החלה תחרות טניס על שם רס"ן בר פלח ז"ל

אחת מפקודותיו של סגן מפקד סיירת נח"ל, שנפל בהיתקלות עם מחבלים לפני כחודשיים, הקימה אירוע לזכרו: "תמיד האמין כי עבודה קשה משתלמת, כמו בטניס"

תחרות בטבריה לכבוד רס

תחרות טניס מרגשת לזכרו של רס"ן בר פלח ז"ל החלה היום (שלישי) במרכז הטניס והחינוך טבריה. פלח היה סגן מפקד סיירת הנח"ל ונהרג ב-14.9.22 בהיתקלות עם מחבלים באזור ג'נין. ביוזמת פקודה של פלח בצבא, בר פרי, שהינה תושבת העיר טבריה ועובדת במרכז הטניס והחינוך בעיר הכנרת, הוחלט על קיום התחרות השנה, בה משתתפים למעלה מ-80 שחקניות ושחקנים מגיל 6. בשבוע הבא תסתיים התחרות ויתקיים טקס מיוחד לזוכים בהשתתפות משפחת פלח ובכירי עיריית טבריה.

"לצערי, נפרדתי לפני כחודשיים מבן אדם יקר לליבי, בן אדם שבזכותו אני האדם שאני היום, אמרה פרי. מפקד שמילים רבות לא יתארו את האדם שהוא היה. בר תמיד האמין כי עבודה קשה משתלמת, כמו בטניס. לכן, היה חשוב לי שכל הילדים וקהילת הטניס בטבריה ידעו שכדי לנצח וכדי להיות ספורטאי טוב צריך לשאוף למצוינות, להילחם, לדעת שאין דבר שלא ניתן לעשות ולהשיג, כמו שאני בתור חיילת למדתי מהמפקד שלי".

דאור צ'ולריה, מנהל מרכז הטניס והחינוך טבריה, מסר: "התחרות השנה לזכרו של בר פלח ז"ל תהפוך למסורת שנתית, מתוך כבוד לאחד מטובי בניה של ישראל והנצחת מורשתו לאהבת המדינה, הקהילה והספורט"

.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על נפילתו של רב סרן ג'לאא איבראהים
מרכזי הטניס והחינוך בישראל, משתתפים בצערו של עלאם אבראהים, מנהל מרכז הטניס והחינוך סאג'ור, שאיבד את בן דודו רב סרן ג'לאא איבראהים שנהרג מפגיעת נ"ט ברדום רצועת עזה.
קורס טניס למתחילים 8 ב-120 (לפי רשימת סניפים)
הקיץ הזה אתם.ן איתנו! 🌞🔥במיוחד בשבילכם, הכנו קורס קיץ הכולל 8 מפגשים ב- 120 ₪.הקורס מתאים לגילאי 4-18 בכל הרמות.מחכה לכם חוויה ספורטיבית ומקצועית על המגרשהבטיחו את מקומכם כבר...
להמשך קריאה
ביל ליפי אחד מששת מייסי הארגון הלך לעולמו בשיבה טובה
מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על לכתו של אחד מששת מייסדי הארגון ביל ליפי שהלך הלילה לעולמו בשיבה טובה.
באפריל...
להמשך קריאה
יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.