גשם של בשורות לקידום הטניס בחברה הערבית

סיפרנו לפני ימים אחדים על פרויקט הטניס והחינוך ברהט, וכעת נשתף אתכם בעוד בשורה: שיתוף פעולה עם עיריית טייבה בקידום פעילויות טניס וחינוך לילדי העיר ויישובי אזור המשולש – יהודים וערבים גם יחד.

בחודשים האחרונים מאמן העל רונן מורלי, מנהל תחום החברה הערבית שלנו עלם איברהים, המאמן חאג׳ יחיא מואמן וצוות נפלא של מאמנים נוספים, מגיעים לבתי הספר בטייבה ומלמדים את הילדים את יסודות המשחק, במקביל להכשרת 8 מורות ומורי חינוך גופני בעיר כמדריכי טניס מקומיים.

תהליכים אלו נועדו בשלב הראשון לקיים מסגרת של "STREET TENNIS" במתחמי החינוך והספורט בטייבה ולהנחיל למשתתפות ולמשתתפים הצעירים אין-סוף טניס וערכים. כל זאת בכדי לחבר עוד ועוד ילדים גם מהחברה הערבית למשחק, לערכיו הייחודיים ולפתיחת אופקים חדשים ומבטיחים עבורם בספורט ובחיים.

לבכירי טייבה אף יש חלומות גדולים, שאנו שותפים להם. על מה מדובר? ראש העיר עו"ד שועאע מסארווה מנצור וממלא מקום ראש העיר עו"ד חכים ג'בארה, פועלים להקים בעתיד מגרשי טניס בחלק הצפוני של טייבה, שישמשו גם כמרכז אזורי עבור יהודים וערבים חובבי המשחק, לטובת חיזוק החיים המשותפים והאינטגרציה החברתית. עד לרגע מכונן זה, נמשיך ללוות את ילדי טייבה ונעשה ככל יכולתנו להעניק להם הזדמנות אמיתית ושווה, בעיצוב דרכם כאלופים בטניס ובחיים.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה