חזרנו ובגדול: אליפות חיפה המסורתית ע"ש בועז פיקלני ז"ל

התרגשנו לחזור ולקיים את אליפות חיפה המסורתית לזכרו של בועז פיקלני, חובב טניס מושבע ואדם עם הנשמה הכי גדולה שיש, שמרכזי הטניס והחינוך חיפה היה ביתו השני.

למעלה מ-350 ילדים וילדות, מבוגרות ומבוגרות, מכיתות א'-ב' ועד לגיל השלישי, במסגרות יחידים וזוגות, התחרו במשך שלושה שבועות במגוון קטגוריות – מיני טניס, 3/4 מגרש, מגרש מלא ועד לתחרותי ואפילו – לראשונה – בפיקל בול, שבה השתתפו בתחרות כ-25 ילדים וילדות.

הרוח והאחווה הספורטיבית הורגשה בכל יום, בכל מגרש, מתחילת המשחקים בשעה 16:00 ואף במשחקים המרכזיים בקטגוריית ה״אופן״, שהתקיימו בשעה 17:30 ובהם זכה שון קמישב, לאחר ניצחון מותח במיוחד על אופק אמויאל בגמר איכותי מאוד.

חווינו יחד רגעי שיא רבים במהלך התחרות. רגעים של אושר על ניצחונות גדולים וגם רגעים של כבוד הדדי ופרגון בעת הפסדים. רכבת הרים של תחושות, שתמיד הובילה למקומות טובים ולהבנה כי הדרך לא פחות חשובה מהתוצאה. כך, למעלה מ-250 שחקניות ושחקנים כיבדו את הזוכות והזוכים בטקס חלוקת הפרסים, שבו השתתפו בין היתר אלמנתו של בועז, אורית, בתו של בועז, גלית, חבריו הקרובים ועוד.

אף עין לא נותרה יבשה בטקס מתחושת האהבה לבועז, כמו בחייו כך באליפות לזכרו. נזכור את בועז ונמשיך ונשחק את המשחק, כמו שהוא בטוח היה רוצה.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה