"בעל הבית השתגע"- גלעד בלום בהופעה מוזיקלית מטריפה ב 7/7/2022

מרכז הטניס ברמת השרון היה הבית השני של גלעד בלום טניסאי העבר .

בלום גדל ברמת השרון והיה בדור הראשון של הילדים במרכז הטניס הראשון שנבנה בישראל.

בלום היה אלוף העולם לילדים בגילאי 12, ייצג את ישראל בגביע דייויס במשך 11 שנים, בשתי אולימפיאדות, והגיע לדרוג שיא של 61 בעולם בסבב האי.טיפי.

לאחר שפרש מטניס פעיל עבד בלום כמאמן ראשי במרכזי הטניס, בשנת 2000 עבר בלום לגור בניו יורק שם הוא מנהל אקדמיה לטניס פרטית שפתח.

לאחר פרישתו ממשחק פעיל החל בלום לעסוק במוזיקה כתחביב, התחביב נהיה רציני יותר עם השנים, ב-2007 בלום הקים להקה בניו יורק וב-2009 הוציא בלום אלבום בכורה באנגלית. ב2016 הוציא בלום את אלבומו הראשון בעברית, ״איש משפחה״.

ב-2016 הוציא את האלבום ״גלעד בלום מוכיח תם״.

ביום חמישי ה-7 ביולי יקיים בלום הופעה חגיגית בתל אביב לקראת יציאת אלבום חדש ״בעל הבית השתגע״ .

כמו אלבום הבכורה בעברית, גם האלבום הנוכחי הוא אלבום משותף של בלום עם המפיק המוזיקלי תם מוכיח.

בישראל מופיע בלום באופן קבוע עם הרכב שנקרא ״דה בלומז״

בהופעה יתארח המוזיקאי גולן בן דרור מלהקת ״השועלים״. ההופעה תתקיים ביום חמישי ה-7 ליולי ב-22:00 (פתיחת קופות ב-21:00), לינק להופעה- https://haezor.com/events/gilad-bloom/

לינק לאתר שלי-

GiladbloomMusic.com

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה