השר מיקי זוהר: נגדיל את מתקני הטניס בפריפריה

השר התארח במרכזי הטניס והחינוך בישראל, שצפויים לפתוח בקרוב מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם בשדרות: "מצאתי שותפים אמיתיים לקידום הטניס בישראל"

שר הספורט, חבר הכנסת מיקי זוהר, ביקר היום (שלישי) במרכז הטניס והחינוך רמת השרון ונפגש עם בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל, בראשות מנכ"ל המרכזים, ארז וידר, בנוסף לטניסאי העבר, אנדי רם ויוני ארליך. במסגרת הביקור נפגש שר הספורט עם קבוצת טניסאים וטניסאיות מבטיחים בגילאי 12-14 מכל רחבי המדינה, המגיעים מדי שבוע ליום אימונים משותף במרכז רמת השרון, בהובלת המנהל המקצועי של המרכזים, יוני ארליך.

השר שוחח עם ילדי הטניס מערד, קריית שמונה, עכו, אשקלון וערים מרוחקות נוספות, וגרם להם להתרגשות רבה, לאחר שערך עמם משחקונים קצרים על המגרש. זוהר הוסיף וקיים דיון מקצועי עם בכירי מרכזי הטניס והחינוך בישראל, במהלכו הוצגה בפניו פעילותם הענפה של המרכזים ב-23 ישובים, בדגש על מתן הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילד ללא הבדל ללמוד ולהתקדם במשחק הטניס, לצד מעטפת תומכת של מגוון תוכניות קהילה למול אתגרים אישיים של ילדים מהפריפריה הגאוגרפית והחברתית בישראל.

בתוך כך, חשפו בכירי המרכזים בפני השר כי מרכז טניס וחינוך ראשון אי פעם צפוי להיפתח עד סוף השנה בשדרות, יחד עם תוכניות להקמת מרכזים נוספים דווקא באזורים המאתגרים בישראל. זוהר בירך על המהלך ואמר: "משרד התרבות והספורט פועל להגדיל את מתקני הטניס בפריפריה, במטרה להביא יותר ויותר ילדים להכיר את המשחק כספורט אינדיבידואלי, המתכתב עם מצוינות, חוסן אישי וחינוך לערכים".

השר מיקי זהר, אנדי רם ויוני ארליך

במישור התחרותי, ציין השר בדיון: "אני מאמין גדול בקיום תחרויות טניס בין לאומית בישראל, עם הטניסאים המובילים בעולם, כמו תחרות ה-250 ATP שהתקיימה בספטמבר האחרון ותחרות ATP נוספת העתידה להתקיים בנובמבר השנה בירושלים, ובשאיפה תהיה זו הפעם תחרות ATP 500.  התחרויות הבין לאומיות תורמות למשיכת ילדים לענף ונושאות בנוסף ערך לאומי רב, הודות לסיקור העולמי של מדינת ישראל".

השר סיכם את הביקור: "מצאתי במרכזי הטניס והחינוך בישראל שותפים אמיתיים לקידום ענף הטניס הישראלי על כל רבדיו, הן התחרותי והן הקהילתי. לפנינו עוד עבודה רבה להחזרת ענף הטניס לקדמת הספורט הישראלי, אולם אני משוכנע כי בשילוב כוחות מצוינים ומחויבים, נוכל לראות התקדמות עקבית בהישגי הענף ובתרומתו לפיתוח חיי הספורט בפריפריה".

השר מיקי זהר

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, אמר: "אנו מודים לשר הספורט, מיקי זוהר, על ביקורו ועל התמיכה הרבה בשליחות שאנו מובילים מדי יום למען טיפוח אלופים בטניס ובחיים. אנחנו פועלים בעיקר בפריפריה, לרוב היכן שאחרים לא נמצאים, ומעניקים טניס איכותי לילדים שאין להם הזדמנות שווה. לראיה, אלופות ואלופי טניס רבים צמחו דווקא ממרכזים מרוחקים, יחד עם מאות אלפי ילדים שנפתחו בפניהם אופקים חדשים בחיים הודות למשחק הטניס".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על נפילתו של רב סרן ג'לאא איבראהים
מרכזי הטניס והחינוך בישראל, משתתפים בצערו של עלאם אבראהים, מנהל מרכז הטניס והחינוך סאג'ור, שאיבד את בן דודו רב סרן ג'לאא איבראהים שנהרג מפגיעת נ"ט ברדום רצועת עזה.
קורס טניס למתחילים 8 ב-120 (לפי רשימת סניפים)
הקיץ הזה אתם.ן איתנו! 🌞🔥במיוחד בשבילכם, הכנו קורס קיץ הכולל 8 מפגשים ב- 120 ₪.הקורס מתאים לגילאי 4-18 בכל הרמות.מחכה לכם חוויה ספורטיבית ומקצועית על המגרשהבטיחו את מקומכם כבר...
להמשך קריאה
ביל ליפי אחד מששת מייסי הארגון הלך לעולמו בשיבה טובה
מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על לכתו של אחד מששת מייסדי הארגון ביל ליפי שהלך הלילה לעולמו בשיבה טובה.
באפריל...
להמשך קריאה
יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.