גשם של בשורות לקידום הטניס בחברה הערבית

סיפרנו לפני ימים אחדים על פרויקט הטניס והחינוך ברהט, וכעת נשתף אתכם בעוד בשורה: שיתוף פעולה עם עיריית טייבה בקידום פעילויות טניס וחינוך לילדי העיר ויישובי אזור המשולש – יהודים וערבים גם יחד.

בחודשים האחרונים מאמן העל רונן מורלי, מנהל תחום החברה הערבית שלנו עלם איברהים, המאמן חאג׳ יחיא מואמן וצוות נפלא של מאמנים נוספים, מגיעים לבתי הספר בטייבה ומלמדים את הילדים את יסודות המשחק, במקביל להכשרת 8 מורות ומורי חינוך גופני בעיר כמדריכי טניס מקומיים.

תהליכים אלו נועדו בשלב הראשון לקיים מסגרת של "STREET TENNIS" במתחמי החינוך והספורט בטייבה ולהנחיל למשתתפות ולמשתתפים הצעירים אין-סוף טניס וערכים. כל זאת בכדי לחבר עוד ועוד ילדים גם מהחברה הערבית למשחק, לערכיו הייחודיים ולפתיחת אופקים חדשים ומבטיחים עבורם בספורט ובחיים.

לבכירי טייבה אף יש חלומות גדולים, שאנו שותפים להם. על מה מדובר? ראש העיר עו"ד שועאע מסארווה מנצור וממלא מקום ראש העיר עו"ד חכים ג'בארה, פועלים להקים בעתיד מגרשי טניס בחלק הצפוני של טייבה, שישמשו גם כמרכז אזורי עבור יהודים וערבים חובבי המשחק, לטובת חיזוק החיים המשותפים והאינטגרציה החברתית. עד לרגע מכונן זה, נמשיך ללוות את ילדי טייבה ונעשה ככל יכולתנו להעניק להם הזדמנות אמיתית ושווה, בעיצוב דרכם כאלופים בטניס ובחיים.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה