החלה תחרות טניס על שם רס"ן בר פלח ז"ל

אחת מפקודותיו של סגן מפקד סיירת נח"ל, שנפל בהיתקלות עם מחבלים לפני כחודשיים, הקימה אירוע לזכרו: "תמיד האמין כי עבודה קשה משתלמת, כמו בטניס"

תחרות בטבריה לכבוד רס

תחרות טניס מרגשת לזכרו של רס"ן בר פלח ז"ל החלה היום (שלישי) במרכז הטניס והחינוך טבריה. פלח היה סגן מפקד סיירת הנח"ל ונהרג ב-14.9.22 בהיתקלות עם מחבלים באזור ג'נין. ביוזמת פקודה של פלח בצבא, בר פרי, שהינה תושבת העיר טבריה ועובדת במרכז הטניס והחינוך בעיר הכנרת, הוחלט על קיום התחרות השנה, בה משתתפים למעלה מ-80 שחקניות ושחקנים מגיל 6. בשבוע הבא תסתיים התחרות ויתקיים טקס מיוחד לזוכים בהשתתפות משפחת פלח ובכירי עיריית טבריה.

"לצערי, נפרדתי לפני כחודשיים מבן אדם יקר לליבי, בן אדם שבזכותו אני האדם שאני היום, אמרה פרי. מפקד שמילים רבות לא יתארו את האדם שהוא היה. בר תמיד האמין כי עבודה קשה משתלמת, כמו בטניס. לכן, היה חשוב לי שכל הילדים וקהילת הטניס בטבריה ידעו שכדי לנצח וכדי להיות ספורטאי טוב צריך לשאוף למצוינות, להילחם, לדעת שאין דבר שלא ניתן לעשות ולהשיג, כמו שאני בתור חיילת למדתי מהמפקד שלי".

דאור צ'ולריה, מנהל מרכז הטניס והחינוך טבריה, מסר: "התחרות השנה לזכרו של בר פלח ז"ל תהפוך למסורת שנתית, מתוך כבוד לאחד מטובי בניה של ישראל והנצחת מורשתו לאהבת המדינה, הקהילה והספורט"

.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה