הכירו את הד סטארט: תכנית מיוחדת למען טיפוח מנהיגות צעירה בפריפריה

הכירו את הד סטארט: תכנית מיוחדת למען טיפוח מנהיגות צעירה בפריפריה
המחויבות שלנו למען כל ילדה וילד בישראל הולידה עוד תכנית חברתית, שכולנו גאים בה. המדובר בתכנית הנקראת "הד סטארט", אותה יזם אלוף העבר אנדי רם על-שם אביו עמי רם ז"ל. יחד עם אנדי הפכנו את החזון למעשה ואפילו רתמנו אלינו את אנשי המקצוע של עמותת "ערכים בספורט".

אז מה הבשורה ב"הד סטארט"? לצד שש תוכניות הדגל החברתיות שלנו,

מטרת התכנית החדשה היא להעצים את ילדי הפריפריה על-ידי טיפוח מנהיגות מקומית צעירה דרך משחק הטניס.

כך, מעבר לאימוני הטניס השבועיים משתתפי "הד סטארט" בגילאי 8-12 נהנים מפעילויות העשרה והעצמה במסגרת מפגשים שבועיים על הרצף החינוכי-חברתי.

פעילויות אלו מתקיימות גם בהשתתפות הורי הילדים וכוללות סדנאות, קבוצות דיון, סימולציות להתמודדות עם קשיים ויוזמות קהילתיות משותפות. כל אלה יובילו לחיזוק החוסן האישי, הערכי והקהילתי של הילדים במעבר מגיל הילדות לתקופת הנעורים… ובהמשך, כאנשים בוגרים, לחיים בעלי משמעות, תרומה והשפעה, כל אחד לפי בחירתו, כל אחד לפי דרכו, על מגרשי הטניס ובתחומים אחרים.

יצאנו לדרך ואנו מאחלים הצלחה רבה לילדות ולילדי "הד סטארט" במרכזי הטניס והחינוך אופקים, קריית שמונה, טבריה, גליל-סאג'ור וערד.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!
מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!נתחיל בזה, שמדובר בספורט הנחשב ליחידני אבל הוא בעצם מאוד חברתי. ספורט, שבו תוכלו לא רק  לשרוף קלוריות (והרבה) ולהפעיל את כל חלקי הגוף, אלא גם לחלוק עם...
להמשך קריאה
טוסו על זה!! אליפות ארצית בפיקלבול
אנו מכריזים כי נפתחה ההרשמה לתחרות פיקל-בול ארצית זוגות של מרכזי הטניס והחינוך בישראל!!  הזוכים המאושרים יקבלו פרס יוקרתי במיוחד: טיסה זוגית לארה"בתהתחרות תתקיים בין התאריכים 10/6/2022-11/6/2022במרכזי הטניס והחינוך בישראל-...
להמשך קריאה
הטניס הישראלי חוגג: 45 שנה לאצטדיון קנדה

האצטדיון המיתולוגי ברמה"ש נחנך ביום העצמאות ה-29 של המדינה ומאז אירח אירועי שיא רבים. מנסדורף: "צפים זיכרונות מרגשים מהמשחקים ששיחקתי כאן"

אצטדיון קנדה הומה בצופים ( ארכיון מרכזי הטניס והחינוך בישראל )
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
10 "המכות"- חבטות של עולם הטניס

חשבתם שאתם יודעים מה זה סרב, וולי או דרופשוט? חישבו שוב.. המרכז לטניס בישראל מגיש לכם את מילון מונחי חבטות טניס:

  1. סרב (serve) – חבטת הגשה. הכדור חייב לנחות באיזור ה'סרוויס-בוקס' של מגרש היריב, דהיינו – במחצית...
להמשך קריאה