החלו מגעים לקיום טורניר ATP500 בירושלים

אמור להתקיים באוקטובר ב"ארנה". נפתח מו"מ עם ג'וקוביץ', קיריוס ואלקראס

פרסום ראשון: האם המסורת תתחדש? בעלי חברת "ווטרג'ן" והטורניר שהתקיים בתל אביב, ד"ר מיכאל מירילשווילי, הגיש בקשה לקבלת רישיון לארח שוב טורניר ATP בישראל. הפעם, מדובר בטורניר מסדרת ATP500, והוא צפוי להתקיים – אם יאושר – כמו הטורניר הקודם, בחודש אוקטובר. וועדת התחרויות של ה-ATP תתכנס בתחילת מרץ לאשר את קיום התחרות.

לאחר שהטורניר הקודם התקיים בתל אביב, הנוכחי אמור להתקיים בירושלים. מירילשווילי נפגש עם ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, וסיכם איתו את כל התנאים. המגרש המרכזי יהיה באולם ה"ארנה", המכיל כ-11 אלף מקומות ישיבה. לגבי יתר המשחקים, הם אמורים להתקיים במרכז הטניס שנמצא בסמוך – הוא כרגע עובר שיפוצים, ושם אמורים לקום שלושה מגרשים מקורים.

כמו כן, לערוץ הספורט נודע שכבר החלו שיחות ראשוניות עם אלוף השנה שעברה נובאק ג׳וקוביץ׳, ניק קיריוס וקרלוס אלקראס. בניגוד לשנה שעברה, הטורניר לא אמור להתקיים במהלך החגים, וכמו כן הפעם איגוד הטניס הישראלי אמור לקחת חלק פעיל בארגון.

כזכור, טורניר "ווטרג'ן" הקודם נפתח ב-25.9 והסתיים במשחק הגמר ב-2.10. נובאק ג'וקוביץ' זכה בטורניר, לאחר ניצחון 3:6, 4:6 בגמר על מארין צ'יליץ'. ג'וקוביץ' זכה בתל אביב בתואר ה-89 בקריירה שלו, והרגיש בבית עם עידוד גדול מצד הקהל הישראלי. ייתכן והפעם, הוא יחזור לסיבוב נוסף.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה