המרכז לטניס בישראל
                                                 

אתר עובדי המרכז לטניס

 

לדף הפייסבוק הרשמי שלנו

  
למען הילדים - סרטון תדמית של המרכז לטניס בישראל
לקטעי וידאו נוספים >>  

תחרות מקצוען-חובבן ע"ש עמי רם 2015 במרכז לטניס בישראל - רמת השרון
לאלבומים נוספים  >>  


קרדיו טניס - הלהיט החדש במרכז לטניס בישראל

משעמם לכם לרוץ לבד במכון הכושר מול הטלוויזיה? נמאס לכם לבוא לבד ולהרים משקולות? רוצים להיכנס לכושר יחד עם חברים ועל הדרך גם לחבוט קצת בכדור? קבלו את הלהיט החדש: קרדיו טניס!

תכנית הקרדיו טניס היא להיט גדול היום בארה"ב לאחר שהתפתחה בשל הצורך ההולך וגובר של האוכלוסייה הבוגרת בפעילות גופנית, שתתן מענה הן לצרכים הגופניים והבריאותיים של משתתפים והן על הצורך הבסיסי של ההנאה מהפעילות. היא מיועדת לאוכלוסייה שרוצה להיות בכושר, רוצה לעשות ספורט, אבל לא נהנית לרוץ לבד על מכשירים בחדר הכושר מול הטלוויזיה אלא להיות באוויר הפתוח בפעילות עם עוד ספורטאים.

זוהי פעילות מאתגרת ומהנה המשלבת בתוכה מרכיבים ממשחק הטניס ונותנת מענה למגוון רחב של נשים וגברים ברמות שונות של יכולת -  הן של טניס והן של יכולת גופנית. היתרון בקרדיו טניס הוא שגם אנשים שמעולם לא החזיקו מחבט, רוכשים מיומנות תוך זמן קצר ויכולים ליהנות גם מפעילות גופנית וגם ממשחק הטניס. ועל כל זה מנצחת מוסיקה קצבית שמוסיפה להנאה ולחוויה הכללית.

צירוף המילים "קרדיו טניס" כבר מעיד על התוכן והמהות של הפעילות: המטרה העיקרית היא העלאת הדופק לטווח רצוי, כל אחד על פי יכולתו, כאשר המשתתף מצליח להתמיד בו למשך הפעילות. מדובר בנתון שקשה מאוד לעמוד בו באימון טניס רגיל אם אין למשתתף מיומנות מספיק טובה. בנוסף, הפעילות מתוכננת כך שתיתן מענה לא רק על הצורך בפעילות מתונה להעלאת הדופק, אלא גם תחזק קבוצות שרירים שונות למטרות בריאות בשילוב תרגילי גמישות שונים, שחשובים מאוד לשמירה על יציבה של גוף בריא בייחוד בעידן הישיבה היומיומית מול מסך המחשב. הפעילות עצמה מתוכננת בצורה הדרגתית מאוד ונותנת מענה חשוב מבחינת דרגות הקושי לכל אחד שמגיע.

רוצים לראות איך זה נראה על המגרש? צפו בסרטון על הקרדיו טניס

גם ב-YNET חושבים שהקרדיו טניס הוא להיט - כנסו לכתבה

 אז למה אתם מחכים? בואו למרכזים שלנו בת"א (יד-אליהו), ביפו, ברמת השרון, בחיפה, ביוקנעם, בטבריה, בעכו, בירושלים, באשקלון, בערד ובאופקים ותיכנסו לכושר בכיף! 
 
המרכז לטניס בישראל הינו מוסד ללא כוונת רווח המשרת משנת 1976 עשרות אלפי ילדים ומבוגרים ב-14 מרכזים ברחבי הארץ. אנו שוקדים על העצמת התפתחותם החברתית, הפסיכולוגית והפיזית של ילדי ישראל. כארגון חינוכי אנו מעניקים סביבה תומכת לילדים באשר הם ומחנכים לערכים של שיתוף פעולה, התמדה וסובלנות.
 

המרכז לטניס בישראל – משרד ראשי: צומת הכפר הירוק, ת.ד. 51, רמת השרון, 47100, ישראל. מוקד ארצי 6227*