גשם של בשורות לקידום הטניס בחברה הערבית

סיפרנו לפני ימים אחדים על פרויקט הטניס והחינוך ברהט, וכעת נשתף אתכם בעוד בשורה: שיתוף פעולה עם עיריית טייבה בקידום פעילויות טניס וחינוך לילדי העיר ויישובי אזור המשולש – יהודים וערבים גם יחד.

בחודשים האחרונים מאמן העל רונן מורלי, מנהל תחום החברה הערבית שלנו עלם איברהים, המאמן חאג׳ יחיא מואמן וצוות נפלא של מאמנים נוספים, מגיעים לבתי הספר בטייבה ומלמדים את הילדים את יסודות המשחק, במקביל להכשרת 8 מורות ומורי חינוך גופני בעיר כמדריכי טניס מקומיים.

תהליכים אלו נועדו בשלב הראשון לקיים מסגרת של "STREET TENNIS" במתחמי החינוך והספורט בטייבה ולהנחיל למשתתפות ולמשתתפים הצעירים אין-סוף טניס וערכים. כל זאת בכדי לחבר עוד ועוד ילדים גם מהחברה הערבית למשחק, לערכיו הייחודיים ולפתיחת אופקים חדשים ומבטיחים עבורם בספורט ובחיים.

לבכירי טייבה אף יש חלומות גדולים, שאנו שותפים להם. על מה מדובר? ראש העיר עו"ד שועאע מסארווה מנצור וממלא מקום ראש העיר עו"ד חכים ג'בארה, פועלים להקים בעתיד מגרשי טניס בחלק הצפוני של טייבה, שישמשו גם כמרכז אזורי עבור יהודים וערבים חובבי המשחק, לטובת חיזוק החיים המשותפים והאינטגרציה החברתית. עד לרגע מכונן זה, נמשיך ללוות את ילדי טייבה ונעשה ככל יכולתנו להעניק להם הזדמנות אמיתית ושווה, בעיצוב דרכם כאלופים בטניס ובחיים.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!
מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!נתחיל בזה, שמדובר בספורט הנחשב ליחידני אבל הוא בעצם מאוד חברתי. ספורט, שבו תוכלו לא רק  לשרוף קלוריות (והרבה) ולהפעיל את כל חלקי הגוף, אלא גם לחלוק עם...
להמשך קריאה
טוסו על זה!! אליפות ארצית בפיקלבול
אנו מכריזים כי נפתחה ההרשמה לתחרות פיקל-בול ארצית זוגות של מרכזי הטניס והחינוך בישראל!!  הזוכים המאושרים יקבלו פרס יוקרתי במיוחד: טיסה זוגית לארה"בתהתחרות תתקיים בין התאריכים 10/6/2022-11/6/2022במרכזי הטניס והחינוך בישראל-...
להמשך קריאה
הטניס הישראלי חוגג: 45 שנה לאצטדיון קנדה

האצטדיון המיתולוגי ברמה"ש נחנך ביום העצמאות ה-29 של המדינה ומאז אירח אירועי שיא רבים. מנסדורף: "צפים זיכרונות מרגשים מהמשחקים ששיחקתי כאן"

אצטדיון קנדה הומה בצופים ( ארכיון מרכזי הטניס והחינוך בישראל )
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
10 "המכות"- חבטות של עולם הטניס

חשבתם שאתם יודעים מה זה סרב, וולי או דרופשוט? חישבו שוב.. המרכז לטניס בישראל מגיש לכם את מילון מונחי חבטות טניס:

  1. סרב (serve) – חבטת הגשה. הכדור חייב לנחות באיזור ה'סרוויס-בוקס' של מגרש היריב, דהיינו – במחצית...
להמשך קריאה