ולס ופדידה ניצחו בתחרות הטניס הבינ"ל בנהריה

עמית ולס גבר בבנים על אייל שומילוב ומאי פדידה גברה בבנות על קארימן (קיקי) בוקאעי. רונן מרלי, ראש העיר נהריה: "חווית טניס מדהימה שסחפה רבים"

טורניר הטניס הבינלאומי לנוער בנהריה, שהיה לראשון בתולדות העיר הצפונית, הגיע היום (שבת) לסיומו לעיני קהל של כ-300 צופים. בגמר הבנים גבר עמית ולס בן ה-17 ממרכז הטניס והחינוך רמת השרון על אייל שומילוב בן ה-16, לאחר שעתיים וחצי של משחק. ולס הציל נקודת משחק במערכה השלישית וניצח 2:6, 6:4, 6:7 (1).

בגמר הבנות גברה מאי פדידה בת ה-15 ממרכז הטניס והחינוך חיפה על קארימן (קיקי) בוקאעי בת ה-15 ממרכז הטניס והחינוך עכו בשתי מערכות חלקות: 0:6, 1:6. בגמר הזוגות בנים ניצחו עמית ולס ועידו סמימיאן ממרכז הטניס והחינוך רמת השרון את הלל אשוש וירדן קאולי 3:6, 6:7 (1). בגמר הבנות היו אלה מאי פדידה וספיר רזניק ממרכז הטניס והחינוך חיפה, שגברו בשלוש מערכות על עדי ביטון ואלכסה גונזאלס מספרד 6:3, 2:6, 2:10.

משחקי הגמר נערכו  בהשתתפות ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, מנכ"ל העירייה, דודו  אלחיאני, מנהל מחלקת הספורט בעירייה, משה שטרית, המנהל המקצועי של מרכזי והחינוך בישראל וקפטן נבחרת הדייויס של ישראל, יוני ארליך, מנהל תוכניות אוהבי הטניס במרכזים וקפטן נבחרת הפדרציה של ישראל, רונן מורלי, מנהל מחלקת התחרויות במרכזים, שי מקדש, ומנהל מרכז הטניס והחינוך נהריה, כארם גאנם.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, אמר: "נהנו מחוויית טניס מדהימה, שסחפה אחריה מאות מתושבי העיר לאורך כל ימי התחרות. אני משוכנע כי יחד עם מרכזי הטניס והחינוך בישראל נדע להמשיך ולמנף את הטניס בנהריה, מתוך הכרה בתרומת המשחק לחינוך לערכים ולמצוינות, יחד עם הפוטנציאל הממשי לטיפוח אלופות ואלופים אשר יביאו כבוד רב לעיר שלנו ולמדינת ישראל".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה