חזרנו ובגדול: אליפות חיפה המסורתית ע"ש בועז פיקלני ז"ל

התרגשנו לחזור ולקיים את אליפות חיפה המסורתית לזכרו של בועז פיקלני, חובב טניס מושבע ואדם עם הנשמה הכי גדולה שיש, שמרכזי הטניס והחינוך חיפה היה ביתו השני.

למעלה מ-350 ילדים וילדות, מבוגרות ומבוגרות, מכיתות א'-ב' ועד לגיל השלישי, במסגרות יחידים וזוגות, התחרו במשך שלושה שבועות במגוון קטגוריות – מיני טניס, 3/4 מגרש, מגרש מלא ועד לתחרותי ואפילו – לראשונה – בפיקל בול, שבה השתתפו בתחרות כ-25 ילדים וילדות.

הרוח והאחווה הספורטיבית הורגשה בכל יום, בכל מגרש, מתחילת המשחקים בשעה 16:00 ואף במשחקים המרכזיים בקטגוריית ה״אופן״, שהתקיימו בשעה 17:30 ובהם זכה שון קמישב, לאחר ניצחון מותח במיוחד על אופק אמויאל בגמר איכותי מאוד.

חווינו יחד רגעי שיא רבים במהלך התחרות. רגעים של אושר על ניצחונות גדולים וגם רגעים של כבוד הדדי ופרגון בעת הפסדים. רכבת הרים של תחושות, שתמיד הובילה למקומות טובים ולהבנה כי הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה. כך, למעלה מ-250 שחקניות ושחקנים כיבדו את הזוכות והזוכים בטקס חלוקת הפרסים, שבו השתתפו בין היתר אלמנתו של בועז, אורית, בתו של בועז, גלית, חבריו הקרובים ועוד.

אף עין לא נותרה יבשה בטקס מתחושת האהבה לבועז, כמו בחייו כך באליפות לזכרו. נזכור את בועז ונמשיך ונשחק את המשחק, כמו שהוא בטוח היה רוצה.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!
מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!נתחיל בזה, שמדובר בספורט הנחשב ליחידני אבל הוא בעצם מאוד חברתי. ספורט, שבו תוכלו לא רק  לשרוף קלוריות (והרבה) ולהפעיל את כל חלקי הגוף, אלא גם לחלוק עם...
להמשך קריאה
טוסו על זה!! אליפות ארצית בפיקלבול
אנו מכריזים כי נפתחה ההרשמה לתחרות פיקל-בול ארצית זוגות של מרכזי הטניס והחינוך בישראל!!  הזוכים המאושרים יקבלו פרס יוקרתי במיוחד: טיסה זוגית לארה"בתהתחרות תתקיים בין התאריכים 10/6/2022-11/6/2022במרכזי הטניס והחינוך בישראל-...
להמשך קריאה
הטניס הישראלי חוגג: 45 שנה לאצטדיון קנדה

האצטדיון המיתולוגי ברמה"ש נחנך ביום העצמאות ה-29 של המדינה ומאז אירח אירועי שיא רבים. מנסדורף: "צפים זיכרונות מרגשים מהמשחקים ששיחקתי כאן"

אצטדיון קנדה הומה בצופים ( ארכיון מרכזי הטניס והחינוך בישראל )
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
10 "המכות"- חבטות של עולם הטניס

חשבתם שאתם יודעים מה זה סרב, וולי או דרופשוט? חישבו שוב.. המרכז לטניס בישראל מגיש לכם את מילון מונחי חבטות טניס:

  1. סרב (serve) – חבטת הגשה. הכדור חייב לנחות באיזור ה'סרוויס-בוקס' של מגרש היריב, דהיינו – במחצית...
להמשך קריאה