אל אל ישראל!!!

כולנו נרגשים לקראת פתיחתם היום של משחקי נבחרת הנשים של ישראל בטניס, בבית 2 של טורניר בילי ג'ין קינג (טורניר הפדרציה לשעבר), המתקיים בפינלנד.

את הופעותיה תפתח הנבחרת מול נבחרת לוקסמבורג וברביעי וחמישי תפגוש את שתי היריבות הנוספות, ליטא ופינלנד.

אז מי ומי בין האלופות שלנו, שכולנו מאמינים וגאים בהן ? קבלו את השחקניות לינה גלושקו, שביט קמחי, ניקול חירין, מיקה דגן-פרוכטמן וניקל נדל, שרובן מתאמנות במרכזי הטניס והחינוך בישראל. קפטן הנבחרת הוא רונן מורלי ומאמנת הנבחרת היא סנדרה וסרמן.

נבחרת זו ממשיכה את מסורת ההשתתפות בתחרויות בסבב הנבחרות, שהחלה עוד בשנת 1972. לכן, בהזדמנות זו ניתן כבוד גם לשחקניות מופלאות, שהרכיבו את הנבחרות במשך 48 שנים (לאחר שבשנתיים האחרונות הטורניר לא התקיים בשל הקורונה) ובהן: שיאנית ההופעות וסך כל הניצחונות בנבחרת ציפי אובזילר, שיאנית הניצחונות ביחידות אנה סמאשנובה (אחותה הגדולה של לינה), הצמד המנצח של הנבחרת לאורך השנים שחר פאר וסמאשנובה, ועד אפילו למי שפעילה עד היום בענף הטניס, רקפת בנימיני שלנו, שהייתה חברה בנבחרת במשך 5 שנים בשנות ה-80.

זהו, הכנות אחרונות וחבטת הפתיחה ממש-ממש בקרוב. נאחל לבנות הנבחרת הצלחה גדולה והבאת הרבה כבוד לטניס הישראלי ולמדינה כולה.
אל-אל ישראל – ברכה חמה מכולנו, מכאן ועד לפינלנד הרחוקה והקרה.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

בבאר שבע עושים מעשים טובים:)
מרכז הטניס והחינוך באר שבע מידי שנה שם לו למטרה לעשות לפחות מעשה טוב אחד בשביל מישהו אחר 🤝🏼 הם מאמינים שנתינה אמיתת לזולת נובעת מהרצון לעזור לאחר ללא מחשבה על תמורה 🙌🏻🤍במסגרת יום...
להמשך קריאה
תוצאות - תחרות בינלאומית ע"ש משפחת ליפי
לאחר שבוע עמוס בטניס בינלאומי מצוין במרכז הטניס והחינוך חיפה,
טורניר משפחת ליפי 2023 הסתיים עם טקס סיום מרגש בהשתתפות 8 המדינות (עד גילאי 12) המשתתפות בתחרות.
להמשך קריאה
קורסי קיץ וקורס חצי שנתי באפריל להכשרות מדריכים
בית הספר למדריכי טניס מציג סגל מקצועי רחב עם מרצים בעלי ניסיון של שנים בתחום ביניהם רונן מורלי, אתי לוי, ירון עידן, איל תעוז, יובל לוטבק ,רוני סנדר, איל רוט ועוד…הקורס יורכב מתכנים עיוניים (מדעים ורפואת...
להמשך קריאה
שנה שנייה ברציפות: ישראל תארח טורניר ATP בנובמבר

אחרי שבשנה שעברה ג'וקוביץ' הרשים את הקהל בת"א עם זכייה, טורניר ה- ATP "ת"א ווטרג'ן אופן" חוזר ויתקיים בין התאריכים 11-5 בנובמבר. נעשים מאמצים להגדיל אותו ל 500 ATP

בשורה...
להמשך קריאה
השני ברצף: פדידה ניצחה בתחרות בינ"ל בבחריין

הטניסאית בת ה-15 ניצחה 1:2 בגמר ה-ITF את הבולגרית אמה פנטוסיס. ערן דנק, מנהל מרכז הטניס והחינוך חיפה, אמר: "גאווה לעיר חיפה ולמדינת ישראל"

הטניסאית הישראלית בת ה-15, מאי...

להמשך קריאה