הכירו את הד סטארט: תכנית מיוחדת למען טיפוח מנהיגות צעירה בפריפריה

הכירו את הד סטארט: תכנית מיוחדת למען טיפוח מנהיגות צעירה בפריפריה
המחויבות שלנו למען כל ילדה וילד בישראל הולידה עוד תכנית חברתית, שכולנו גאים בה. המדובר בתכנית הנקראת "הד סטארט", אותה יזם אלוף העבר אנדי רם על-שם אביו עמי רם ז"ל. יחד עם אנדי הפכנו את החזון למעשה ואפילו רתמנו אלינו את אנשי המקצוע של עמותת "ערכים בספורט".

אז מה הבשורה ב"הד סטארט"? לצד שש תוכניות הדגל החברתיות שלנו,

מטרת התכנית החדשה היא להעצים את ילדי הפריפריה על-ידי טיפוח מנהיגות מקומית צעירה דרך משחק הטניס.

כך, מעבר לאימוני הטניס השבועיים משתתפי "הד סטארט" בגילאי 8-12 נהנים מפעילויות העשרה והעצמה במסגרת מפגשים שבועיים על הרצף החינוכי-חברתי.

פעילויות אלו מתקיימות גם בהשתתפות הורי הילדים וכוללות סדנאות, קבוצות דיון, סימולציות להתמודדות עם קשיים ויוזמות קהילתיות משותפות. כל אלה יובילו לחיזוק החוסן האישי, הערכי והקהילתי של הילדים במעבר מגיל הילדות לתקופת הנעורים… ובהמשך, כאנשים בוגרים, לחיים בעלי משמעות, תרומה והשפעה, כל אחד לפי בחירתו, כל אחד לפי דרכו, על מגרשי הטניס ובתחומים אחרים.

יצאנו לדרך ואנו מאחלים הצלחה רבה לילדות ולילדי "הד סטארט" במרכזי הטניס והחינוך אופקים, קריית שמונה, טבריה, גליל-סאג'ור וערד.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה