ולס ופדידה ניצחו בתחרות הטניס הבינ"ל בנהריה

עמית ולס גבר בבנים על אייל שומילוב ומאי פדידה גברה בבנות על קארימן (קיקי) בוקאעי. רונן מרלי, ראש העיר נהריה: "חווית טניס מדהימה שסחפה רבים"

טורניר הטניס הבינלאומי לנוער בנהריה, שהיה לראשון בתולדות העיר הצפונית, הגיע היום (שבת) לסיומו לעיני קהל של כ-300 צופים. בגמר הבנים גבר עמית ולס בן ה-17 ממרכז הטניס והחינוך רמת השרון על אייל שומילוב בן ה-16, לאחר שעתיים וחצי של משחק. ולס הציל נקודת משחק במערכה השלישית וניצח 2:6, 6:4, 6:7 (1).

בגמר הבנות גברה מאי פדידה בת ה-15 ממרכז הטניס והחינוך חיפה על קארימן (קיקי) בוקאעי בת ה-15 ממרכז הטניס והחינוך עכו בשתי מערכות חלקות: 0:6, 1:6. בגמר הזוגות בנים ניצחו עמית ולס ועידו סמימיאן ממרכז הטניס והחינוך רמת השרון את הלל אשוש וירדן קאולי 3:6, 6:7 (1). בגמר הבנות היו אלה מאי פדידה וספיר רזניק ממרכז הטניס והחינוך חיפה, שגברו בשלוש מערכות על עדי ביטון ואלכסה גונזאלס מספרד 6:3, 2:6, 2:10.

משחקי הגמר נערכו  בהשתתפות ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, מנכ"ל העירייה, דודו  אלחיאני, מנהל מחלקת הספורט בעירייה, משה שטרית, המנהל המקצועי של מרכזי והחינוך בישראל וקפטן נבחרת הדייויס של ישראל, יוני ארליך, מנהל תוכניות אוהבי הטניס במרכזים וקפטן נבחרת הפדרציה של ישראל, רונן מורלי, מנהל מחלקת התחרויות במרכזים, שי מקדש, ומנהל מרכז הטניס והחינוך נהריה, כארם גאנם.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, אמר: "נהנו מחוויית טניס מדהימה, שסחפה אחריה מאות מתושבי העיר לאורך כל ימי התחרות. אני משוכנע כי יחד עם מרכזי הטניס והחינוך בישראל נדע להמשיך ולמנף את הטניס בנהריה, מתוך הכרה בתרומת המשחק לחינוך לערכים ולמצוינות, יחד עם הפוטנציאל הממשי לטיפוח אלופות ואלופים אשר יביאו כבוד רב לעיר שלנו ולמדינת ישראל".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה