הטניסאי האוקראיני הצעיר התאמן בירושלים

חרי שחולץ מאיזורי המלחמה במולדתו, הטניסאי בן ה-10 התאמן תחת ג'אן פוצ'טאר הישראלי שאימן באוקראינה. הורי הילדים שהתאמנו איתו הציעו לארח אותו

מפגש מרגש נרשם ביום שלישי האחרון  במרכז הטניס והחינוך ירושלים בין טניסאי בן 10 מאוקראינה, שחולץ בסוף השבוע מאיזורי המלחמה, לבין המאמן הישראלי ג׳אן פוצ׳טאר, ששימש ב-2021 מאמנה הראשי של הטניסאית האוקראינית הבכירה, דיאנה יאסטרמסקה, שדורגה 21 בסבב העולמי.

הטניסאי הצעיר התאמן עם קבוצת העתודה התחרותית בעיר הבירה וצפוי להמשיך ולהתאמן עמה בימים הקרובים. היא כוללת שבעה ילדים בגילאי 12-13 העוברים לאורך כל השבוע אימוני טניס, כושר ועבודה מנטלית. הקשר עם המרכז בירושלים נוצר דרך חילי טרופר, שר התרבות והספורט, ואילן גרין מאגף הספורט של עיריית ירושלים. 

הגעתם לישראל של הטניסאי האוקראיני הצעיר ואמו התאפשרה לאחר מסע ארוך של 1,000 ק"מ בתיווכו של המאמן יליד קייב, דמיטרי פלייטמן, ובסיוע של איגוד הטניס ומשרד התרבות והספורט.

ממרכז הטניס והחינוך ירושלים נמסר: "הילדים התרגשו מאוד מבואו של הטניסאי מאוקראינה ואף הורי הילדים בקבוצה הציעו לארח אותו ואת אמו בביתם. אמנם הילד לא נגע במחבט זמן ממושך, אבל מהר מאוד התחבר לשאר הילדים ובעיקר ניכר שהוא השתוקק לחזור למגרשי הטניס. נשמח להמשיך להיות כאן עבור הילד ואמו, בתיאום עם משרד התרבות והספורט ועיריית ירושלים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה