אנדי רם הגשים חלום לצעיר בעל תסמונת דאון

באירוע בהשתתפות כוכב העבר נפתח לראשונה מרכז טניס מקצועי בחצור הגלילית • טוביאל אדרי בן ה-24 שנכח גם הוא באירוע החגיגי סיפר לנוכחים כי הוא מעריץ את רם, ששמע זאת וגרם לו לאושר גדול.


באירוע חגיגי בהשתתפות כוכבי הטניס אנדי רם והראל לוי נפתח לראשונה מרכז טניס מקצועי ומרשים בחצור הגלילית. מרכז הטניס החדשני יעניק שירותים וחוגים לחובבי הטניס בחצור בפרט ובגליל בכלל. כחלק משיתוף הפעולה, המרכז ינוהל על-ידי צוותים של מרכזי הטניס והחינוך בישראל.

לאירוע הגיע טוביאל אדרי, בן ה-24 בעל תסמונת דאון המעריץ את אנדי רם מילדות, ״אני מאוד אוהב טניס ומשחק הרבה עם חברים, אני מעריץ את אנדי רם והחלום שלי זה לשחק איתו״, סיפר טוביאל לנוכחים. מהר מאוד הסיפור הגיע לרם שלא נותר אדיש והזמין את טוביאל לשחק איתו ועם לוי. טוביאל הנרגש חיבק את השניים והודה להם על החוויה המיוחדת.

אנדי רם אמר : ״שמחתי לפגוש ולשחק עם טוביאל המקסים, אני יכול לומר לכם בוודאות -יצא אלוף עולם מחצור הגלילית, תחלמו אתם תצליחו בענק!״

ראש מועצת חצור הגלילית, שמעון סויסה, הוסיף: "מרכז הטניס והחינוך בחצור הגלילית – בשורה גדולה לקהילה הצומחת שלנו והזדמנות נפלאה לדור העתיד בישוב".

מרכז הטניס והחינוך בחצור הגלילית כולל 6 מגרשי טניס. לאורך השנה יתקיימו במרכז אימוני טניס לילדים בגילאים 4-18 ממתחילים ועד למתקדמים. את הילדים ידריך צוות מקצוע מהמובילים בישראל, תחת פיקוחם של רונן מורלי ולילו צרפתי ובניהולו של טל אמסלם, יליד ותושב קריית שמונה, היה שחקן מצטיין בגילאי נוער. המשמש בשנים האחרונות כמנהל מרכז הטניס והחינוך בק"ש.

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מגרש מנצח: אליניב ברדה השתתף בפעילויות לילדים במרכז הטניס באר שבע
מאמן קבוצת הכדורגל של הפועל באר שבע, אליניב ברדה,  הגיע לחזק את ילדי העיר.
יניב סקירה, מנהל המרכז: "גאים על הזכות לתמוך בילדים"
מרכזי הטניס והחינוך בישראל תורמים בזמן המלחמה
מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל  כלל מרכזי הטניס והחינוך בישראל מצפון ועד דרום התגייסו לארגן מגוון רחב של פעילויות תומכות כגון: ליווי פסיכולוגי לילדים ולעובדים,התנדבות בקהילה על ידי נוער ועובדי המרכז, ארגון פעילויות לילדים עקורים, תמיכה לכל...
להמשך קריאה
מרכזי הטניס בישראל - פתחו סניף חדש והפעם במגדל העמק.
יש לנו בייבי חדש!המשפחה שלנו ממשיכה לגדול ואנו נרגשים לפתוח שלוחה של מרכזי הטניס וחינוך  במגדל העמק. במרכז במגדל העמק, הצמוד למתנ"ס העירוני, שישה מגרשי טניס תקניים, ששודרגו אך לפני חודשים ספורים בעלות של חצי...
להמשך קריאה
נבחרת ישראל גילאי 12 בקנדה
אנו נרגשים לחלוק עדכונים על נבחרת ישראל של מרכזי הטניס והחינוך לגילאי 12 בביקורם בטורונטו בשבוע האחרון  והסתיים בהצלחה רבה!
בסופו של...
להמשך קריאה
"כבוד גדול לישראל, כבוד גדול לאשקלון"

הטניסאית מאשקלון סוניה ינושוק זכתה במדליית זהב במשחקי הספיישל אולימפיקס; ינושוק זכתה גם במדליית הכסף  בטורניר זוגות ה-"יוניפייד", המשלב טניסאיות וטניסאים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "היא...

להמשך קריאה