המרכז לטניס בישראל
                                                 

אתר עובדי המרכז לטניס

 

לדף הפייסבוק הרשמי שלנו

  
למען הילדים - סרטון תדמית של המרכז לטניס בישראל
לקטעי וידאו נוספים >>  

תחרות מקצוען-חובבן ע"ש עמי רם 2015 במרכז לטניס בישראל - רמת השרון
לאלבומים נוספים  >>  


תוכניות טניס>

השכרת מגרשי טניס

למרכז לטניס בישראל 172 מגרשים ב-3 סוגי משטחים הפרושים ב-14 מרכזים ברחבי הארץ. אתם מוזמנים לבחור את המגרש שהכי מתאים לכם.

ניתן להשכיר: 

משטחים קשים
מרבית מגרשי הטניס בעולם ובישראל הם מגרשים קשים, העשויים בדרך כלל מאספלט או בטון ומצופים בשכבת אקריליק המגנה על המשטח מפני פגעי אקלים ומעניקה לו מידה של רכות. בשל תפוצת המגרשים הרבה והוורסטיליות שלהם, המאפשרת קצב משחק מהיר או איטי, ילדים ושחקנים מתחילים עושים עליהם על פי רוב את צעדיהם הראשונים בענף.

מגרשי חימר
מגרשי החמר מכונים גם 'מגרשים איטיים', וזאת משום שפגיעת הכדור במשטח גורמת להאטה משמעותית במהירותו. מהירות הכדור האיטית מצמצמת את היתרון היחסי של שחקנים בעלי הגשה חזקה ומהירה ומאפשרת לשחקנים שמולם זמן תגובה ארוך יותר וסיכוי רב יותר להחזיר את הכדור לשטח היריב. כך הופכים כל נקודה וכל משחק לארוכים ומתישים יותר. למגרשי החמר יתרון בריאותי משמעותי: הם סופגים זעזועים טוב יותר מסוגי משטחים אחרים ומפחיתים בכך את הלחץ המצטבר על מפרקי הרגליים של השחקנים. טורניר החמר המפורסם בעולם הוא אליפות צרפת הפתוחה, הרולאן גארוס, המתקיים בפריז. בישראל ניתן למצוא מגרשי חמר בשני מתקנים בלבד. אחד מהם הוא המרכז לטניס בישראל ברמת השרון, ובו חמישה מגרשי חמר.

מגרשים מקורים
רק לפני מספר שנים החליטה הנהלת מועדון הטניס של ווימבלדון על קירוי המגרש המרכזי במועדון. עד אז, הגשם הלונדוני המפורסם גרם לעיכובים רבים בהתנהלותו התקינה של טורניר הטניס המפורסם בעולם, הנערך במועדון מדי קיץ. בישראל ניתן לשחק במגרשים מקורים בשני מועדונים בלבד: המרכז לטניס בישראל בחיפה והמרכז לטניס בישראל בקריית שמונה. בשניהם ניתן לשחק בכל תנאי מזג אוויר. אפילו בגשם לונדוני.

מגרשי קטרגל להשכרה
מגרשי דשא סינטטי חדישים ואיכותיים, להשכרה לאורך כל שעות היום המתאימים בין היתר מלבד משחקי כדורגל ניתן לקיים במגרשים פעילויות ימי הולדת ואירועי חברה דוגמת כנסים, ימי גיבוש, טורנירים ועוד. מגרשי הקט-רגל קיימים במרכזים: רמת השרון (שני מגרשים), יפו (מגרש אחד), אשקלון (מגרש אחד).

ל
השכרת מגרשי טניס חייגו 6227*  או צרו קשר באמצעות אתר המרכז לטניס בישראל היום!

 

לפרטים נוספים:

השכרת מגרשי טניס רמת השרון

השכרת מגרשי טניס חיפה

השכרת מגרשי טניס ירושלים

השכרת מגרשי טניס תל אביב

השכרת מגרשי טניס יפו

השכרת מגרשי טניס אשקלון

השכרת מגרשי טניס באר שבע

השכרת מגרשי טניס יקנעם

השכרת מגרשי טניס עכו

השכרת מגרשי טניס טבריה

השכרת מגרשי טניס קריית שמונה

השכרת מגרשי טניס סאג'ור

השכרת מגרשי טניס אופקים

השכרת מגרשי טניס ערד

 
 
המרכז לטניס בישראל הינו מוסד ללא כוונת רווח המשרת משנת 1976 עשרות אלפי ילדים ומבוגרים ב-14 מרכזים ברחבי הארץ. אנו שוקדים על העצמת התפתחותם החברתית, הפסיכולוגית והפיזית של ילדי ישראל. כארגון חינוכי אנו מעניקים סביבה תומכת לילדים באשר הם ומחנכים לערכים של שיתוף פעולה, התמדה וסובלנות.
 

המרכז לטניס בישראל – משרד ראשי: צומת הכפר הירוק, ת.ד. 51, רמת השרון, 47100, ישראל. מוקד ארצי 6227*