הכירו את הד סטארט: תכנית מיוחדת למען טיפוח מנהיגות צעירה בפריפריה

הכירו את הד סטארט: תכנית מיוחדת למען טיפוח מנהיגות צעירה בפריפריה
המחויבות שלנו למען כל ילדה וילד בישראל הולידה עוד תכנית חברתית, שכולנו גאים בה. המדובר בתכנית הנקראת "הד סטארט", אותה יזם אלוף העבר אנדי רם על-שם אביו עמי רם ז"ל. יחד עם אנדי הפכנו את החזון למעשה ואפילו רתמנו אלינו את אנשי המקצוע של עמותת "ערכים בספורט".

אז מה הבשורה ב"הד סטארט"? לצד שש תוכניות הדגל החברתיות שלנו,

מטרת התכנית החדשה היא להעצים את ילדי הפריפריה על-ידי טיפוח מנהיגות מקומית צעירה דרך משחק הטניס.

כך, מעבר לאימוני הטניס השבועיים משתתפי "הד סטארט" בגילאי 8-12 נהנים מפעילויות העשרה והעצמה במסגרת מפגשים שבועיים על הרצף החינוכי-חברתי.

פעילויות אלו מתקיימות גם בהשתתפות הורי הילדים וכוללות סדנאות, קבוצות דיון, סימולציות להתמודדות עם קשיים ויוזמות קהילתיות משותפות. כל אלה יובילו לחיזוק החוסן האישי, הערכי והקהילתי של הילדים במעבר מגיל הילדות לתקופת הנעורים… ובהמשך, כאנשים בוגרים, לחיים בעלי משמעות, תרומה והשפעה, כל אחד לפי בחירתו, כל אחד לפי דרכו, על מגרשי הטניס ובתחומים אחרים.

יצאנו לדרך ואנו מאחלים הצלחה רבה לילדות ולילדי "הד סטארט" במרכזי הטניס והחינוך אופקים, קריית שמונה, טבריה, גליל-סאג'ור וערד.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה