אנדי רם הגשים חלום לצעיר בעל תסמונת דאון

באירוע בהשתתפות כוכב העבר נפתח לראשונה מרכז טניס מקצועי בחצור הגלילית • טוביאל אדרי בן ה-24 שנכח גם הוא באירוע החגיגי סיפר לנוכחים כי הוא מעריץ את רם, ששמע זאת וגרם לו לאושר גדול.


באירוע חגיגי בהשתתפות כוכבי הטניס אנדי רם והראל לוי נפתח לראשונה מרכז טניס מקצועי ומרשים בחצור הגלילית. מרכז הטניס החדשני יעניק שירותים וחוגים לחובבי הטניס בחצור בפרט ובגליל בכלל. כחלק משיתוף הפעולה, המרכז ינוהל על-ידי צוותים של מרכזי הטניס והחינוך בישראל.

לאירוע הגיע טוביאל אדרי, בן ה-24 בעל תסמונת דאון המעריץ את אנדי רם מילדות, ״אני מאוד אוהב טניס ומשחק הרבה עם חברים, אני מעריץ את אנדי רם והחלום שלי זה לשחק איתו״, סיפר טוביאל לנוכחים. מהר מאוד הסיפור הגיע לרם שלא נותר אדיש והזמין את טוביאל לשחק איתו ועם לוי. טוביאל הנרגש חיבק את השניים והודה להם על החוויה המיוחדת.

אנדי רם אמר : ״שמחתי לפגוש ולשחק עם טוביאל המקסים, אני יכול לומר לכם בוודאות -יצא אלוף עולם מחצור הגלילית, תחלמו אתם תצליחו בענק!״

ראש מועצת חצור הגלילית, שמעון סויסה, הוסיף: "מרכז הטניס והחינוך בחצור הגלילית – בשורה גדולה לקהילה הצומחת שלנו והזדמנות נפלאה לדור העתיד בישוב".

מרכז הטניס והחינוך בחצור הגלילית כולל 6 מגרשי טניס. לאורך השנה יתקיימו במרכז אימוני טניס לילדים בגילאים 4-18 ממתחילים ועד למתקדמים. את הילדים ידריך צוות מקצוע מהמובילים בישראל, תחת פיקוחם של רונן מורלי ולילו צרפתי ובניהולו של טל אמסלם, יליד ותושב קריית שמונה, היה שחקן מצטיין בגילאי נוער. המשמש בשנים האחרונות כמנהל מרכז הטניס והחינוך בק"ש.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה