס, 3/4 מגרש, מגרש מלא ועד לתחרותי ואפילו – לראשונה – בפיקל בול, שבה השתתפו בתחרות כ-25 ילדים וילדות.

הרוח והאחווה הספורטיבית הורגשה בכל יום, בכל מגרש, מתחילת המשחקים בשעה 16:00 ואף במשחקים המרכזיים בקטגוריית ה״אופן״, שהתקיימו בשעה 17:30 ובהם זכה שון קמישב, לאחר ניצחון מותח במיוחד על אופק אמויאל בגמר איכותי מאוד.

חווינו יחד רגעי שיא רבים במהלך התחרות. רגעים של אושר על ניצחונות גדולים וגם רגעים של כבוד הדדי ופרגון בעת הפסדים. רכבת הרים של תחושות, שתמיד הובילה למקומות טובים ולהבנה כי הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה. כך, למעלה מ-250 שחקניות ושחקנים כיבדו את הזוכות והזוכים בטקס חלוקת הפרסים, שבו השתתפו בין היתר אלמנתו של בועז, אורית, בתו של בועז, גלית, חבריו הקרובים ועוד.

אף עין לא נותרה יבשה בטקס מתחושת האהבה לבועז, כמו בחייו כך באליפות לזכרו. נזכור את בועז ונמשיך ונשחק את המשחק, כמו שהוא בטוח היה רוצה.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה