ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.

נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של טניס, חינוך וערכים. במהלך המפגש השתתף נשיא המדינה במעגל שיח עם ילדי התוכנית וצפה בהם משחקים עם אנדי רם ושותפו לצמד המצליח ביותר בענף הטניס הישראלי, יוני ארליך.

תוכנית "הד סטארט" מתקיימת מזה כשנתיים הודות לשיתוף פעולה בין מרכזי הטניס והחינוך בישראל לבין עמותת ערכים בספורט. היא פועלת בחמישה מרכזי טניס וחינוך בפריפריה – סאג'ור, אופקים, ערד, קריית שמונה וטבריה, בהשתתפות 100 ילדים בגילאי 8-12. ילדי התוכנית מקבלים מימון מלא לאימוני טניס ולמגוון פעילויות העשרה והעצמה בשיתוף ההורים, לאורך 30 מפגשים שבועיים בליווי מאמנים ומנחים מקצועיים.

שורת האורחים במפגש כללה את חבר הכנסת לשעבר, סלאח טריף, מנכ"ל בית הנשיא, אייל שויקי, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, מנכ"לית עמותת ערכים בספורט, בתאל גרבי, חברי ההנהלות השותפות לתוכנית "הד סטארט", מנהל תחום החברה הערבית במרכזי הטניס והחינוך, עלם איברהים, נציגים ממשרד הספורט ובכירים מארגונים חברתיים.

נשיא המדינה, יצחק הרצוג: ״הדבר האמיתי שמשותף לכולנו, ואני אומר את זה לילדות ולילדים המקסימים שפגשתי, נבחרת מצטיינת של חבר׳ה שמתחילה בסאג׳ור ונגמרת בסאג׳ור – זאת העובדה שספורט הוא לא רק שרירים ומסת שרירים וכוח. ספורט הוא בראש ובראשונה סולם ערכים התנהגותי. ספורט זה יחס לאחר, ספורט זה עמידה בכללי משחק, ספורט זה התמדה, שאיפה, משמעת עצמית, מצוינות. ספורט זה מכלול של הרבה מאוד דברים שנותנים לאדם יכולת לתפקד בחברה מודרנית ומתפקדת".

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר: "תוכנית 'הד סטראט' מהווה נדבך משמעותי נוסף במימוש המחויבות שלנו לילדי ישראל ובמיוחד מהפריפריה הגיאוגרפית-החברתית, תוך מתן הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילדה וילד ללא הבדל לנצח במשחק החיים דרך משחק הטניס. באמצעות תכני התוכנית, אנו בונים לילדי הפריפריה גשרים מעצימים ברמה האישית והקהילתית, אשר מרחיבים עבורם את ההזדמנויות ותורמים לצמצום פערים בכלל החברה בישראל".

מנכ"לית עמותת ערכים בספורט, בתאל גרבי: "תוכנית הד סטארט הינה ביטוי לשותפות מיוחדת, שהוסיפה והתבטאה במלוא העוצמה במפגש הספורטיבי חוצה התרבויות בסאג׳ור, בו לקחו חלק כל ילדי התוכנית ברחבי המדינה, מדרום ועד צפון, ובדרך זו זכו הילדים לחוויה משמעותית וגדולה מהחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על נפילתו של רב סרן ג'לאא איבראהים
מרכזי הטניס והחינוך בישראל, משתתפים בצערו של עלאם אבראהים, מנהל מרכז הטניס והחינוך סאג'ור, שאיבד את בן דודו רב סרן ג'לאא איבראהים שנהרג מפגיעת נ"ט ברדום רצועת עזה.
קורס טניס למתחילים 8 ב-120 (לפי רשימת סניפים)
הקיץ הזה אתם.ן איתנו! 🌞🔥במיוחד בשבילכם, הכנו קורס קיץ הכולל 8 מפגשים ב- 120 ₪.הקורס מתאים לגילאי 4-18 בכל הרמות.מחכה לכם חוויה ספורטיבית ומקצועית על המגרשהבטיחו את מקומכם כבר...
להמשך קריאה
ביל ליפי אחד מששת מייסי הארגון הלך לעולמו בשיבה טובה
מרכזי הטניס והחינוך בישראל מרכינים ראשם על לכתו של אחד מששת מייסדי הארגון ביל ליפי שהלך הלילה לעולמו בשיבה טובה.
באפריל...
להמשך קריאה
יוני ארליך ורונן מורלי העבירו השתלמות מקצועית למאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ
היום, התקיימה השתלמות מאמנות ומאמנים תחרותיים מכל רחבי הארץ במרכז הטניס והחינוך רמת השרון 🥎
להמשך קריאה
"מקדיש את זה לחטופים ששוחררו": גיא ששון זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים

הטניסאי הישראלי (3 בעולם) עשה היסטוריה אחרי שניצח בגמר את סם שרודר ההולנדי 2:6, 6:3, 6:7(7) ולקח את הגראנד סלאם היוקרתי אחרי קאמבק הירואי. לאחר מכן הפסיד בגמר בטורניר הזוגות.