השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

שר הספורט, חבר הכנסת מיקי זוהר, ביקר היום (שלישי) במרכז הטניס והחינוך רמת השרון ונפגש עם בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל, בראשות מנכ"ל המרכזים, ארז וידר, בנוסף לטניסאי העבר, אנדי רם ויוני ארליך. במסגרת הביקור נפגש שר הספורט עם קבוצת טניסאים וטניסאיות מבטיחים בגילאי 12-14 מכל רחבי המדינה, המגיעים מדי שבוע ליום אימונים משותף במרכז רמת השרון, בהובלת המנהל המקצועי של המרכזים, יוני ארליך.

השר שוחח עם ילדי הטניס מערד, קריית שמונה, עכו, אשקלון וערים מרוחקות נוספות, וגרם להם להתרגשות רבה, לאחר שערך עמם משחקונים קצרים על המגרש. זוהר הוסיף וקיים דיון מקצועי עם בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל, במהלכו הוצגה בפניו פעילותם הענפה של המרכזים ב-23 ישובים, בדגש על מתן הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילד ללא הבדל ללמוד ולהתקדם במשחק הטניס, לצד מעטפת תומכת של מגוון תוכניות קהילה למול אתגרים אישיים של ילדים מהפריפריה הגאוגרפית והחברתית בישראל.

בתוך כך, חשפו בכירי המרכזים בפני השר כי מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם צפוי להיפתח עד סוף השנה בשדרות, יחד עם תוכניות להקמת מרכזים נוספים דווקא באזורים המאתגרים בישראל. זוהר בירך על המהלך ואמר: "משרד התרבות והספורט פועל להגדיל את מתקני הטניס בפריפריה, במטרה להביא יותר ויותר ילדים להכיר את המשחק כספורט אינדיבידואלי, המתכתב עם מצוינות, חוסן אישי וחינוך לערכים".

השר מיקי זהר, אנדי רם ויוני ארליך

במישור התחרותי, ציין השר בדיון: "אני מאמין גדול בקיום תחרויות טניס בין לאומית בישראל, עם הטניסאים המובילים בעולם, כמו תחרות ה-250 ATP שהתקיימה בספטמבר האחרון ותחרות ATP נוספת העתידה להתקיים בנובמבר השנה בירושלים, ובשאיפה תהיה זו הפעם תחרות ATP 500.  התחרויות הבין לאומיות תורמות למשיכת ילדים לענף ונושאות בנוסף ערך לאומי רב, הודות לסיקור העולמי של מדינת ישראל".

השר סיכם את הביקור: "מצאתי במרכזי הטניס והחינוך בישראל שותפים אמיתיים לקידום ענף הטניס הישראלי על כל רבדיו, הן התחרותי והן הקהילתי. לפנינו עוד עבודה רבה להחזרת ענף הטניס לקדמת הספורט הישראלי, אולם אני משוכנע כי בשילוב כוחות מצוינים ומחויבים, נוכל לראות התקדמות עקבית בהישגי הענף ובתרומתו לפיתוח חיי הספורט בפריפריה".

השר מיקי זהר

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, אמר: "אנו מודים לשר הספורט, מיקי זוהר, על ביקורו ועל התמיכה הרבה בשליחות שאנו מובילים מדי יום למען טיפוח אלופים בטניס ובחיים. אנחנו פועלים בעיקר בפריפריה, לרוב היכן שאחרים לא נמצאים, ומעניקים טניס איכותי לילדים שאין להם הזדמנות שווה. לראיה, אלופות ואלופי טניס רבים צמחו דווקא ממרכזים מרוחקים, יחד עם מאות אלפי ילדים שנפתחו בפניהם אופקים חדשים בחיים הודות למשחק הטניס".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה
200 ילדי וראייטי חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית "ספיישל טניס" המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: "כל אחד יכול להגשים את עצמו"

null

להמשך קריאה
ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.
נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של...
להמשך קריאה
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
אישור 46 א' - מרכזי הטניס והחינוך בישראל
מצ"ב טופס אישור 46 א'  לשנת 2023 - לפתיחה - לחצו על הקישור ⇐ אישור 46 א'
להמשך קריאה