ביקור היסטוריי של נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג במרכז הטניס סאג'ור.

נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג נפגש היום (ד') בסאג'ור שבגליל עם ילדי תוכנית "הד סטארט". התוכנית נוסדה ביוזמתם של מרכזי הטניס והחינוך בישראל וטניסאי העבר אנדי רם, במטרה לטפח מנהיגות חיובית צעירה בפריפריה באמצעות מסגרת משולבת של טניס, חינוך וערכים. במהלך המפגש השתתף נשיא המדינה במעגל שיח עם ילדי התוכנית וצפה בהם משחקים עם אנדי רם ושותפו לצמד המצליח ביותר בענף הטניס הישראלי, יוני ארליך.

תוכנית "הד סטארט" מתקיימת מזה כשנתיים הודות לשיתוף פעולה בין מרכזי הטניס והחינוך בישראל לבין עמותת ערכים בספורט. היא פועלת בחמישה מרכזי טניס וחינוך בפריפריה – סאג'ור, אופקים, ערד, קריית שמונה וטבריה, בהשתתפות 100 ילדים בגילאי 8-12. ילדי התוכנית מקבלים מימון מלא לאימוני טניס ולמגוון פעילויות העשרה והעצמה בשיתוף ההורים, לאורך 30 מפגשים שבועיים בליווי מאמנים ומנחים מקצועיים.

שורת האורחים במפגש כללה את חבר הכנסת לשעבר, סלאח טריף, מנכ"ל בית הנשיא, אייל שויקי, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר, מנכ"לית עמותת ערכים בספורט, בתאל גרבי, חברי ההנהלות השותפות לתוכנית "הד סטארט", מנהל תחום החברה הערבית במרכזי הטניס והחינוך, עלם איברהים, נציגים ממשרד הספורט ובכירים מארגונים חברתיים.

נשיא המדינה, יצחק הרצוג: ״הדבר האמיתי שמשותף לכולנו, ואני אומר את זה לילדות ולילדים המקסימים שפגשתי, נבחרת מצטיינת של חבר׳ה שמתחילה בסאג׳ור ונגמרת בסאג׳ור – זאת העובדה שספורט הוא לא רק שרירים ומסת שרירים וכוח. ספורט הוא בראש ובראשונה סולם ערכים התנהגותי. ספורט זה יחס לאחר, ספורט זה עמידה בכללי משחק, ספורט זה התמדה, שאיפה, משמעת עצמית, מצוינות. ספורט זה מכלול של הרבה מאוד דברים שנותנים לאדם יכולת לתפקד בחברה מודרנית ומתפקדת".

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, ארז וידר: "תוכנית 'הד סטראט' מהווה נדבך משמעותי נוסף במימוש המחויבות שלנו לילדי ישראל ובמיוחד מהפריפריה הגיאוגרפית-החברתית, תוך מתן הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילדה וילד ללא הבדל לנצח במשחק החיים דרך משחק הטניס. באמצעות תכני התוכנית, אנו בונים לילדי הפריפריה גשרים מעצימים ברמה האישית והקהילתית, אשר מרחיבים עבורם את ההזדמנויות ותורמים לצמצום פערים בכלל החברה בישראל".

מנכ"לית עמותת ערכים בספורט, בתאל גרבי: "תוכנית הד סטארט הינה ביטוי לשותפות מיוחדת, שהוסיפה והתבטאה במלוא העוצמה במפגש הספורטיבי חוצה התרבויות בסאג׳ור, בו לקחו חלק כל ילדי התוכנית ברחבי המדינה, מדרום ועד צפון, ובדרך זו זכו הילדים לחוויה משמעותית וגדולה מהחיים".

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה
מרכז טניס ראשון הוקם במסעדה שברמת הגולן

המרכז ישרת את ארבע המועצות הדרוזיות שבאזור ויספק בין היתר אימונים מקצועיים לילידים בגילאי 8 עד 14. יוני ארליך: "מרגש ומדהים לאן הטניס מגיע"

להמשך קריאה
שיתוף פעולה של מרכז הטניס יפו עם חברת Perion
אתמול (שלישי), נערך יום מתנדבים של חברת Perion במרכז הטניס והחינוך יפו.🎾 במסגרת שבוע ההתנדבות של החברה, עובדי חברת Perion הגיעו למרכז ביפו ושיחקו עם ילדים מתכנית חבק - ילדים שמגיעים למרכז הטניס יפו כחלק מתוכנית...
להמשך קריאה