הטניסאי האוקראיני הצעיר התאמן בירושלים

חרי שחולץ מאיזורי המלחמה במולדתו, הטניסאי בן ה-10 התאמן תחת ג'אן פוצ'טאר הישראלי שאימן באוקראינה. הורי הילדים שהתאמנו איתו הציעו לארח אותו

מפגש מרגש נרשם ביום שלישי האחרון  במרכז הטניס והחינוך ירושלים בין טניסאי בן 10 מאוקראינה, שחולץ בסוף השבוע מאיזורי המלחמה, לבין המאמן הישראלי ג׳אן פוצ׳טאר, ששימש ב-2021 מאמנה הראשי של הטניסאית האוקראינית הבכירה, דיאנה יאסטרמסקה, שדורגה 21 בסבב העולמי.

הטניסאי הצעיר התאמן עם קבוצת העתודה התחרותית בעיר הבירה וצפוי להמשיך ולהתאמן עמה בימים הקרובים. היא כוללת שבעה ילדים בגילאי 12-13 העוברים לאורך כל השבוע אימוני טניס, כושר ועבודה מנטלית. הקשר עם המרכז בירושלים נוצר דרך חילי טרופר, שר התרבות והספורט, ואילן גרין מאגף הספורט של עיריית ירושלים. 

הגעתם לישראל של הטניסאי האוקראיני הצעיר ואמו התאפשרה לאחר מסע ארוך של 1,000 ק"מ בתיווכו של המאמן יליד קייב, דמיטרי פלייטמן, ובסיוע של איגוד הטניס ומשרד התרבות והספורט.

ממרכז הטניס והחינוך ירושלים נמסר: "הילדים התרגשו מאוד מבואו של הטניסאי מאוקראינה ואף הורי הילדים בקבוצה הציעו לארח אותו ואת אמו בביתם. אמנם הילד לא נגע במחבט זמן ממושך, אבל מהר מאוד התחבר לשאר הילדים ובעיקר ניכר שהוא השתוקק לחזור למגרשי הטניס. נשמח להמשיך להיות כאן עבור הילד ואמו, בתיאום עם משרד התרבות והספורט ועיריית ירושלים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.

נערך אירוע סוף השנה בטניס לילדי הפריפריה

מנכ"ל בית הנשיא ואנדיוני הגיעו לטקס מיוחד שבמרכזו תוכנית ה`הדסטארט`

צילם אלכס גולדשטיין
עשרות ילדות וילדים מהפריפריה הגיאוגרפית במרכזי הטניס  התארחו  במרכז הטניס...
להמשך קריאה
הכוח הנשי: מלכות החימר כובשות אותו שוב

תחרות צמודה ומותחת בטניס נשים עתידה לרתק אותנו לערוץ יורוספורט ברולאן גארוס 2024. מה חדש בין הקליבריות הגדולות? אלופת ישראל לשעבר רקפת בנימיני מנתחת

רקפת בנימיני- טור אורח

מוכנה להסתער שביונטק

בעוד מגרשי החימר ברולאן...
להמשך קריאה
מטפחים את דור עתיד של הטניס התחרותי בישראל!
היום התכנסו כ-80 שחקניות ושחקני טניס בגילאי 6-11 מכל רחבי הארץ לסדרת תחרויות מיוחדת במרכז הטניס והחינוך שברמת השרון. מדובר בשחקניות ושחקני ה"עתודה" של מרכזי הטניס והחינוך בישראל, אשר זוהו...
להמשך קריאה