זוהר: נחזיר את הטניס לקדמת הספורט בישראל

שר הספורט אירח היום בלשכתו עם טניסאי העבר אנדי רם ויוני ארליך, יחד בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל: "מצאנו שותף לחזון העצמת הענף וערכיו"

אנדי רם מיקי זוהר ויוני ארליך

בזמן שחברם הטוב נובאק ג'וקוביץ' ערך את הקאמבק באליפות אוסטרליה הפתוחה בטניס, נפגשו היום (שלישי) טניסאי העבר אנדי רם ויוני ארליך עם שר התרבות והספורט, מיקי זוהר. בפגישה השתתפו בנוסף בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל, בהם ארז וידר, מנכ"ל המרכזים, אייל תעוז, מנהל אסטרטגיה ופרויקטים בארגון, ולילו צרפתי, מנהל תפעול המרכזים, וכן עופרי לנקרי,  מנהלת תחום רשויות מקומיות וממשל, ושני מנהלי מרכזי טניס וחינוך בחברה הערבית – עלם איברהים בגליל סאג'ור ומואמן חאג' יחיא בטייבה.

במסגרת הפגישה הוצגו בפני השר מגוון תוכניות הטניס ב-23 ישובים אשר בהם פועלים מרכזי הטניס והחינוך ברחבי הארץ וברובם בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית. כל זאת, במקביל לשש תוכניות קהילתיות בהן משולבים כ-2,000 ילדים המתמודדים עם קשיים ואתגרים על רקע משפחתי, חברתי או כלכלי, בנוסף לחלוקת 15 מיליון ₪ מלגות מדי שנה, שמטרתן להעניק לילדים הזדמנות אמיתית ושווה ללמוד טניס ולהתפתח במשחק.

בתוך כך, סקרו רם וארליך את מצב ענף הטניס בישראל, כשהם מדגישים את המאמצים הרבים המושקעים כיום לאיתור כישרונות בעלי פוטנציאל תחרותי דווקא באזורי הפריפריה.

מדברי השר עלה כי הוא בקיא מאוד בענף הטניס ובכוונתו לפעול להגדלת מספר הטניסאיות והטניסאים בישראל, בתאום מול גורמי הענף וברתימת אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. עוד אמר השר כי הטניס הביא הרבה כבוד לישראל בעולם והוא נחוש להחזיר את הטניס לקדמת הספורט במדינה. הוא הוסיף וציין כי שילובם של אנדי רם ויוני ארליך בטיפוח הטניס בישראל הינו תעודת כבוד למרכזי הטניס והחינוך, בשל ההכרה ביכולתם לתרום לקידום ילדים הן ברמה האישית והן ברמה החברתית.

ממרכזי הטניס והחינוך בישראל נמסר: "אנו מודים לשר התרבות והספורט, מיקי זוהר, על הפגישה החשובה ועל הערכתו לפעילות הענפה של המרכזים בשלושה מגרשים: המגרש התחרותי, המגרש ההישגי  והמגרש הקהילתי. מצאנו שותף אמיתי לחזון העצמת הטניס וערכיו בישראל, כך שנמשיך לפתוח בפני עוד ועוד ילדים עתיד מבטיח על מגרשי הטניס ובחיים עצמם".ש

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה
השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה