אל אל ישראל!!!

כולנו נרגשים לקראת פתיחתם היום של משחקי נבחרת הנשים של ישראל בטניס, בבית 2 של טורניר בילי ג'ין קינג (טורניר הפדרציה לשעבר), המתקיים בפינלנד.

את הופעותיה תפתח הנבחרת מול נבחרת לוקסמבורג וברביעי וחמישי תפגוש את שתי היריבות הנוספות, ליטא ופינלנד.

אז מי ומי בין האלופות שלנו, שכולנו מאמינים וגאים בהן ? קבלו את השחקניות לינה גלושקו, שביט קמחי, ניקול חירין, מיקה דגן-פרוכטמן וניקל נדל, שרובן מתאמנות במרכזי הטניס והחינוך בישראל. קפטן הנבחרת הוא רונן מורלי ומאמנת הנבחרת היא סנדרה וסרמן.

נבחרת זו ממשיכה את מסורת ההשתתפות בתחרויות בסבב הנבחרות, שהחלה עוד בשנת 1972. לכן, בהזדמנות זו ניתן כבוד גם לשחקניות מופלאות, שהרכיבו את הנבחרות במשך 48 שנים (לאחר שבשנתיים האחרונות הטורניר לא התקיים בשל הקורונה) ובהן: שיאנית ההופעות וסך כל הניצחונות בנבחרת ציפי אובזילר, שיאנית הניצחונות ביחידות אנה סמאשנובה (אחותה הגדולה של לינה), הצמד המנצח של הנבחרת לאורך השנים שחר פאר וסמאשנובה, ועד אפילו למי שפעילה עד היום בענף הטניס, רקפת בנימיני שלנו, שהייתה חברה בנבחרת במשך 5 שנים בשנות ה-80.

זהו, הכנות אחרונות וחבטת הפתיחה ממש-ממש בקרוב. נאחל לבנות הנבחרת הצלחה גדולה והבאת הרבה כבוד לטניס הישראלי ולמדינה כולה.
אל-אל ישראל – ברכה חמה מכולנו, מכאן ועד לפינלנד הרחוקה והקרה.

 

כתבות קשורות
חדשות ועדכונים

כל מה שחדש ומעניין במרכזי הטניס בישראל, אירועים ותחרויות בטניס הישראלי והעולמי

מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!
מחפשים ספורט חדש? טניס הוא המשחק המושלם בשבילכם!נתחיל בזה, שמדובר בספורט הנחשב ליחידני אבל הוא בעצם מאוד חברתי. ספורט, שבו תוכלו לא רק  לשרוף קלוריות (והרבה) ולהפעיל את כל חלקי הגוף, אלא גם לחלוק עם...
להמשך קריאה
טוסו על זה!! אליפות ארצית בפיקלבול
אנו מכריזים כי נפתחה ההרשמה לתחרות פיקל-בול ארצית זוגות של מרכזי הטניס והחינוך בישראל!!  הזוכים המאושרים יקבלו פרס יוקרתי במיוחד: טיסה זוגית לארה"בתהתחרות תתקיים בין התאריכים 10/6/2022-11/6/2022במרכזי הטניס והחינוך בישראל-...
להמשך קריאה
הטניס הישראלי חוגג: 45 שנה לאצטדיון קנדה

האצטדיון המיתולוגי ברמה"ש נחנך ביום העצמאות ה-29 של המדינה ומאז אירח אירועי שיא רבים. מנסדורף: "צפים זיכרונות מרגשים מהמשחקים ששיחקתי כאן"

אצטדיון קנדה הומה בצופים ( ארכיון מרכזי הטניס והחינוך בישראל )
לזכרם של אלופים!
כמדי שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו נזכרים בשחקנים, מאמנים ועובדים יקרים שאיבדנו.  לפניכם, שלושה סיפורים כאלו:אסף רוזנפלד ז"ל אסף היה טניסאי מצטיין ושיחק בנהריה ובעכו, עיר הולדתו....
להמשך קריאה
10 "המכות"- חבטות של עולם הטניס

חשבתם שאתם יודעים מה זה סרב, וולי או דרופשוט? חישבו שוב.. המרכז לטניס בישראל מגיש לכם את מילון מונחי חבטות טניס:

  1. סרב (serve) – חבטת הגשה. הכדור חייב לנחות באיזור ה'סרוויס-בוקס' של מגרש היריב, דהיינו – במחצית...
להמשך קריאה