החלו מגעים לקיום טורניר ATP500 בירושלים

אמור להתקיים באוקטובר ב"ארנה". נפתח מו"מ עם ג'וקוביץ', קיריוס ואלקראס

פרסום ראשון: האם המסורת תתחדש? בעלי חברת "ווטרג'ן" והטורניר שהתקיים בתל אביב, ד"ר מיכאל מירילשווילי, הגיש בקשה לקבלת רישיון לארח שוב טורניר ATP בישראל. הפעם, מדובר בטורניר מסדרת ATP500, והוא צפוי להתקיים – אם יאושר – כמו הטורניר הקודם, בחודש אוקטובר. וועדת התחרויות של ה-ATP תתכנס בתחילת מרץ לאשר את קיום התחרות.

לאחר שהטורניר הקודם התקיים בתל אביב, הנוכחי אמור להתקיים בירושלים. מירילשווילי נפגש עם ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, וסיכם איתו את כל התנאים. המגרש המרכזי יהיה באולם ה"ארנה", המכיל כ-11 אלף מקומות ישיבה. לגבי יתר המשחקים, הם אמורים להתקיים במרכז הטניס שנמצא בסמוך – הוא כרגע עובר שיפוצים, ושם אמורים לקום שלושה מגרשים מקורים.

כמו כן, לערוץ הספורט נודע שכבר החלו שיחות ראשוניות עם אלוף השנה שעברה נובאק ג׳וקוביץ׳, ניק קיריוס וקרלוס אלקראס. בניגוד לשנה שעברה, הטורניר לא אמור להתקיים במהלך החגים, וכמו כן הפעם איגוד הטניס הישראלי אמור לקחת חלק פעיל בארגון.

כזכור, טורניר "ווטרג'ן" הקודם נפתח ב-25.9 והסתיים במשחק הגמר ב-2.10. נובאק ג'וקוביץ' זכה בטורניר, לאחר ניצחון 3:6, 4:6 בגמר על מארין צ'יליץ'. ג'וקוביץ' זכה בתל אביב בתואר ה-89 בקריירה שלו, והרגיש בבית עם עידוד גדול מצד הקהל הישראלי. ייתכן והפעם, הוא יחזור לסיבוב נוסף.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה